بیمه گذار فرانسوی آلن با خرید Jour به سلامت روانی می رودشرکت بیمه درمانی آلن Alan اکنون با راه اندازی ارائه خدمات بهداشتی دیجیتالی جدید Alan Mind به فضای سلامت روانی کارکنان پرش کرده است. راه اندازی جدید با خرید شرکت بهداشتی رفتاری دیجیتال آمریکایی به ارزش 20 میلیون دلار انجام می شود.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ترجمه شده از فرانسوی ، این ابزار جدید شامل محتواهای آموزش بیمار و ابزارهایی است که بر کمک کاربران به تمرین تکنیک های رفتاری و شناختی متمرکز شده است. کاربرانی که احساس می کنند باید با یک متخصص آموزش دیده صحبت کنند ، همچنین می توانند از این بستر برای ارتباط با یک روانشناس آلن استفاده کنند.

این شرکت با بخشهای منابع انسانی برای ارائه گزارشها و پیگیریهای ناشناس همکاری خواهد کرد. این ابزار برای کمک به موضوعات دقیق شرکت در سازمان و راه اندازی کارگاه های پیشگیرانه طراحی شده است.

به عنوان بخشی از خرید ، دارایی های دیجیتالی Jour در Alan Mind ادغام می شوند. Jour بر ذهن آگاهی تمرکز می کند و در حال حاضر تجربه روزنامه نگاری را به کاربران ارائه می دهد. کاربران همچنین می توانند از سفرهای هدایت شده توسط پزشک استفاده کنند. در سال 2019 ، این شرکت امتیاز کسب کرد 1.8 میلیون دلار بودجه از True Ventures.

چرا مهم است

این شرکت این برنامه جدید را به عنوان راهی برای کمک به رفع نیاز فزاینده به خدمات بهداشت روانی ارائه می دهد.

در سراسر جهان ، میزان اضطراب ، افسردگی و سایر مسائل مربوط به سلامت روان در طول COVID-19 به شدت افزایش یافته است. بر اساس مطالعه ای که در فرانسه منتشر شد ، در فرانسه ، جایی که Alan Mind فعالیت می کند ، افراد مبتلا به علائم اضطراب از 17.3 درصد به 20.1 درصد در طول همه گیری افزایش یافت. جهانی شدن و سلامتبه

به گفته سیویو، فرانسه تقریباً 22.87 روانپزشک به ازای هر 100000 نفر جمعیت دارد.

روند بزرگتر

بازار سلامت روان کارکنان در حال رونق است. در اوایل این هفته ، خدمات مشاوره رفتاری کارفرمایان BetterUp از خرید دو شرکت نرم افزاری متمرکز بر داده ، Motive و Impraise خبر داد. این شرکت همچنین به دنبال گسترش بازار اروپا است.

یکی دیگر از بازیکنان موجود در فضا ، زنجبیل است ، که آموزش های رفتاری و ویدئوتراپی در صورت نیاز را ارائه می دهد. زنجبیل به خانه برد 100 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری E

ابزار سلامت روان متمرکز بر کارفرمایان Modern Health نمره گذاری کرد 74 میلیون دلار بودجه برای سری D در ماه فوریه ، و پلتفرم مزایای رفتاری و سلامتی Lyra در ماه ژانویه 187 میلیون دلار سری E را به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید