بی تفاوتی برخی از هواداران به مسائل سیاسی و اجتماعی پذیرفته نیست – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام سعید مهدوی عصر یکشنبه در دیدار مداحان ندای انقلاب اسلامی و جایگاه مداح در حوزه تبیین جهاد در اتاق جلسات تبلیغات اسلامی. در گیلان گفت: مدهوی پاسداران مکتب اهل بیت عصمت و طهارت هستند.آ) و در این مسیر تلاش می کنند.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور و استان افزود: همبستگی، همفکری و همدلی نیاز جدی جامعه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به جایگاه ارزشمند فالگیران و مداحان الهی گفت: مدرسین از اعتبار اجتماعی بالایی برخوردارند و بر اساس رسالت خود وظیفه سنگینی بر عهده دارند.

حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه انسان غالباً مورد آزمایش قرار می گیرد، گفت: سربلندی و موفقیت از امتحانات الهی با بصیرت، درک و آگاهی است.

وی با تاکید بر ظهور اعتقاد به باورها، افزود: ظهور اعتقاد به باورها و ارزش‌های اسلامی موجب رشد و تعالی انسان می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه مداح در سرنوشت سیاسی و اجتماعی جامعه خود دخیل است گفت: بی تفاوتی هر مداحی نسبت به مسائل سیاسی و اجتماعی غیرقابل قبول است.

حجت الاسلام مهدوی با اشاره به هجمه چند بعدی دشمن به نظام اسلامی، تصریح کرد: انفعال برخی از علمای امام حسین(ع)آ) به آزار و اذیت حرمت مقدسات و حوادث تلخ کشور مایه تاسف است.

وی با اشاره به بمباران رسانه ای جهانی دشمن علیه نظام اسلامی، افزود: دنیای سکولار، فساد و استبداد با نظام اسلامی مشکل دارد و می خواهد ریشه اسلام را از بین ببرد.