بهترین روش های جدید برای تقویت سلامت روانی شما


در حالی که این بیماری همه گیر سلامت روحی و جسمی ما را به گونه ای به چالش کشیده است که هرگز تصور نمی کردیم ، یک خط نقره ای در همه آن وجود دارد. طی مبارزات دردناک ، سختی ها ، عوامل استرس زا و بیماری ها ، نزدیک به دو سال گذشته ، نور درخشانی را بر اهمیت سلامت روان نشان داده است. بالاخره آگاهی از سلامت روان در راس گفتگو قرار دارد و مسائل انگ دار شروع به جلب توجه می کنند. سرانجام … در نهایت ، ما شاهد یک حرکت جهانی در زمینه افزایش سلامت روان خود هستیم. اگرچه این راه حل نیست ، اما گامی در جهت درست است. و با توجه به میلیون ها نفر که با مشکلات بهداشت روانی در نتیجه COVID-19 دست و پنجه نرم می کنند ، شرکت ها در حال افزایش حمایت خود با محصولات جدید ابتکاری برای افزایش سلامت روانی شما هستند.

حتی اگر این سخت ترین فصل زندگی شماست ، لطفاً بدانید که تنها نیستید. به راستی ، ما همه در این زمینه با هم هستیم و خانواده FitOn ما اینجا هستند تا از شما حمایت کنند. چگونه می پرسید؟ با بهترین روش های جدید برای افزایش سلامت روان شما! از دستگاه های پوشیدنی ، برنامه ها ، محصولات ذهن آگاهی و حتی مکمل های طبیعی ، چیزی برای همه وجود دارد.

با این اوصاف ، این سلامت روان هک می شود انجام ندهید مراقبت یا مشاوره پزشکی حرفه ای را جایگزین کنید. در حقیقت ، داشتن یک خط ارتباطی باز با پزشک یا درمانگر (در حالت ایده آل ، هر دو!) یکی از بهترین هک های بهداشت روانی است. اما ، این محصولات می توانند به زندگی شما کمک کنند و وسیله ای برای حمایت از شما ارائه دهند! بنابراین ، بیایید تمام توقف ها را کنار بگذاریم و به شما کمک کنیم بهترین حالت خود را احساس کنید

فناوری پوشیدنی برای سلامت روان

آپولو نورو

این دستگاه لمس درمانی استرس زا از نظر علمی بهبود یافته است انعطاف پذیری در برابر استرس و تعادل مجدد سیستم عصبیبه نوار شیک (که می تواند روی مچ یا مچ پا پوشیده شود) با ارسال یک موج ملایم از ارتعاش عمل می کند که بدن را از حالت استرس سمپاتیک به حالت استراحت و هضم منتقل می کند. و این فقط یک لرزش نیست – این یک فرکانس علمی است که برای بازگرداندن تعادل بدن (در 3 دقیقه یا کمتر!) طراحی شده است. با تغییر تنوع ضربان قلب (HRV) بر اساس نیازهای خود.

از همه بهتر ، Apollo Neuro برای خواب کار می کند و انرژی! فقط برنامه را بارگیری کنید ، یکی از هفت حالت (گزینه هایی مانند: انرژی و بیدار شدن ، استراحت و استراحت ، یا اجتماعی و باز) را انتخاب کنید و برای تقویت سلامت روان خود آماده شوید.

کاو

بهتر بخوابید ، استرس کمتری داشته باشید و سلامت روانی خود را تقویت کنید ، همه اینها به لطف یک هدست پوشیدنی است که توسط متخصصان مغز و اعصاب ساخته شده است. Cove یک دستگاه پوشیدنی است که ارتعاشات ملایمی را در پشت گوش ایجاد می کند تا احساس آرامش ، بهبود خواب و تمرکز و تقویت ریکاوری فیزیکی را تقویت کند. این کار با فعال کردن مسیر درک متقابل مغز باعث ایجاد احساس آرامش و آرامش می شود. هدست را دوبار در روز به مدت 20 دقیقه استفاده کنید و در خواب ، استرس و خلق و خوی مزایایی را در کمتر از دو هفته تجربه کنید!

حلقه اورا

تصور کنید که می دانید چقدر به خواب نیاز دارید ، آیا باید یک روز بهبودی را پشت سر بگذارید یا خیر ، یا اگر سلامت روانی ، احساسی یا جسمی خود را به خطر می اندازید. اکنون تصور کنید که می توانید شبانه روز به همه این اطلاعات بهداشتی شخصی دسترسی داشته باشید! ملاقات با حلقه اورا -حلقه پوشیدنی که فناوری سنسورهای پشتیبانی شده از تحقیقات را با یک برنامه شخصی ترکیب می کند و بینش های روزانه را برای حمایت از سلامت کلی شما ارائه می دهد. این دستگاه ردیابی سلامتی به شما این امکان را می دهد تا در داخل بدن خود چه اتفاقاتی بیفتد تا عوامل استرس زا را بهتر مدیریت کرده و حتی از بروز آنها جلوگیری کنید. استرس کمتر و خواب بیشتر به معنای کاهش سطح کورتیزول ، بهبود افزایش است ، و شما حدس زده اید – یک راه ساده برای افزایش سلامت روان شما.

