بچه دار شدن دختر – ۳ نکته موثر برای داشتن دختری که آرزویش را دارید

در سال‌های اخیر، انتخاب دختر بچه‌دار بین بسیاری از زوج‌ها که صرفاً یک اولویت دارند، بسیار محبوب شده است. در واقع، یک مطالعه اخیر نشان می دهد که ترجیح جنسیت در دوران بارداری بیشتر از آن چیزی است که بیشتر تصور می کنند. در زیر ۳ روش بسیار موثر برای باردار شدن دختر آورده شده است.

۱. سطوح pH محیط تولید مثل را افزایش دهید

جنسیت نوزاد در نهایت به اسپرم مرد بستگی دارد، بنابراین اگر دختر می‌خواهید، اسپرم حامل کروموزوم X باید تخمک را بارور کند. اسپرم مرد نمی تواند در محیط های اسیدی زنده بماند، بنابراین می توان از آن به راحتی با افزایش سطح pH رحم زن به نفع خود استفاده کرد. این کار را می توان با مصرف غذاهای سرشار از منیزیم و استفاده از دوش های مخصوص انجام داد.

۲. مراقب موقعیت جنسی باشید

اگر می خواهید دختر بچه دار شوید، بهترین پوزیشن ها آنهایی هستند که نفوذ کم عمقی دارند مانند مبلغان. ورودی واژن به طور طبیعی اسیدی تر است، بنابراین رسوب اسپرم در آنجا باعث می شود اسپرم مرد به سرعت از بین برود. این همچنین به شما کمک می کند تا شانس بیشتری برای داشتن یک دختر داشته باشید.

۳. زن باید از ارگاسم خودداری کند

یکی از آخرین فاکتورهایی که باید در نظر داشت این است که در حین مقاربت، زن نباید به ارگاسم برسد، زیرا این امر باعث ترشح مایعات در محیط تولید مثل می شود. این مایعات بر سطوح اسیدی تأثیر می گذارد و رحم را قلیایی تر می کند که در عوض برای پسردار شدن مفید است. در حین مقاربت، حتما مراقب شریک زندگی خود باشید و زمانی که در شرف ارگاسم است به یکدیگر علامت بدهید.

نشان داده شده است که ترکیب این روش‌های بالا برای بسیاری از زوج‌ها در سراسر جهان نرخ موفقیت بالایی دارد. بهتر از همه، همه آنها کاملاً طبیعی هستند و می توان آنها را در راحتی در خانه خود تمرین کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر