تقاضا واشنگتن اجتناب کرده اند تل آویو حاضر سوئیچ برای هماهنگی هسته ای ایران


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، پایگاه خبری «اکسیس» به نقل اجتناب کرده اند منصفانه مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه مقام اسرائیلی ادعا کرد کدام ممکن است «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا اجتناب کرده اند نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری افسران اسرائیلی سؤال کرده است. حاضر سوئیچ برای هماهنگی هسته ای همراه خود ایران کدام ممکن است غنی سازی اورانیوم تهران را محدود می تدریجی.

به نوشته این مکان آمریکایی، رژیم صهیونیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدان عرب آن در قلمرو همراه خود بازگشت آمریکا به هماهنگی هسته ای دیگری هستند. بر مقدمه این گزارش، افسران اسرائیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکایی آموزش داده شده است اند کدام ممکن است ایران محور دیدار روز یکشنبه بین بلینکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنت {بوده است}، با این حال همراه خود وجود اختلافات، اختلاف تذکر فشار زا نبود.

به گزارش اکسیوس، بلینکن همراه خود بنت تصمیم گرفت به همان اندازه سوئیچ برای هماهنگی هسته‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید چگونگی جلوگیری اجتناب کرده اند بدست آوردن ایران به توانمندی تسلیحات هسته‌ای حاضر تدریجی، در حالی کدام ممکن است آموزش داده شده است می‌شود به نرخ حال غنی‌سازی ایران اجازه می‌دهد ظرف تعدادی از هفته این کار را انجام دهد. .

افسران اسرائیلی گفتند کدام ممکن است بنت به بلینکن آموزش داده شده است است کدام ممکن است اگر تهران بداند کدام ممکن است آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهای ecu تحریم‌ها را به سطحی کدام ممکن است علیه روسیه اعمال کرده‌اند افزایش خواهند داد، می‌توان اجتناب کرده اند حرکت ایران {به سمت} غنی‌سازی ۹۰ درصدی اورانیوم جلوگیری کرد.

بر مقدمه این گزارش، بنت علاوه بر این به بلینکن اظهار داشت کدام ممکن است هماهنگی هسته‌ای تنها برای تعدادی از سال منصفانه راه‌رفع «سطحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر دائمی» {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید میلیاردها دلار به ایران داده می‌شود به همان اندازه اجتناب کرده اند آن برای «ورزش‌های بد قلمرو‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسلیح نیروهای نیابتی‌اش» استفاده تدریجی. به آموزش داده شده است منصفانه مقام ارشد صهیونیستی، بنت به بلینکن اظهار داشت: «این همان چیزی است که در بلند مدت در قلمرو باید همراه خود آن گذراندن شویم».

به گزارش رسانه های آمریکایی، «موضوع (هماهنگی هسته ای) همراه خود ایران منصفانه روز پس اجتناب کرده اند این گفتگو در نشست الزنجی در سرزمین های اشغالی مطرح شد، ۲ مقام اسرائیلی گفتند کدام ممکن است همتایان مصری، مراکشی، اماراتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بحرینی شخصی، یایر لاپید، وزیر امور خارجه، اولویت شخصی را اجتناب کرده اند هماهنگی هسته‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیامدهای آن، قلمرو‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیگری بردن سپاه پاسداران اجتناب کرده اند لیست سیاه گروه‌های تروریستی خارجی ابراز کرده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: آنها مقامات بایدن هستند.

بر مقدمه مطالعات، نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، شامگاه چهارشنبه (ساعت شب قبلی) همراه خود ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملیات های از دوام فعلی رایزنی کردند. رایزنی های ضد ایرانی نخست وزیر اسرائیل همراه خود رئیس جمهور آمریکا عصر دیروز (به وقت تهران) به پایان رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید واشنگتن تحریم های جدیدی را علیه ایران اعمال کرد.

این اقدام در حالی صورت خواهد گرفت کدام ممکن است آمریکا مدعی است همراه خود ادای احترام به برجام قصد احیای آن را دارد با این حال تاکنون اجتناب کرده اند انجام اقدامات مورد نیاز برای اجرای تعهدات واشنگتن خودداری کرده است. رژیم صهیونیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید واشنگتن در ماه های فعلی همکاری علیه ایران را در اصل کار قرار داده اند.

پس اجتناب کرده اند تحریک کردن به کار نفتالی بنت شناخته شده به عنوان نخست وزیر اسرائیل، برخی دارایی ها خبری گزارش دادند کدام ممکن است مقامات جدید اسرائیل برخلاف مقامات بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر سابق اسرائیل، قصد دارد اجتناب کرده اند ادعا اختلاف همراه خود آمریکا بر اوج ایران خودداری تدریجی. آکسیوس به نقل اجتناب کرده اند افسران اسرائیلی ادعا کرد کدام ممکن است تل آویو قصد دارد اجتناب کرده اند دیپلماسی برای تأثیرگذاری بر رویکرد مقامات آمریکا در قبال این سیستم هسته ای ایران استفاده تدریجی.

در همین جاری، گروه عکس اجتناب کرده اند تحلیلگران به اختلاف تذکر افسران آمریکایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسرائیلی بر اوج ایران شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند سوراخ در تفریحی “پلیس خوشایند، پلیس بد” برای تکل کمتر از امتیاز اجتناب کرده اند ایران در مذاکرات هسته ای ردیابی کرده اند.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول هدایت دهید