بهترین درمان درمانی | درمان درمانی | متخصص تغذیه بالینی و درمان درمانی


راه های دست یابی به بهترین رژیم درمانی

بهترین درمان درمانی چیست؟ تناسب اندام یکی از دغدغه هایی است که بیشتر از افراد با آن روبرو بوده و همواره به دنبال راهی برای دستیابی به یک اندام زیبا و متناسب بوده اند.

افراد ممکن است تحت تاثیر دلایل مانند عواملا ارثی ، تیروئید ، داشتن غذا نامناسب و غیر ممکن است چاقی یا لاغری باشند که این امر باعث ناراحتی آن ها و مراجعه به متخصص تغذیه می شود.

بهترین درمان درمانی چیست؟

داروهای درمانی شامل یک سری برنامه روزانه اس که از وعده غذایی اصلی و بین میان وعده ایجاد شده است.

این درمان برای افراد مختلف متفاوت بوده است متناسب با نیاز روزانه هر فرد به انرژی و شرایط جسمانی او تدوین شده است.

به طور کلی می توان گفت ، بهترین درمان درمانی رژیمی است که:

فرد با رعایت آن مواد مورد نیاز بدن خود را دریافت کرده و مجبور به تحمل گرسنگی نباشد.

به حفظ بهبود سلامت فرد کمک کند.

کالری ، آمینو اسید ، مواد مغذی ، اسیدهای چرب ، مایعات ، مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن را در اختیار من قرار دهید.

بدون فرد فرد دچار بیماری ، کاهش و افزایش وزن شدید می شود تا نیازهای بدن بدن او ایجاد شود.

نحوه تدوین درمان درمانی و عملکرد آن

افراد برای درمان باید به پزشک تغذیه مراجعه کنند ،

دکتر مهدی شادنوش بعد از مشخص شدن نوع استخراج ، محاسبه وزن و قد و توجه به سن و جنسیت هر فرد برنایی مناسب او را تدوین کرد.

رژیم لاغری یا چاقی مورد نظر در اثر تاثیر گذار بود که فرد آن را به طور دقیق رعایت کرد و در مدت زمان تعیین شده توسط متخصص تغذیه ، از آن پیروی نشان می دهد.

تغذیه درمانی چیست؟

تغذیه ، درمان بنیادین برای بسیاری از مشکلات مزمن ، مرتبط با بیماری متابولیک و چاقی بوده است ، و تغییر سبک زندگی می تواند ، برخی از ابزار قدرتمندی در تغییر دادن و معکوس کردن عمل عمل کند. دکتر شادنوش می تواند در خصوص درمان های رژیمی ، که مثمر ثمر واقع شده و یک پشتیبان برای ارتقا دادن تغییر در مدت زمان طولانی ، باید در اختیارتان قرار بدهد ، رفت.

دیابت های نوع 2

دیابت نوع 2 ، ناهنجاری است که مشخصه آن سطوح بالای ناهنجار ، در قند خون می باشد. تشخیص این بیماری از طریق اندازه گیری هموگلوبین A1c (HbA1c) بدست می آید. پیش دیابت با HbA1c در سطح 5.7٪ تا 6.4٪ نمایان شده و دیابت کامل ، در سطح 6.5 و افزایش تشخیص داده شده است ، که نقطه عطفی است که در آن ، مشکل از قبیل رتینوپاتی (از دست رفتن بینایی) در صورت کنترل نشدن قند خون ، ایجاد می شود.
خبر خوب آیا بیشتر موارد دیابت ، قابل کنترل من هستند و در صورت زود زود از طریق رژیم غذایی ، قابل بازگشت هستند. دکتر شادنوش در جستجوی تنگاتنگ با شما ، کنترل قند خون را با دارو یا بدون بهبود می بخشد.

وی دستورالعملی ساده و علمی ، را در غذا خوردن به همراه پشتیبانی رفتار شخص ، به منظور تقویت شما در کنترل سلامت تان ، دسترسی به من. پروتکل های آنها به معنای استفاده از مدافع قدرت در مدت طولانی ، با سبک زندگی فعلی شما هماهنگ بوده و متناسب با هدف ویژه شما ، به صورت سفارشی طراحی شده اند.

ویژگی های تغذیه درمانی کنترل دیابت

 • شناخت نقش گلوکز – انسولین و نقش غذاهای مختلف
 • کنترل یا استفاده از برگشت دیابت یا پیش دیابت
 • کاهش مصرف دارو
 • هماهنگ سازی دیابت ، با رژیم های فارموکولوژیکی به منظور پیشگیری از ازدیاد قند خون

وزن و متابولیسم

دکتر شادنوش می دانند ، که دستیابی به هدف کاهش وزن در مدت زمان ، چیزی کمتر از خوردن و بیشتر ورزش کردن است.
با رشد و شناخت متابولیسم و ​​ژنتیک های انسانی ، علم اکنون از تعاملات پیچیده غذا ، ورزش و هورمون ها ، که نقش کلیدی را در کاهش وزن ، پایین نگه داشتن آن و حفظ سلامت و انرژی ایفا می کنند ، گره گشایی کرده است.

با اجرای روند تغذیه پیشرونده از طریق تغییر وضعیت عمومی ، ما می توانیم شما را در کشف سبک زندگی روزمره یاری رسانده ، و در پیشبرد یک زندگی هماهنگ با بدن و لذت بردن از نشاط از برخورد از بهترین سطح سلامت ، کمک کنیم. دکتر شادنوش آزمایش کاملی از سلامت و عادات تغذیه ای شما ، با هدف بنای یک پیشرفت مثبت و مشکلاتی که شما از دستیابی به هدف مورد نظر برای وزن تان باز کرده است انجام دهید ، انجام دهید.

