تحقیقات بالینی ، مشاور مدیریت EBM Analytics خدمات کدگذاری بالینی خودکار را از Synapse ارائه می دهدشرکت های Synapse Medical Services مستقر در سیدنی ، ارائه دهنده ابزار کدگذاری بالینی خودکار و EBM Analytics ، مشاور تحقیقات بالینی ، اخیراً برای ادغام فناوری های خود همکاری کرده اند.

آنها چه می کنند

گذشته از کدگذاری بالینی ، Synapse همچنین خدمات رونویسی و سیستم صورتحساب پزشکی آنلاین مبتنی بر برنامه را ارائه می دهد. همچنین سازمان آموزش مراقبت های بهداشتی ، م Instituteسسه مدیریت و تطبیق پزشکی استرالیا را اداره می کند.

از سوی دیگر ، EBM خدماتی را شامل بررسی نتایج بالینی ، تصویربرداری پزشکی ، مدیریت پایگاه داده ، تحقیقات بالینی و ایجاد ثبت بالینی ارائه می دهد. آخرین مشارکت آن با سابق ، کدگذاری بالینی خودکار ، همراه با یک تیم پشتیبانی ، را به پیشنهادات خود می افزاید.

چه چیزی در مورد

مشارکت شرکت ها منجر به ادغام API بین داده های جمع آوری شده توسط EBM از مطالعات تحقیقات بالینی یا ثبت بالینی و Aircoder ، یک ابزار کدگذاری بالینی خودکار توسط Synapse شد. Aircoder یک سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند تا 10 قسمت در ثانیه کد کند. این برنامه با هر سیستم کدگذاری یا قوانین تنظیم شده کار می کند و تفاوت های ظریف را یاد می گیرد.

داده های EBM مستقیماً به Aircoder منتقل می شوند و در آنجا تحت نظارت یک تیم پشتیبانی کامل به دو کد ICD-10 AM/ACHI و Snomed به طور همزمان و در عرض چند ثانیه تبدیل می شوند. سپس کدها از طریق ویژگی گزارش سیستم ارائه می شوند.

چرا مهم است

قابلیت همکاری بین فناوری های آنها ، EBM را قادر می سازد تا اطلاعات دقیق تری را برای مشتریان مراقبت های بهداشتی خود ارائه دهد. “Aircoder به EBM اجازه می دهد وضوح بیشتری در تحقیقات بالینی خود با هزینه کمتر داشته باشد ، و EBM به ارمغان می آورد[s] مارگارت فاکس ، مدیرعامل Synapse ، در ادامه توضیح داد که یک تیم فوق العاده برای همکاری با Synapse است.

در بیانیه ای ، Synapse گفت که مشارکت در ابتدا بر روی ارائه خدمات به قراردادها و مشتریان فعلی متمرکز است ، اما برنامه هایی برای گسترش این پیشنهاد به بازارهای دیگر مانند امارات متحده عربی وجود دارد ، جایی که این شرکت پنج سال از دفتر خود در دبی فعالیت می کند.

روند بزرگتر

Synapse Aircoder را در دسامبر 2019 معرفی کرد. از آن زمان ، این شرکت مشارکت هایی را در مورد ابزار کدگذاری بالینی خودکار ایجاد کرده است. حدود یک سال پیش ، این شرکت با ارائه دهنده ابزار تجزیه و تحلیل بیمارستان مستقر در ایالات متحده Alliance Care Technologies قراردادی امضا کرد تا Aircoder را به شبکه های خود بفروشد. در اکتبر سال گذشته ، این موسسه با موسسه پزشکی پرونده ، مشاور انفورماتیک سلامت در کنیا ، همکاری کرد تا بستر کدگذاری را در سراسر امکانات پزشکی کشور ارائه دهد.

روی ضبط

دکتر کوری اسکولز ، مدیر تجزیه و تحلیل EBM می گوید: “این سیستم به تیم ما اجازه می دهد تا بر سایر زمینه های ارائه خدمات به مشتریان تمرکز کند ، زیرا می دانیم که داده های جمع آوری شده ما برای مشتریان ارائه دهنده ما به چیزی ملموس و دقیق تبدیل خواهد شد.” به

کامرون بگلی ، یکی دیگر از مدیران EBM ، اظهار داشت: “قابلیت همکاری ما با Aircoder به ما امکان می دهد هوشمندتر و سریعتر کار کنیم. این امر در برنامه های تحقیقاتی بالینی و هنگام ایجاد ثبت دقیق بالینی بسیار مهم است.”

دیدگاهتان را بنویسید