بیل کازبی متهم می گوید در آتلانتیک سیتی مواد مخدر را تجاوز کرده است: کت و شلوار


یک بازیگر سابق و یکی از متهمان سرسخت بیل کازبی اکنون علیه این کمدین بی آبرو شکایت کرده است و ادعا می کند که وی در سال 1990 در یکی از هتل های دونالد ترامپ در آتلانتیک سیتی به او مواد مخدر تجاوز کرده و به او تجاوز کرده است.

لیلی برنارد ، که قبلاً علناً درباره اتهامات خود در مورد کازبی صحبت کرده است ، روز پنجشنبه شکایت مدنی علیه این زن 84 ساله را در دادگاه فدرال نیوجرسی ثبت کرد.

او 125 میلیون دلار غرامت از کازبی می خواهد.

برنارد ، که اولین بار با کازبی در مجموعه “نمایش کازبی” ملاقات کرد ، ادعا می کند که این کمدین پیشنهاد کرده است در حالی که در دهه 90 به عنوان بازیگر جوان کار می کرد ، به عنوان مربی وی عمل کند.

او ادعا می کند کازبی ، که قول داده بود در برنامه خود حضور داشته باشد ، او را مجبور کرد تا در آگوست 1990 از نیویورک به آتلانتیک سیتی برود تا برای ملاقات کاری در ترامپ تاج محل با مردی که او به عنوان تهیه کننده توصیف کرده بود ، دیدار کند.

پس از صرف غذا ، برنارد ادعا می کند که جلسه به اتاق ناهار خوری سوئیت در هتل منتقل شده است ، جایی که کازبی برای او یک نوشیدنی غیر الکلی درست کرده است.

برنارد پس از مصرف نوشیدنی احساس سرگیجه ، میل به استفراغ و ضعف می کند.

لیلی برنارد ، بازمانده تجاوز جنسی بیل کازبی ، در اعتراض به محکومیت لغو شده بیل کازبی ، در 10 ژوئیه 2021 ، در مراسم مراقبت از بازماندگان شرکت می کند.
گیلبرت کاراسکیلو/گتی ایماژ

شکایت ادعا می کند کازبی سپس به برنارد در حمام کمک کرد ، قبل از اینکه ادعا شود به او می گوید “بابا به شما چیزی می دهد تا احساس بهتری داشته باشید.”

این بازیگر تازه کار ادعا می کند که هوشیاری خود را از دست داده است و با بیدار شدن از خواب متوجه شد کازبی او را در حال برهنه کردن دارد. برنارد با وجود نه گفتن او ، ادعا می کند کازبی همچنان لباسهای خود را در می آورد.

او چندین بار از هوش رفت و خارج شد ، از جمله یک بار که گفته می شد کازبی به او تجاوز کرده است و بار دیگر هنگامی که برهنه در وان حمام داخل اتاق هتل بیدار شد.

بیل کازبی با ظاهری ناهنجار پس از آنکه دادگاه عالی PA محکومیت تجاوز جنسی وی را لغو کرد و دو سال از زندان آزاد شد به 10 سال زندان باز می گردد ، زیرا دادستان در سال 2005 قول داد که متهم نخواهد شد.
بیل کازبی در سال 1990 لیلی برنارد را مواد مخدر و تجاوز کرده است.
BACKGRID

برنارد مدعی شد که صبح روز بعد بیدار شد ، کازبی لباس او را پوشید ، پولش را داد و او را به ماشین منتظر رساند تا او را به نیویورک برگرداند.

پس از آن ادعا شد که کازبی او را تهدید می کند که در صورت مراجعه به پلیس ، وی را “محو” کرده و از او به خاطر افترا شکایت می کند.

برنارد روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت: “من مدت زیادی منتظر ماندم تا بتوانم پرونده ام را در دادگاه پیگیری کنم و منتظر هستم که مورد شنیده قرار گیرد و کازبی را به خاطر آنچه در حق من انجام داد پاسخگو باشم.”

ترامپ تاج محل آتلانتیک سیتی
برنارد ادعا می کند بیل کازبی او را مجبور کرده است تا در آگوست 1990 به ترامپ تاج محل در آتلانتیک سیتی سفر کند.
جواهر صمد/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اگرچه این اتفاق مدتها پیش رخ داده است ، من هنوز با ترس ، درد و شرمندگی در هر روز زندگی ام زندگی می کنم. “

این شکایت بر اساس قانون نیوجرسی تنظیم شده است که قانون محدودیت برای بازماندگان بزرگسال از سوء استفاده جنسی از کودکان در این ایالت را برای دو سال لغو کرد.

کازبی در ماه ژوئیه پس از لغو پرونده جنایت جنسی وی از زندان پنسیلوانیا ، از زندان آزاد شد.

او دو سال پس از محکومیت متهم به استفاده از مواد مخدر و نقض مدیر ورزش دانشگاه تمپل آندریا کنستاند در خانه اش در سال 2004 خدمت کرد.

برنارد یکی از ده ها زنی است که کازبی را متهم به تعرض به آنها کرده است.

بازیگر بی آبرو بیل کازبی یک روز پس از آزادی از زندان ، خانه خود را با سخنگوی اندرو وایت ترک می کند.
بازیگر بی آبرو بیل کازبی یک روز پس از آزادی از زندان ، 1 ژوئیه 2021 ، خانه خود را با سخنگوی اندرو وایت ترک می کند.
استفان یانگ

او در گذشته در مورد اتهامات خود صریح بوده است و در سال های گذشته در تعدادی از جلسات دادگاه وی به سایر متهمان پیوسته است.

اندرو وایت ، سخنگوی کازبی به پست گفت که کمدین همچنان در بیگناهی خود در پی شکایت جدید به قوت خود ادامه می دهد و قول می دهد “با هرگونه اتهام ادعایی علیه وی به شدت مبارزه خواهد کرد”.

ویات در بیانیه ای گفت: “این مقررات مربوط به نگاه گذشته مغایر با قانون اساسی است و نقض محض حقوق اساسی افراد است و روند قانونی آنها را نفی می کند.”

بیل کازبی پس از آزادی از زندان در بیرون خانه خود در الکینز پارک ، پائین ، دست به اشاره می زند.
لیلی برنارد 125 میلیون دلار غرامت از بیل کازبی می خواهد.
عکس AP/مت رورک ، فایل

“این فقط یک تلاش دیگر برای سوء استفاده از روند قانونی است ، با بازکردن دروازه سیل برای افرادی که هرگز اثری از شواهد ، اثبات ، حقیقت و/یا حقایق را ارائه نکرده اند تا ادعاهای ادعایی خود را اثبات کنند.”

وی همچنین به دادستان های نیوجرسی اشاره کرد که از ادامه تحقیقات در مورد ادعاهای برنارد در سال 2015 خودداری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید