بیمارستان مجبور نیست به بیمار ایورمکتین بدهد


8 سپتامبر 2021-یک قاضی در اوهایو تصمیم گرفت که بیمارستان مجبور نباشد داروی ایورمکتین را به عنوان بخشی از درمان COVID-19 به بیمار بدهد ، زیرا تأثیر آن ثابت نشده است ، حتی اگر پزشک آن را تجویز کرده باشد.

ایورمکتین برای جلوگیری از انگل در حیواناتی مانند اسب و گاو استفاده می شود. برخی از رسانه های محافظه کار گزارش داده اند که با وجود هشدارهای FDA و کارشناسان بهداشتی که برای انسان خطرناک است و می تواند کشنده باشد ، به درمان COVID-19 کمک می کند.

این پرونده زمانی آغاز شد که جفری اسمیت 51 ساله مبتلا به کووید 19 مثبت شد و در 15 ژوئیه در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان وست چستر بستری شد و در آنجا بیهوش ، لوله گذاری و در دستگاه تنفس مصنوعی باقی ماند.

Fred Wagshul ، MD ، 21 روز ایورمکتین را برای اسمیت تجویز کرده بود ، WBNS گفت. بیمارستان در ابتدا از تجویز دارو خودداری کرد ، و همسر اسمیت ، جولی ، شکایتی را تشکیل داد که باعث شد قاضی دیگری به بیمارستان دستور دهد تا اسمیت ایورمکتین را به اسمیت بدهد.

بیمارستان تجدید نظر کرد و مایکل اوستر قاضی دادگاه عمومی شهرستان باتلر حکم دادگاه بدوی را لغو کرد.

اوستر در حکم دادگاه نوشت: “این دادگاه تعیین نمی کند که آیا ایورمکتین تا به حال برای درمان COVID-19 م effectiveثر و مفید خواهد بود یا خیر.”

“با این حال ، بر اساس شواهد ، اثبات نشده است که در این مقطع موثر است. مطالعاتی که تمایل به حمایت از ایورمکتین دارند نتایج متناقضی داشته اند ، محدودیت هایی در مطالعات وجود داشته است ، مطالعاتی با برچسب باز بوده ، از کیفیت پایینی برخوردار بوده یا از قطعیت کمی برخوردار بوده ، شامل نمونه های کوچک ، رژیم های مختلف دوز ، یا آنقدر با مسائل سر و کار داشته است که مطالعه لغو شد. »

WBNS گفت که واگشول بنیانگذار اتحاد مراقبت های ویژه COVID-19 Front Line است ، یک موسسه غیر انتفاعی که ایورمکتین را به عنوان یک داروی م tثر معرفی می کند. واگشول اگرچه یک پزشک مجاز است ، بر اساس شهادت وی دارای مجوز هیئت مدیره در هیچ تخصصی نیست و 10 سال است که در بیمارستان کار نکرده است.

WBNS گفت که واگشول ایورمکتین را برای جفری اسمیت تجویز کرده است ، اما بدون بررسی اطلاعات بالینی وی یا صحبت با پزشکان معالجش.

WBNS در پاسخ به این س ifال که آیا این دارو به اسمیت کمک کرده است یا خیر ، پاسخ داد: “من صادقانه نمی دانم ، اما قاعده کلی این است که وقتی چیزی کار می کند ، آن را متوقف نکنید.”دیدگاهتان را بنویسید