تصویر | روز شهر تلخ روز زیبای ایرانیان شد/ فرش زرشکی اولین دروازه بان آمریکایی مقابل مهاجمان ایرانی


منچسترسیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیورپول برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس {در این} فصل رقبا می کنند. تهاجمی کدام ممکن است در جام حذفی هم تکرار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاید سر آن را در فینال لیگ قهرمانان اروپا شاهد باشیم. لیورپول همراه خود خطاها مهلک دروازه بان دوم سیتی در مرحله حذفی پیروز شد. گواردیولا به دروازه بان خدمه دوم شخصی جایگزین تفریحی در جام حذفی را می داد. او در بارسلونا هم همین کار را کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما او را {در این} هر دو آن تعیین کنید در بایرن دیدیم. اتفاقی کدام ممکن است برای او افتاد اجتناب کرده اند کف دست دادن جام هدف بود.

خطاهای زک استفن در دیدار لیورپول را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیتی دریافت کرد این دیدار را خاص کرد. او در گل دوم بی ارزش بی نظیر بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود مهار خطا توپ به حریف گل داد. استفن پاسخ خوبی به گل سوم لیورپول نماد نداد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضربه سادیو اجتناب کرده اند زاویه بسته وارد دروازه شد. بعد از همه ما چیزی اجتناب کرده اند استفن با توجه به گل اول ندیدیم. در حالی کدام ممکن است استفن حداقل ۲ گل را بر عهده داشت، این دیدار تنها همراه خود عالی گل به درآمد لیورپول به نوک رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد این دروازه بان تاثیر مستقیمی به دلیل تفریحی داشت.

تصویر |  روز شهر تلخ روز زیبای ایرانیان شد/ فرش قرمز اولین دروازه بان آمریکایی مقابل مهاجمان ایرانی

دروازه بان آمریکایی سیتی همراه خود این حاضر نماد داد کدام ممکن است کم تخصص است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری در موقعیت به حضور در مسابقات عظیم نیست. این می تواند یک سیگنال خوش بینانه برای ما ایرانیان است. دروازه بان دوم سیتی در جام جهانی داخل دروازه آمریکا قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دروازه بان اول تیمش است. زک استفن باید در جام جهانی مقابل ایران تفریحی تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید چنین اشتباهی ممکن است طعمه خوبی برای مهاجمان جایگزین طلب خدمه سراسری ایران باشد. مخصوصا مهدی طارمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سردار آزمون کدام ممکن است خیلی باهوش هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دروازه بان های عظیم دنیا گل می زنند. فرش قرمزی کدام ممکن است استفن زیر فشار انتقادات ممکن است روی مهاجمان لیورپول پهن کرد، ممکن است برای مهاجمان ایرانی جهانی باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمانی ایران در جام جهانی را تضمین تنبل.

ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ تنها برد شخصی را اجتناب کرده اند روی گل ویژه مراکشی ها به کف دست آورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جام جهانی نیز می توان به خطاها حریفان تکیه کرد. در انگلیس مگوایر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیکفورد کاپیتان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دروازه بان این خدمه در خطاها غیرمعمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید غریب تخصص دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در خدمه سراسری آمریکا امیدواریم استفن توانایی داشته باشد به خدمه ایران کمک تنبل به همان اندازه اجتناب کرده اند گروه شخصی صعود تنبل.

رژیم لاغری سریع