دستگاه هایی که از سلامت روان پشتیبانی می کنند

Calmi Go

آیا تا به حال احساس کرده اید که استرس و اضطراب به حدی رسیده است که نمی توانید نفس بکشید؟ CalmiGo اینجا برای کمک است این دستگاه دستی تقریباً آنی عمل می کند تا تنفس را تنظیم کرده و سیستم عصبی را آرام کند. این به مدیریت شرایط استرس زا کمک می کند و همه چیز را از حملات وحشت گرفته تا اضطراب و افسردگی تسکین می دهد. دارای پشتوانه علمی برای رسیدن به آرامش در سه دقیقه ، این دستگاه با تنظیم تنفس ، ایجاد بوی آرامش بخش و ایجاد تحریک چند حسی برای فعال کردن سیستم عصبی پاراسمپاتیک در مکانیزمی سه برابر عمل می کند. در حالی که نمی تواند عوامل استرس زای زندگی را از بین ببرد ، اما می تواند به شما کمک کند هر کجا که می خواهید احساس آرامش کنید.

دستگاه درمان نور قرمز Go 2.0

The Go 2.0 ، دستگاه نورپردازی دستی جدید Joovv، یک دستگاه پشتیبانی شده از تحقیقات است که به عنوان یک راه طبیعی برای افزایش سلامت روان شما عمل می کند. این ماده با نفوذ به پوست در سطح سلولی ، قرمز و NIR (طول موجهای مادون قرمز نزدیک) را برای حمایت از خواب ، تنظیم ریتم شبانه روزی ، کاهش التهاب و بهبود جریان خون عمل می کند. مطالعات پیشنهاد می دهد قرار گرفتن در معرض نور قرمز حتی می تواند با استرس فصلی و افسردگی مبارزه کند. این دستگاه قابل حمل به شما امکان می دهد تا هر کجا که می روید تمام این نور شفابخش را جذب کنید.

مکمل

پودر تمرکز Beam Organics

با پشتیبانی تقویت کننده مغز تماس بگیرید پودر فوکوس پرتو تا سلامت روانی خود را به طور طبیعی افزایش دهید. هنگامی که به طور مداوم مصرف می شود ، سازگار با مواد غذایی مانند شیر شیر ، Rhodiola و Ashwagandha (مواد مغذی قدرتمند گیاهی که به بدن ما در مقابله با عوامل استرس زا کمک می کند) حساسیت ما را نسبت به استرس کاهش می دهد و از احساس فرسودگی و بیش از حد جلوگیری می کند.

و اگر متوجه استرس می شوید که خواب ، هضم و وضوح ذهنی شما را به خطر می اندازد ، Beam با افزودن نانو شاهدانه به شما کمک می کند. این ترکیب گیاهی از خواب و التهاب پشتیبانی می کند و راه را برای داشتن یک ذهن شفاف و آرام فراهم می کند.

سوخت طبیعی مغز هوشمند Bee Keeper Naturals B

از قدرت درمانی طبیعی زنبورها برای تقویت سلامت روانی و حمایت از سلامت عمومی استفاده کنید. در حالی که این مکمل درمانی به عنوان یک تقویت کننده طبیعی انرژی عمل می کند (به مبارزه با مه مغزی ، خستگی و انرژی کم کمک می کند) ، همچنین با در نظر گرفتن سلامت کلی طراحی شده است. چرا؟ زیرا استرس بر همه سیستم ها تأثیر می گذارد ، نه فقط بر مغز! با حمایت از سلامت مغز ، سلامت روده و عملکرد سیستم ایمنی ، ذهن و بدن شما به خوبی برای مقابله با هرگونه عوامل استرس زایی که بر سر راه شما قرار می گیرد ، مجهز خواهند بود. از همه مهمتر ، B Smart Brain Fuel فاقد محرک است ، به این معنی که هیچگونه مبارزه یا واکنش پرواز ناشی از کافئین ایجاد نمی کند!

Cymbiotika Golden Mind

این را به عنوان طلای مایع برای سلامت روان خود در نظر بگیرید. وقتی بدن ما دچار کمبود مواد مغذی ضروری است که از استرس ، انرژی و خلق و خوی حمایت می کند ، مانند این است که بدون آمادگی در یک شغل جدید ظاهر شویم! همین امر در مورد بدن ما و توانایی ما در مقابله با شرایطی که احساسات ما را آزمایش می کند صادق است. خوشبختانه ، ذهن طلایی Cymbiotika برای تقویت محور روده و مغز و حمایت از سیستم عصبی مرکزی به صورت علمی فرموله شده است. از همه مهمتر ، مواد مغذی قوی مانند خولان دریایی ، L-Theanine ، Ginseng ، Lion’s Mane و Rhodiola با حداکثر جذب فرموله شده و تضمین شده است که از سد خونی مغزی عبور کرده و وارد سلول می شود.

