تمایل روسیه به کالا نفت بودجهخبرگزاری رویترز روز سه شنبه ۲۳ آوریل به نقل اجتناب کرده اند خبرگزاری اینترفاکس، نیکولای شولگینوف، وزیر نشاط روسیه ذکر شد کدام ممکن است مسکو کنار هم قرار دادن {است تا} نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآورده های نفتی را به کشورهای دوست در هر محدوده قیمتی بفروشد.

او به روزنامه ایزوستیا ذکر شد: اصولاً امکان کالا نفت نپخته در محدوده قیمتی ۸۰ به همان اندازه ۱۵۰ دلار در هر بشکه موجود است، با این حال بیشترین کانون اصلی مسکو بر تضمین شکسته نشده ورزش این صنعت است.

۲ تأمین آگاه روز سه شنبه گفتند کدام ممکن است ساخت نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید میعانات گازی روسیه در روز دوشنبه (۲۲ آوریل) به زیر ۱۰ میلیون بشکه در روز رسید کدام ممکن است زیرین ترین مرحله اجتناب کرده اند جولای ۲۰۲۰ است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدودیت های لجستیکی در خرید و فروش همراه خود اشکال مواجه شده است.

ساخت نفت روسیه در بحبوحه تحریم های غرب {به دلیل} عملکرد مسکو در اوکراین خرس فشار کاهشی قرار گرفته است.

به مشاوره این دارایی ها، معمول ساخت نفت روسیه در بازه روزی اول آوریل به همان اندازه ۱۱ آوریل همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۶ نسبت کاهش اجتناب کرده اند ۱۱ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰ هزار بشکه در ماه مارس به ۱۰ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۲۰ هزار بشکه در روز رسیده است.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/