بستر آموزشی VR مبتنی بر ابر برای ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در ژاپن استفاده می شودسازنده تجهیزات پزشکی VR ژاپنی Jolly Good به همراه دانشکده پزشکی Nippon ، دانشگاه خصوصی در توکیو ، یک پلتفرم آموزش بالینی مبتنی بر ابر ایجاد کرده اند که از VR استفاده می کند.

چه چیزی در مورد

این پلتفرم آموزشی از Jolly Good’s Operation Cloud VR استفاده می کند که از طریق یک دوربین VR 360 درجه ، نمایی مجازی از رویه های زنده را ارائه می دهد. این سیستم قادر است محتوای VR پخش زنده را به طور خودکار در سرور ابری برای اهداف یادگیری ذخیره کند.

چرا مهم است

این بیماری همه گیر آموزش پزشکی را مختل کرد و دانشکده های پزشکی از انجام اقدامات بالینی فیزیکی برای جلوگیری از شیوع بیماری منع شدند.

مطابق بیانیه مطبوعاتی ، OPEcloud VR ، هرگونه مورد پزشکی را به محتوای VR تبدیل می کند ، ادامه آموزش بالینی را امکان پذیر می کند و همچنین یک تجربه همهجانبه را برای فراگیران فراهم می کند.

براساس نظرسنجی انجام شده توسط انجمن ژاپن برای انجمن های دانشجویان پزشکی (ایگاکورن) ، دانشجویان پزشکی گفتند که به دلیل COVID-19 ، معاینه فیزیکی بیماران را از دست داده اند. انجام دورهای بخش ؛ حضور در تمرینات بالینی خارج از بیمارستان دانشگاه ؛ و مشاهده بیماران سرپایی

روند بزرگتر

فناوری VR به طور فزاینده ای در بیمارستان های جهان به کار گرفته شده است تا رویکردی نوآورانه در آموزش پزشکی ارائه دهد.

به عنوان مثال در استرالیا ، یک بستر آموزشی VR در مراقبت های ویژه توسط راه اندازی Vantari VR در چهار بیمارستان عالی مستقر شده است ، جایی که پزشکان و کارآموزان جوان باید قبل از انجام اقدامات واقعی بر روی بیماران ، سه تا پنج جلسه روش را با استفاده از پلتفرم انجام دهند.

سیستم Vantari شامل ماژول هایی است که 90٪ از اقدامات پزشکی را به عنوان بخشی از آموزش اصلی پزشکان پوشش می دهد. این ماژول ها مراحلی را ارائه می دهند که بر اساس دستورالعمل های توصیه شده کالج است.

دیدگاهتان را بنویسید