تعویض شماره یک لواندوفسکی/ آقای سرمربی این شایعه را تکذیب نکرد


بایرن مونیخ به دنبال جانشینی برای روبرت لواندوفسکی است. لواندوفسکی در شرایطی تلخ و عصبانی از باشگاه جدا شد و به بارسلونا پیوست. بر اساس گزارش ها، باواریایی ها هری کین را بهترین گزینه برای پر کردن جای خالی جادوگر لهستانی می دانند.

جولیان ناگلزمن، سرمربی تیم جوانان بایرن مونیخ در گفت وگو با مطبوعات در بحبوحه آمادگی های پیش فصل بایرن مونیخ در ایالات متحده، انتقال کین در آینده را رد نکرد و درها را برای پیوستن کاپیتان انگلیس به غول آلمان باز گذاشت.

ناگلزمن گفت: “او بسیار گران قیمت است و مشکل همین است، اما او بازیکن درخشانی است، یکی از دو یا سه بازیکنی است که می تواند به عنوان مهاجم مرکزی و همچنین شماره ۱۰ بازی کند، او بسیار قوی است، با او بازی می کند. سر و هر دو پا. این فوق العاده است. او می تواند گل های زیادی را در بوندس لیگا به ثمر برساند، قیمت آن را نمی دانم، اما برای بایرن مونیخ واقعا سخت است. خواهیم دید در آینده چه اتفاقی می افتد.”

لواندوفسکی که یک سال از قراردادش با غول های آلمانی باقی مانده بود، اوایل تابستان علنا ​​اعلام کرد که چیزی بین او و باشگاه به هم خورده و او می خواهد برود.

تعویض شماره یک لواندوفسکی/ آقای سرمربی این شایعه را تکذیب نکرد

هری کین تابستان گذشته اعلام کرد که می خواهد اسپرز را ترک کند و منچسترسیتی پیشنهادات مختلفی برای او ارائه کرد. این مرد انگلیسی پس از اینکه از مسیری که تیمش در پیش گرفته بود ناامید شد تصمیم گرفت باشگاه دوران کودکی خود را ترک کند.

روزنامه آلمانی بیلد روز جمعه گزارش داد که بایرن مونیخ با نمایندگان کین تماس گرفته است. گفته می شود که کین متعهد به ماندن در باشگاه تحت هدایت آنتونیو کونته است، که پاسخ آن یک “نه” قاطع به انتقال در تابستان است. کمتر از دو سال از قرارداد فعلی کین با تاتنهام می گذرد و این فصل برای آینده او تعیین کننده خواهد بود.

ناگلزمن تنها بازیکن بایرن مونیخ نیست که از هری کین تمجید کرده است. الیور کان، دروازه بان افسانه ای که اکنون مدیرعامل بایرن مونیخ است نیز در مصاحبه اخیر خود از هری کین به عنوان یک مهاجم نوک یاد کرد اما گفت که این یک رویا برای آینده است.

کان گفت: او با تاتنهام قرارداد دارد. بدون شک یک مهاجم درجه یک، اما همه اینها رویایی برای آینده است. در حال حاضر باید تیم را برای فصل جدید آماده کنیم و منتظر باشیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.»