بستری شدن افراد واکسینه نشده نزدیک به 6 میلیارد دلار هزینه داشته است


پنجشنبه ، 16 سپتامبر 2021 (HealthDay News) – هزینه ارائه مراقبت های بیمارستانی برای آمریکایی های واکسینه نشده تنها در سه ماه به 5.7 میلیارد دلار رسیده است ، اخبار سی بی اس گزارش شده

بر اساس داده های بنیاد خانواده Kaiser (KFF) و مرکز مراقبت های بهداشتی پترسون ، که بین ردیابی هزینه ها و کیفیت مراقبت های بهداشتی همکاری کرده اند ، بین ماه های ژوئن و آگوست ، حدود 287،000 نفر که واکسینه نشده بودند در ایالات متحده برای COVID-19 بستری شدند. به

نویسندگان مطالعه خاطرنشان کردند که اکثر بزرگسالان در ایالات متحده از بهار به واکسن دسترسی داشته اند ، بنابراین احتمالاً از ماندن در بیمارستان اجتناب می شود.

در گزارش جدید ، تیم KFF-Peterson با استفاده از داده های مراکز خدمات درمانی Medicare و Medicaid ایالات متحده هزینه متوسط ​​بستری شدن با COVID-19 در بیمارستان را 20000 دلار برای هر نفر تخمین زد. سپس هزینه کل را 5.7 میلیارد دلار محاسبه کردند.

نویسندگان نوشتند: “این رقم بالپوش به معنای کوچک نشان دادن بار هزینه درمان قابل پیشگیری از COVID-19 در میان بزرگسالان واکسینه نشده است.”

طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده ، در مقایسه با افراد واکسینه شده کامل ، افرادی که واکسینه نشده اند 11 برابر بیشتر در معرض مرگ بر اثر COVID-19 هستند.

این مطالعه از این نظر است که واکسن ها در پیشگیری از بیماری های شدید و بستری شدن در بیمارستان و بروز عفونت های موفقیت آمیز در افرادی که کاملاً واکسینه شده اند مثر است.

به گفته نویسندگان ، هزینه مراقبت های بهداشتی برای افراد مبتلا به COVID-19 “نه تنها توسط بیماران بلکه به طور وسیع تری توسط جامعه ، از جمله برنامه های عمومی مالیاتی که توسط مالیات دهندگان تأمین می شود و حق بیمه خصوصی پرداخت شده توسط کارگران ، مشاغل و خریداران فردی” ، بر عهده است. گزارش.

این هزینه های مشترک – برای همپرداخت ، بیمه همزمان یا پرداخت های قابل کسر – همیشه به بیمار منتقل نشده است ، اما به زودی می تواند انجام شود.

بر اساس این گزارش ، تا نوامبر 2020 ، تقریباً 90 درصد از بیمه شدگان در صورت بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 از هزینه جیب خود صرفنظر می کردند. در حال حاضر ، بیش از 70 درصد از بزرگترین بیمه گذاران از هزینه های درمان چشم پوشی نمی کنند. 10 Another دیگر تا پایان ماه آینده تقسیم هزینه ها را متوقف می کند ، اخبار سی بی اس گزارش شده

اطلاعات بیشتر

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده اطلاعات بیشتری در مورد COVID-19 دارد.

منبع: اخبار سی بی اسدیدگاهتان را بنویسید