تهیه دایره المعارف دفاع مقدس خدمتی بسیار عالی در راستای رعایت فرهنگ ایثار و شهادت است.


تهیه دایره المعارف دفاع مقدس خدمتی بسیار عالی در راستای رعایت فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش خبرنگار دفاع پرس خرم آباد، سرهنگ پاسدار «محسن رشیدی» مدیرکل حفاظت آثار و ارزش های نشر دفاع مقدس استان لرستان امروز (چهارشنبه) در نشست مشترک دانشگاه لرستان و مدیرکل حراست استان لرستان برگزار شد. استان لرستان انتشارات و آثار دفاع مقدس که با هدف تقویت تلاش و برنامه ریزی برای تهیه دایره المعارف دفاع مقدس استان لرستان و سایت دایره المعارفی در سالن اجتماعات دانشگاه لرستان برگزار شد.

وی با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در تهیه دایره المعارف دفاع مقدس لرستان، افزود: در اکثر شهرستان های لرستان مسئول دانشنامه آن شهرها شناسایی شده است و در نهایت تمامی مطالب جمع آوری شده مشخص می شود. در دایره المعارف دفاع مقدس استان گنجانده شده است.

رشیدی گفت: اینکه دانشگاه لرستان این همه به تهیه دانشنامه دفاع مقدس اهمیت می دهد و طراحی سایت دایره المعارف را بر عهده گرفته است قابل تقدیر است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان اعلام کرد: تهیه دایره المعارف دفاع مقدس استان خدمت بزرگی در راستای رعایت فرهنگ ایثار و شهادت است. به همین دلیل است که همه ما باید تلاش کنیم تا این دانشنامه را هر چه سریعتر و با کیفیت آماده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: هدف استفاده از مهارت ها و توانایی های اساتید و دانشجویان دانشگاه لرستان برای طراحی سایت دایره المعارف دفاع مقدس استان لرستان است.

در این جلسه مقرر شد طراحی سایت و سایت پیشنهادی دانشنامه دفاع مقدس استان لرستان به تیمی از کارشناسان به سرپرستی «محمدباقر دولتشاهی» از دانشگاه لرستان سپرده شود.

انتهای پیام/