راه های دست یابی به بهترین رژیم درمانی کاهش وزن

 1. چارچوب قابل استفاده دستیابی
 2. برنامه برای وعده های غذا و غذا خوردن مبتنی بر درک
 3. درک تعادل بین غذا خوردن و هورمون ها
 4. سلامت تیروئید
 5. جدول زمانبندی برای ورزش کردن
 6. تکنیک های انگیزشی و آگاهی

بیماری های قلبی عروقی

جدیدترین تحقیق ، رابطه قوی بین موضوعات قلعه عروقی و التهاب ظاهر در سراسر بدن ، با یک سبک زندگی سالم بعنوان اولین خط دفاعی ، در پیشگیری و درمان نشان می دهد.

پروتکل های تنظیم بهترین درمان درمانی بیماری قلبی عروقی

هرچند علم نهفته در یک سبک زندگی سالم را شکل می دهد ، در حال حاضر آشکار شده است ، تلویزیون تلویزیون و اینترنت ، ما را با اطلاعات گیج کننده و غلظت در مورد آنچه باید بخوریم و باید انجام دهم ، بمباران کرده اند.

دکتر شادنوش حقایق مربوط به تغذیه ، را از افسانه ها و مطالب غیر واقعی تفکیک کرده و یک پروتکل علم را ارائه داده است که در حین پایین آوردن التهاب ، با سلامت فرد و نیازهای سبک زندگی شما نیز مطابقت دارد. موارد زیر زیر مورد تمرکز قرار دادن می دهد:

 • پایین آوردن پر فشاری خون
 • کاهش وزن و چاقی مرکزی
 • متازن ساختن مجدد کلسترول و تری گلیسیرید
 • داشتن یک نگاه مثبت به ورزش
 • مدیریت مصرف مایعات و نمک
 • کاهش استرس و ارتقاء خواب بهتر

ناهنجاری های معده روده ای

ناهنجاری های معده روده مثل آلرژی های غذایی ، یبوست ، سندروم روده بزرگ حساس و بیماری روده بزرگ التهابی ، رایج می باشم. هر چند ناهنجاری های معده روده ای ، مستقیماً در اثر غذا خوردن وجود ندارد ، ولی باور ندارید که این رژیم در فرایند التهابی که سیستم ایمنی ، مجرای گوارشی و میکروبیوم روده را به هم متصل می کند ، ایفای نقش من است به به میزان ، تنظیمات رژیمی بسیار شخصی و سفارشی بوده و هستند ، برای واقع شدن به مدیریت سیستمیک نیاز دارند. دکتر شادنوش بعنوان یک متخصص تغذیه با تجربه ، می توانم به نیازهای تغذیه ای که شما یافته اید و به طور مستقیم ، با بهترین درمان رژیم یاری کرده اید ، پی ببرید.

اصول بهترین دارو درمانی در ناهنجاری های معده روده ای

در این رژیم ، تمرکز بر روی موارد زیر زیر من باشید:

 • رژیم های ممنوع
 • FODMAP ها برای سندروم روده حساس
 • رژیم های کربوهیدرات خاص ، برای بیماری روده بزرگ التهابی
 • برنامه غذایی وعده غذایی برای غذاهای غذایی
 • اجرای تغذیه روده ای و تزریقی در منزل

بهترین درمان درمانی

رژیم غذایی کتوژنیک چیست؟

رژیم غذایی کتوژنیک ، که به دلیل داشتن مزایای کاهش وزن از شهرت زیاد است ، یکی از قدیمی ترین ها و بیشترین روشها ، در تمام درمان های رژیم بالینی می شود ، که از نظر قدمت به سال 1920 باز می شود. این رژیم غذایی کربوهیدرات را محدود کرده و چربی های سالم و فیبر ، را به منظور ارتقاء تولید کتون در کبد افزایش می دهد. بدن از کتون ها بعنوان یک منبع بسیار قوی و پاک استفاده می کند. تحقیق نشان داده است ، که رژیم کتوژنیک می تواند عمیقاً ضد التهابی بوده و شهرت آن بعداً یک درمان بی خطر و موثر باشد ، برای میزان زیادی از محصولات ، رو به رشد من باشد. شواهد قوی و معتبری برای مزایای بالینی ، در خصوصیات زیر بدست آمده است:

 1. دیابت های نوع 2
 2. بیماری قلبی عروقی
 3. کاهش وزن
 4. صرع

همچنین شواهد نو ظهوری نیز در خصوصیات مزیت های بدست آمده در موارد زیر وجود دارد:

 • سرطان
 • سندروم تخمدان پلی کیستیک
 • آکنه
 • بیماری نورولوژیکی از قبیل سرطان مغز ، آلزایمر ، پارکینسون ، اوتیسم ، ضایعه مغزی و ALS

آیا همه افراد می توانند از این رژیم استفاده کنند؟

با این وجود رژیم کتوژنیک ، برای همه افراد خرید نمی شود و اجرای آن ، بدون مناسب مناسب دشوار است. اصولاً در افرادی که داروهای دیابت مصرف می کنند ، نزدیک پزشک بین متخصص و متخصص تغذیه وجود دارد. دکتر شادنوش ، به طور دقیق و عمیق سلامت تغذیه را ، به منظور مناسب بودن آن و همچنین هدف مشخص ارائه می دهد.

پس از آن ، او از تجربه خود در زمینه دستیابی به کتوزیس (یک فرایند متابولیکی نرمال که بدن برای حیات آن را انجام می دهد) ، بعنوان یک اهرم اعمال نفوذ جهت ساده سازی و تأثیرگذاری هر چه بیشتر از آن استفاده کرد ، از مشکلات استفاده کرد. بالقوه رایج اجتناب کرده و پروتکل شما ، را برای ارتقا دادن تغذیه های الزامی طراحی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید