بهترین زمان برای سفر به دبی برای خرید


دبی نه تنها یک مقصد توریستی محبوب است، بلکه با مراکز خرید و جشنواره‌های خرید فراوانی که در طول سال برگزار می‌شود، به یکی از محبوب‌ترین مقاصد خرید تبدیل شده است. اما اگر می خواهید فقط برای خرید به این مقصد سفر کنید، باید از تاریخ برگزاری جشنواره ها اطلاعاتی کسب کنید تا بدانید بهترین زمان برای خرید چه زمانی است. بلیط هواپیما اقدام کنید و به این مقصد سفر کنید.

جشنواره های خرید دبی

در دبی معمولا هر ماه مراسمی برگزار می شود که در آن اجناس به خصوص لباس تخفیف داده می شود. برخی برندها و شرکت های خاص معمولا ۳ روز تخفیف ویژه دارند که تاریخ آن مشخص نیست و بستگی به سیاست های آن برند دارد. اما آنچه که هر ساله در دبی به عنوان جشنواره خرید اتفاق می افتد شامل موارد زیر است:

جشنواره خرید دبی – DSF

زمان برگزاری: ژانویه

جشنواره خرید دبی در فصل زمستان در ژانویه برگزار می شود. در این ماه تمامی مراکز خرید و فروشگاه های دبی محصولاتی را با تخفیف های ویژه عرضه می کنند. این یکی از بزرگترین رویدادهای خرید در دبی است که در طی آن، همراه با تخفیف ها و حراج های ویژه، هدایا و امتیازات ویژه ای به خریداران اعطا می شود.

در طول مدت برگزاری این حراج در شهر، پارک ها به مکانی برای تفریح ​​در فضای باز تبدیل می شوند و با توجه به آب و هوای مناسب این فصل در دبی، می توانید نمایش ها و تئاترهای مختلفی را در پارک ها مشاهده کنید.

اگر قصد داشتید در این فصل به دبی سفر کنید، می توانید بلیط چارتر بلیط چارتر دبی را با بهترین قیمت از فلای تودی تهیه کنید.

سوپرایزهای تابستانی دبی (DSS)

زمان برگزاری: جولای

یکی دیگر از فستیوال های خرید در دبی که ارزش شرکت در آن را دارد، شروع سورپرایز تابستانی دبی (به اختصار DSS) است. در واقع این حراج استثنایی است که باعث می شود گردشگران زیادی در فصل تابستان به دبی سفر کنند. با این حال، باید به یاد داشته باشید که هوای تابستانی در دبی بسیار گرم و غیرقابل تحمل می شود، اگرچه در اینجا تصور می شد و همه جشنواره ها مربوط به تخفیف های ویژه در مراکز خرید و پاساژها است که با وجود تهویه هوای مناسب، گرما را احساس نخواهید کرد. .

اما از طرفی این گرما تعداد گردشگران دبی را به حداقل می رساند و این می تواند یک سفر ارزان به دبی باشد. در ماه های گرم سال احتمالا می توانید بلیط پرواز دبی تهیه کنید آن را با قیمت بسیار ارزان تر خریداری کنید. بنابراین اگر می خواهید سفر خود را برای این حراج فصلی برنامه ریزی کنید، نسبت به زمان های دیگر بسیار ارزان و مقرون به صرفه خواهد بود.

نمایشگاه جیتکس

تاریخ رویداد: بهار در آوریل (فروردین) – پاییز در اکتبر (مهر)

محل برگزاری: مرکز تجارت جهانی دبی

در حالی که تا به حال بیشتر در مورد خرید لباس صحبت می شد، دبی یکی از مقاصدی است که بسیاری برای خرید لوازم الکترونیکی و امتحان کردن جدیدترین گجت های روز به آن سفر می کنند. بهترین زمان برای سفر برای ورود به دنیای تکنولوژی، دیدن جدیدترین گوشی های موبایل و وسایل الکترونیکی از نزدیک و خرید آنها با بهترین قیمت، برگزاری جیتکس است. GITEX دو بار در سال، یک بار در بهار و یک بار در پاییز برگزار می شود. بنابراین شما فرصت یک بار حضور در این رویداد را خواهید داشت.

شاید فکر کنید که جیتکس فقط یک نمایشگاه است، اما در طول این نمایشگاه از امتیازات ویژه ای برای خرید لوازم خانگی مانند تلویزیون برخوردار خواهید بود. به طوری که بسیاری از ساکنان دبی تا برپایی این نمایشگاه خرید خود را متوقف می کنند زیرا با خرید دستگاه یا تلفن همراه این امکان را دارند که یک دستگاه الکترونیکی رایگان دریافت کنند. اما برای برخورداری از چنین جایزه ویژه ای باید بدانید که کدام فروشگاه های الکترونیکی در کدام مراکز خرید چنین امتیازاتی را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند.

زمان خرید بلیط دبی اقدام کنیم؟

قبل از اینکه بخواهید برای هر یک از این رویدادها در دبی باشید، باید بدانید چه زمانی بلیط دبی خرید به یاد داشته باشید که دبی نیاز به ویزا دارد. بنابراین، چند روز را به این فرآیند اختصاص دهید. پروسه اخذ ویزای دبی طولانی نیست و حداقل سه روز طول می کشد. با این حال توصیه می کنیم یک هفته قبل از تاریخ سفر خود بلیط تهیه کرده و هتل رزرو کنید تا بدون دردسر ویزا بگیرید و در زمان مناسب پول سفر را دریافت کنید.

کجا در دبی زندگی کنیم؟

اگر فقط قصد خرید دارید، بهتر است هتل های دبی را در مرکز شهر یا نزدیک مراکز خرید انتخاب کنید. به خصوص اگر در فصول گرم مانند تابستان به دبی سفر می کنید، نزدیکی هتل به مراکز خرید باعث می شود کمتر در معرض هوای گرم و طاقت فرسا دبی قرار بگیرید. اگر برای شرکت در نمایشگاه جیتکس به دبی سفر می کنید، هتل های زیادی را در نزدیکی مرکز تجارت جهانی دبی خواهید دید. همچنین برای رزرو هتل در دبی، رزرو هتل و پرداخت ریالی و سفر بدون دردسر می توانید از وب سایت Fly Today استفاده کنید.

حرف پایانی

اگرچه دبی مقصدی مجلل و گران به حساب می آید، اما گردشگران زیادی از سراسر جهان برای خرید به این مقصد سفر می کنند. به خصوص اگر تاریخ حراج ها و تخفیف های ویژه را بدانید، در سفر به دبی فرصت خریدهای مقرون به صرفه را خواهید داشت. چه بخواهید لباس بخرید و چه لوازم الکترونیکی، جشنواره دبی چیزی برای ارائه به همه خریداران دارد. فقط باید حواستان باشد تا این تاریخ های مهم را برای سفر به دبی از دست ندهید و سریع بلیط هواپیما و رزرو هتل دبی را خریداری کنید.