تغییر تفکر در کادر فنی پرسپولیس خوب است


به گزارش فلیپ؛ پرسپولیس برای چندین سال موفقیت; حمید مطهری یکی از اوزان آن موفقیت ها بود و چند پیشنهاد مختلف در مورد سرمربی که با توجه به پرسپولیس و شرایط این تیم رد کرد، داشت.

مطمئناً در صنعت نساجی کار سختی در پیش است. جدای از این باید بگویم تغییرات دیگری در کادر فنی لازم بود. چون ما به خاطر این وضعیت زجر زیادی کشیده ایم. در بحث مربی گل نه تنها پیشرفت نکردیم بلکه عقب‌نشینی هم داشتیم. شما به عنوان مربی بدنساز هم دیدید که مصدومان زیادی داریم که جای نگرانی داشت.

با این شرایط تغییراتی در کادر فنی پیش بینی می شد اما هیچکس فکر نمی کرد حمید مطهری از پرسپولیس برود. این فصل برخلاف فصل گذشته جذب بسیار خوبی انجام شد و بازیکنان باکیفیتی به تیم اضافه شدند. البته هنوز در برخی پست ها باید بازیکن جذب کرد اما در مجموع امسال شرایط خوبی در پرسپولیس حاکم است.

درست است که بازیکنان سرشناسی جذب تیم شده اند اما نام پرسپولیس از این همه بزرگتر است. وقتی یک تیم اسم کوچکی دارد، نام بازیکنان بزرگ روی آن سنگینی می کند، اما پرسپولیس آنقدر اسم بزرگی است که این اتفاقات آنجا نمی افتد. بازیکنان سرشناس تری به این تیم آمدند اما باز هم نام پرسپولیس از آنها بزرگتر بود. پرسپولیس امسال هم بازیکنان باتجربه را جذب کرده و هم جوان و به دنبال نام هایی است که ترکیب آنها بتواند به تیم کمک کند. البته مدیریت بازیکنان مهم است. اما به نظر من یحیی گل محمدی شرایطی دارد که بتواند با ایجاد همدلی در پرسپولیس کارهای بزرگی انجام دهد. پرسپولیس امسال سخت کار می کند چون پارسال نبرد.

بازگشت علیرضا بیرانوند خبر خوبی برای پرسپولیس است چرا که فصل گذشته این تیم با اشتباهات این دروازه بان آسیب زیادی دید. از طرفی بیرانوند دروازه بان ملی پوشی است که تجربه زیادی دارد و این موضوع به ما کمک خواهد کرد.

عیسی آل کثیر مصدوم است و جذب این مهاجم واقعا مورد نیاز پرسپولیس است اما این تیم برای تکمیل ترکیب به یک مدافع چپ تخصصی هم نیاز دارد.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

پرسپولیس در فصل گذشته به دلیل کمبود مهاجم، گلزن و هافبک طراح نتوانست در بازی هایی که رقیب در آن امتیاز کسب کند، امتیاز از دست بدهد. و این بزرگترین مشکل برای تیم بود. امسال اما یحیی سعی کرد ترکیب خوبی از بازیکنان جمع کند. اما تیم‌های زیادی از جمله سپاهان و استقلال در چند سال گذشته بمب‌های نقل و انتقالات زیادی داشته‌اند، اما موفق نشده‌اند، زیرا عملکرد پیش‌فصل خوبی از خود نشان نمی‌دهند. یک تیم اگر تیم باشد قهرمان لیگ می شود.

پایان داستان