ترکیب احتمالی ایران مقابل انگلیس


اگرچه کی روش همیشه برای معرفی خط اصلی خود شگفتی هایی دارد، اما برخی از افراد شانس بیشتری برای بازی مقابل انگلیس دارند.

اگرچه کی روش همیشه برای معرفی خط اصلی خود شگفتی هایی دارد، اما برخی از افراد شانس بیشتری برای بازی مقابل انگلیس دارند.

به گزارش خبروزی، تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعت ۱۶:۳۰ دوشنبه در اولین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به میزبانی ورزشگاه خلیفه دوحه به مصاف انگلیس می رود.

شاگردان کارلوس کی روش در آخرین بازی دوستانه خود پیش از این مسابقات با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب تونس شدند.

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلیگنجی، سید مجید حسینی، صادق محرمی، میلاد محمدی، روزبه چشمی، سعید عزت اللهی، علیرضا جهانبخش، احسان حاج صفی، وحید امیری و مهدی طارمی ۱۱ بازیکنی بودند که در دیدار رفت مقابل تونس به میدان رفتند.

در نیمه دوم از سیدحسین حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده، رامین رضاییان، ابوالفضل جلالی، علی کریمی، احمد نوراللهی، سامان قدوس، مهدی ترابی، علی قلی زاده و کریم انصاری فرد استفاده شد.

سردار آزمون، پیام نظام و امیر عابدزاده نیز سه بازیکنی بودند که کی روش ترجیح داد در بازی مقابل حریف آفریقایی از آنها استفاده نکند.

اگرچه کی روش همیشه در ترکیب اصلی خود شگفتی هایی برای ارائه دارد اما عده ای شانس بیشتری برای بازی مقابل انگلیس دارند و بر این اساس باید حضور بیرانوند در دروازه تیم ملی را قطعی دانست.

در سمت راست خط دفاعی، صادق محرمی که این فصل حضور مثبت و تاثیرگذاری در تیم دیناموزاگرب در لیگ کرواسی و لیگ قهرمانان اروپا داشته است، شانس بیشتری نسبت به رامین رضاییان برای بازی مقابل انگلیس دارد.

احتمال استفاده از کنعانی زادگان و مجید حسینی در مرکز خط دفاعی بیشتر از خلیل زاده و پورعلیگنجی است. در سمت چپ خط دفاعی احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی در مقایسه با ابوالفضل جلالی و میلاد محمدی شانس بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی دارد.

کی روش در پست هافبک دفاعی به احتمال زیاد از نوراللهی و عزت اللهی استفاده خواهد کرد. شانس علیرضا جهانبخش و علی قلی زاده برای بازی در سمت چپ و راست تیم ملی در بازی با سه شیرها بیشتر از وحید امیری و مهدی ترابی است.

اگرچه احتمال استفاده از سردار آزمون به جای حضور در ترکیب به عنوان یک مهاجم نوک پشت سر مهدی طارمی وجود داشت، اما غیبت طولانی مدت او از میادین و بازی نکردن مقابل تونس، خطر استفاده از بازیکن بایرلورکوزن در خط اصلی را به همراه داشت. . -up به حداقل رسید. بنابراین سامان قدوس گزینه فنی اصلی برای پست مهاجم است.