پشتیبانی سلامت روانی Telehealth

سلامت روان مغزی

در حالی که آگاهی از سلامت روان در رسانه های اصلی موج می زند ، 57 درصد از آمریکاییانی که از اختلال سلامت روانی رنج می برند هرگز تحت درمان قرار نگرفته اند. این تا حدودی به دلیل مشاوره های گران قیمت و برنامه های درمانی ، زمان انتظار یک ماهه و عدم مراقبت شخصی و پشتیبانی پیگیری است. بنابراین، مغزی ماموریت خود را افزایش سلامت روانی شما با توسعه یک پلت فرم سلامت از راه دور که مراقبت جامع و بدون قضاوت را برای همه ارائه می دهد ، دانستند. با ارزیابی احساسی رایگان شروع کنید و ماه اول خود را با قیمت 7 دلار امتحان کنید. بله ، حمایت از سلامت روان می تواند (و باید) به همین سادگی باشد!

سلامت یانا

یانا یک پلت فرم آنلاین است که مراقبت و درمان بهداشت روانی مقرون به صرفه و با کیفیت را ارائه می دهد ، همه از راحتی خانه شما. دسترسی فوری به متخصصان در زمینه سلامت روان برای مقابله با احساسات استرس ، اضطراب یا افسردگی – هر آنچه را که تجربه می کنید ، مجبور نیستید به تنهایی رنج ببرید. دریافت برنامه های درمانی شخصی ، داروهای مورد تأیید FDA و پشتیبانی 24 ساعته و همه با عضویت کم هزینه. در حقیقت ، درمان با یانا 75 less کمتر از متوسط ​​ویزیت یا نسخه مراقبت های بهداشتی است. همه باید از مراقبت با کیفیت <3 برخوردار باشند

سلامت کشتی

وقتی بدانید بدن شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارد ، چگونه می توان سلامت روانی را افزایش داد. این کیت نوآورانه سلامتی جدید به شما امکان می دهد با یادگیری نحوه بهبود سلامت و سلامتی خود بر اساس داده های زمان واقعی ، سلامت را در دست بگیرید. تنها چیزی که نیاز دارید 5 دقیقه و یک استراحت سریع حمام است! سلامت کشتی از یک تجزیه و تحلیل جامع نوار ادرار برای ردیابی نشانگرهای سلامتی مانند کمبود ویتامین ، سطح انرژی و استرس (کورتیزول) ، هیدراتاسیون و موارد دیگر برای بهینه سازی سلامت کلی شما استفاده می کند و با این کار ، سلامت روان خود را افزایش می دهد. ذهن و بدن به طور مستقیم به هم متصل هستند ، بنابراین وقتی بدن شما بیشتر هیدراته ، استراحت و پرانرژی باشد ، طبیعتاً سلامت روان شما نیز از تمام مزایای آن بهره مند خواهد شد!

5 راه رایگان برای تقویت سلامت روان در کمتر از 5 دقیقه

مراقبه

دانلود کنید برنامه FitOn با یک مدیتیشن آرام بخش 5 دقیقه ای به زمین بروید. این را امتحان کن مدیتیشن خود مهربانی با آماندا گیلبرت!

نفس کشیدن

این 3 تمرین تنفسی را امتحان کنید که می تواند در هر زمان و هر مکان انجام شود.

در آفتاب غوطه ور شوید

چند بار در هفته 5 تا 15 دقیقه در نور آفتاب طبیعی برای تقویت ویتامین D و تقویت روحیه باشید!

مجله

هر زمان که احساس اضطراب یا فشار شدید می کنید ، یک مجله همراه خود داشته باشید تا افکار خود را “تخلیه” کنید.

قدردانی را تمرین کنید

نشان داده شده است که شکرگزاری با تغییر ذهنیت به مثبت اندیشی ، سلامت روانی شما را افزایش می دهد. وقتی احساس ناراحتی می کنید ، به سراغ شکرگزاری بروید و یک چیز را که برای آن سپاسگزار هستید ، تکرار کنید.

برای تقویت سلامت روانی خود در این فصل چالش برانگیز از زندگی ، پشتیبانی بخواهید

به یاد داشته باشید: خوب نیست خوب نباشید. اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است که از سلامت روحی و روانی خود حمایت کنید. با ایجاد یک منبع مکانیسم های مقابله ای برای حمایت از شما در آن روزهای سخت ، پیشقدم باشید. علاوه بر صحبت با پزشک ، فراخواندن جامعه و اولویت دادن به مراقبت از خود ، این راه های جدید برای افزایش سلامت روان را به مجموعه ابزار خود اضافه کنید. هرچه ابزار بیشتری داشته باشید ، بهتر است! ما همه تو این جریان باهم هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید