بیمارانی که مجدداً از reSET-O گلابی دریافت کردند میزان پرهیز بالایی از خود نشان دادندیک “دوباره پر کردن” از بر اساس یک مطالعه منتشر شده در تمرین بیمارستانبه

اکثر نویسندگان این مطالعه کارمندان فعلی یا سابق گلابی هستند.

TOP-LINE DATA

از مجموع 3،817 نفر که نسخه 12 هفته ای reSET-O را تکمیل کردند ، 643 نفر 12 هفته دیگر تجویز شدند.

برای کسانی که در مجموع 24 هفته درمان را گذرانده اند ، پرهیز از مصرف مواد افیونی در چهار هفته گذشته 86 درصد بوده است. کسانی که داده ها را وارد نکرده بودند ، از نظر مواد افیونی مثبت بودند.

محققان دریافتند بیش از 94 of از بیماران 80 or یا بیشتر گزارش منفی استفاده از مواد افیونی را در دوره دوم درمان خود دریافت کرده اند.

تجزیه و تحلیل ادعاهای بیمه ای نشان داد گروه 24 هفته ای در مقایسه با گروه 12 هفته ای 27 درصد در برخوردهای بیمارستانی منحصر به فرد کاهش یافته است.

شصت و چهار درصد از گروه نسخه دوم تمام 32 ماژول اصلی نسخه دیجیتالی را تکمیل کردند و 85 درصد نیمی از ماژول های اصلی را تکمیل کردند.

چگونه انجام شد

در این مطالعه ، بیمارانی که مبتلا به اختلال استفاده از مواد افیونی بودند تشخیص داده شد و یک نسخه از reSET-O را بین ژانویه 2019 تا دسامبر 2020 و زیرجمعیتی که مجدداً برای آنها تجویز شده بود ، پر کردند.

بیماران همچنین در درمانگاه های واقع در 12 ایالت مختلف با بوپرنورفین تحت درمان قرار گرفتند. محققان میزان مصرف مواد را از طریق گزارشات بیماران ثبت شده در غربالگری ادرار دیجیتالی و درمانگاهی ارزیابی کردند.

آنها همچنین تجزیه و تحلیل گذشته نگر از ادعاهای بیمه درمانی را برای ارزیابی برخوردهای بیمارستانی انجام دادند که شامل بازدید از اورژانس ، مشاهده ، بستری ، بخش مراقبت های ویژه و بستری شدن های جزئی در مدت نه ماه پس از شروع اولین نسخه بود.

پس زمینه

مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد در سال 2020 به رکورد شکنی رسید و مواد مخدر مصنوعی از جمله فنتانیل در بسیاری از این مرگ ها نقش داشت. تجزیه و تحلیل داده های CDC توسط صندوق مشترک المنافع

reSET-O Pear’s موضوع مطالعات دیگری بوده است. در اوایل این ماه ، تجزیه و تحلیل با بودجه گلابی انجام شد منتشر شده در مجله سیاست های دسترسی به بازار و سلامت دریافت که درمان دیجیتالی هزینه های مراقبت های بهداشتی را کاهش داده و سالهای زندگی را با کیفیت تنظیم کرده است.

یک مطالعه دیگر گلابی در ماه اوت نشان داد که بیمارانی که از reSET-O به همراه درمان معمول استفاده می کردند هزینه های مراقبت های بهداشتی خود را در هر شش ماه پس از شروع استفاده از برنامه ، به ازای هر نفر 2385 دلار کاهش داد ، در مقایسه با شش ماه قبل.

نتیجه

محققان خاطرنشان کردند که داده ها مستقیماً توسط بیماران یا پزشکان ثبت شده یا توسط نرم افزارهای درمانی دیجیتالی ثبت شده اند ، به طوری که داده ها از جمعیت مختلطی از بیماران که در مراحل مختلف درمان با مواد افیونی بوده اند یا ممکن است از درمان دیجیتالی به صورت ناسازگار استفاده می کنند ، آمده است.

اطلاعات پرهیز نیز مستقیماً توسط شرکت کنندگان گزارش شده یا از آزمایش ادرار گرفته شده است. دقت آزمایشات ادرار می تواند بر اساس دفعات یا زمان آزمایش ها محدود شود.

اگرچه محققان می گویند تصمیم برای تجویز دوره دوم توسط بیماران انجام شده است ، اما در گروه 24 هفته ای احتمال سوگیری انتخاب وجود دارد. بیمارانی که دوره دوم را درخواست کردند ، می توانستند با گروه 12 هفته ای تفاوت داشته باشند ، مانند بهبودی بیشتر.

محققان گفتند تحقیقات بیشتر می تواند برخی عوامل مخدوش کننده مانند ایجاد گروه های گروهی از نظر جنسیت ، سن و مکان را کنترل کند.

“این تجزیه و تحلیل ها نشان می دهد که در یک جمعیت واقعی ، بیماران مبتلا به OUD با تجویز مجدد PDT در مقایسه با بیماران با یک نسخه پر شده مشارکت بیشتری داشتند و سطوح با دوام و بالایی از خودداری و حفظ درمان را گزارش کردند.” نوشت.

در بیمارانی که به مدت 24 هفته تحت درمان با PDT قرار گرفتند ، در مقایسه با بیماران 12 هفته ای ، 27٪ کمتر از تعداد ملاقات های بیمارستانی با آنها برخورد شد. “

دیدگاهتان را بنویسید