تناسب اندام کودک رو به افول است


تناسب اندام کودک

(آخرین به روز رسانی: ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹)

تناسب اندام کودکان را می توان بهبود بخشید

یکی از دغدغه های امروز استان ما کاهش آن است بازی های تناسب اندام برای بچه ها. این روند چند سال پیش مورد توجه قرار گرفت و به نظر می رسد یک مشکل مداوم باشد. برای اینکه بفهمیم چرا این مشکل تا این حد رایج است، نیازی نیست خیلی دور یا سخت نگاه کنیم.

یکی از دلایل کاهش تناسب اندام کودکان، غذاهایی است که می خورند. انتخاب های غذایی زیر را که بسیاری از کودکان ترجیح می دهند در نظر بگیرید.

· نوشیدنی غیر الکلی

سال‌ها پیش، اکثر والدین فکر نمی‌کردند که همراه با هر وعده‌ی غذایی سر میز شام، نوشابه‌ای برای فرزندانشان سرو کنند. از گروهی از جوانان بپرسید که آیا با وعده های غذایی خود در خانه نوشابه می نوشند یا خیر، بسیاری به شما خواهند گفت بله. فست فودهای زنجیره ای شام با نوشابه را به عنوان بخشی از بسته ارائه می دهند. متأسفانه بسیاری از مدارس دارای دستگاه نوشابه هستند و گاهی این امر را با تهیه شیر نیز توجیه می کنند. فکر می کنید بیشتر بچه ها چه چیزی را انتخاب می کنند؟ تناسب اندام کودک پایین رفتن.

· فست فود

فست فودهای زنجیره ای طیف وسیعی از غذاهای سرخ شده را ارائه می دهند که برای ذائقه کودکان بسیار جذاب است. همبرگر، سیب زمینی سرخ کرده، مرغ سوخاری و پیتزا را نام ببرید. برخی از والدین استدلال می کنند که پیتزا یک غذای سالم است. احتمالاً اینطور نیست، اما هنوز برخی از رستوران ها پوسته را با پنیر اضافی با توده ای رنگی در بالای آن برای دوستداران پنیر پر می کنند.

· تنقلات، خوراک مختصر

آیا خانه های زیادی در این کشور وجود دارند که همیشه یک یا دو کیف در دست نداشته باشند؟ وقتی والدین خرید می کنند زیرا به تناسب اندام کودک فکر نمی کنند، سعی می کنند آنچه را که فرزندانشان می خواهند ارائه دهند. علاوه بر چیپس، شیرینی‌های فراوانی وجود دارد که بیشتر بچه‌ها هر روز آنها را به یک پرتقال یا یک سیب ترجیح می‌دهند.

بچه های امروزی فعال نیستند

سال‌ها پیش، در یک روز زمستانی، ده‌ها کودک را بیرون از خانه می‌دیدی که در حال بازی در برف‌های تازه باریده شده بودند. امروز ممکن است برخی از کودکان را در حال برف بازی ببینید، اما سال‌هاست که تعداد زیادی از آن‌ها را ندیده‌اید. امروزه کودکان انتخاب های زیادی از برنامه های تلویزیونی، فیلم ها و بازی های رایانه ای دارند و بسیاری از آنها اوقات فراغت خود را به جای فعالیت های فعال در فضای باز، صرف این چیزها می کنند. یک کودک با انجام بازی های رایانه ای در طول روز چند کالری می سوزاند؟ به راحتی می توان دلیل این کاهش تناسب اندام کودکان را دید.

هیکل ضعیف کودک می تواند ناراحت شود

یکی از بهترین راه‌ها برای اینکه فرزندتان را در مسیر تناسب اندام قرار دهید، الگو شدن است. این بدان معناست که شما می توانید عادات غذایی خانواده ها را اصلاح کنید و به عنوان یک خانواده فعال تر شوید. اگر با یک باشگاه ورزشی خانگی یا دوچرخه ورزشی ورزش می کنید، پیامی قدرتمند برای فرزندانتان ارسال می کند. شما می توانید برنامه ای را شروع کنید که تمام اعضای خانواده را برای ورزش دور هم جمع کند.

فعالیت هایی برای کل خانواده برای رسیدن به تناسب اندام

· تیغه های غلتکیفعالیت خانوادگی عالی

· چکمه های برفی-نمیتونی شکستش بدی

· پیاده رویهی، رایگان است!

· دوچرخه سواری از ترافیک می ترسید؟ دوچرخه سواری کوهستان را امتحان کنید.

· یورتمه سواری برای شما خیلی زیاد است؟ پیاده روی سریع را امتحان کنید.

وقت آن است که با تغییر شرایط در خانواده خود فعال شوید. با الگوبرداری از شما فرزندانتان را تشویق کنید که بیشتر غذاهای سالم بخورند و فعال تر شوند! تناسب اندام کودکان در کشور ما در حال بهبود است! (چه کسی گفته که همه یخچال ها با کیسه های کاربراتوری تنظیم می شوند و همه یخچال ها قوطی نوشابه دارند؟)

آیا برای بررسی گزینه های ورزشی خود آماده اید؟

چند شرکت بزرگ وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند تا ببینید چه چیزی در بازار وجود دارد تجهیزات بدنسازی خانگی. آنها همچنین عرضه محصولات فضای باز را ارائه می دهند که برای تمام خانواده طراحی شده است.

معاملات تجهیزات بدنسازی

برای تهیه تجهیزات تناسب اندام برای کل خانواده نیازی به هزینه یک دست یا پا ندارید. این فروش ها را بررسی کنید. شما از تنوع و کیفیت تجهیزات تناسب اندام که به صورت زنده در جامعه خود در هر آخر هفته به فروش می رسد شگفت زده خواهید شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/