به نظر می رسد که بابل خدمات بهداشتی را در رواندا بدون تلفن همراه گسترش دهدربات دیجیتال چت بابل در حال گسترش فعالیت خود در رواندا است تا بتواند دسترسی افرادی را که شماره تلفن همراه ندارند ، آسان تر کند.

این شرکت در حال گسترش همکاری خود با آژانس ملی هوایی رواندا (NIDA) است تا به بیماران در ثبت نام و دسترسی به قرارهای پزشکی کمک کند.

پیش از این ، تنها افرادی که تلفن همراه داشتند می توانستند با وارد کردن تلفن همراه خود با استفاده از شماره شناسه ملی خود ، در سرویس محلی بابل ، به نام Babyl ، ثبت نام کنند. با این حال ، افراد بدون تلفن نتوانستند این فرایند را تکمیل کنند. این قرارداد جدید به رواندا اجازه می دهد تا از هر دستگاه دیجیتال یا آنالوگ مشترک برای ثبت نام استفاده کنند ، با پزشک معالج مشورت کنند و با وارد کردن شناسه ملی خود نسخه دریافت کنند.

Babylon از سال 2016 در رواندا کار می کند. در در مارس 2020 ، این شرکت یک همکاری 10 ساله با دولت رواندا امضا کرد که به همه افراد بالای 12 سال اجازه می دهد از مشاوره های بهداشت دیجیتال استفاده کنند. این شرکت اکنون می بالد که بیش از 30 درصد از بزرگسالان در رواندا در Babyl ثبت نام کرده اند.

چرا مهم است

در حالی که استفاده از تلفن های هوشمند رواندا در دهه گذشته به سرعت در حال رشد بوده است ، اما هنوز دور از دسترس جهانی نیست. طبق آمار Statista ، در سال 2019 حدود 76 اشتراک تلفن همراه در هر 100 رواندا وجود دارد.

شیون بیاموکاما ، مدیرعامل بابل در بیانیه ای گفت: “من افتخار می کنم که بابل توانسته مانع دیگری برای مراقبت های بهداشتی در رواندا ، به ویژه در زنان ، برطرف کند.”

وی گفت: “ما متعهد هستیم که با دولت و مقامات مربوطه ، مانند NIDA ، به طور مستمر سیستم مراقبت های بهداشتی رواندا را ارتقا و نوآوری کنیم زیرا آنها به یکی از پیشرفته ترین کشورها برای سلامت دیجیتال تبدیل می شوند. این تغییر مهم ، ما را یک گام به ماموریت خود برای قرار دادن مراقبت های بهداشتی با کیفیت و در دسترس با کیفیت بالا در دست همه افراد روی زمین نزدیک می کند. “

روند بزرگتر

بابل مستقر در بریتانیا اخیراً برنامه های خود را برای انتشار عمومی از طریق a اعلام کرد ادغام 4.2 میلیارد دلار SPAC با Alkuri Global Acquisition. این شرکت دارای سابقه طولانی در زمینه سرمایه گذاری است. در سال 2019 ، این گروه 550 میلیون دلار بودجه سری C به رهبری ولیعهد عربستان سعودی دریافت کرد. فقط یک سال بعد ، مبلغ 100 میلیون دلار وام قابل تبدیل توسط صندوق سرمایه گذاری سوئدی VNV Global دریافت کرد.

در حالی که این شرکت در انگلستان شروع به کار کرد ، در حال گسترش به بازارهای جدید است. در سال 2020 ، راه اندازی شد سرویس chatbot آن در ایالات متحده این شرکت در کانادا نیز کار کرده است. این شرکت به طور رسمی سرویس Babylon را توسط Telus در سال 2019 راه اندازی کرد. از آن زمان به بعد ، عملیات کانادایی خود را به شریک Telus در یک مجوز به ارزش 70 میلیون دلار فروخت.

دیدگاهتان را بنویسید