جارو کردن دستورات واکسن جدید بر بیشتر کارگران ایالات متحده تأثیر می گذارد


تعداد زیادی از گروه های حرفه ای دیگر ، از جمله انجمن پزشکی آمریکا و انجمن مقامات بهداشت ایالتی و منطقه ای ، نیز بیانیه های حمایت از طرح بایدن را منتشر کردند.

اما این طرح مورد استقبال همگان قرار نگرفت.

برایان کمپ ، فرماندار جورجیا ، جمهوری خواه در توئیتی گفت: “من هر گزینه قانونی در اختیار ایالت جورجیا برای جلوگیری از این تجاوز آشکار غیرقانونی توسط دولت بایدن را دنبال خواهم کرد.”

شورای ملی ایمنی و بهداشت شغلی این طرح را “یک فرصت از دست رفته” نامید زیرا در آن حمایتی از محل کار برای کارگران ضروری مانند کارگران خواربار فروشی ، پستی و حمل و نقل وجود نداشت.

“فاصله گذاری اجتماعی ، بهبود تهویه ، چرخش شیفت و تجهیزات حفاظتی برای کاهش قرار گرفتن در معرض اجزای مهم یک برنامه کلی برای کاهش خطر و توقف ویروس است. جسیکا مارتینز ، مدیر اجرایی گروه گفت: این ابزارها در مراحل جدیدی که امروز بایدن اعلام کرد ، وجود ندارد.

بایدن علاوه بر الزامات جدید واکسیناسیون ، دوزهای اضافی برای افرادی که قبلاً به طور کامل واکسینه شده اند در راه است تا از تضعیف ایمنی جلوگیری کند ، از 20 سپتامبر شروع می شود. اما وی خاطرنشان کرد که این برنامه ها منوط به تأیید FDA برای دوزهای سوم و توصیه CDC برای تزریق.

بایدن متعهد شد از قانون تولید دفاعی برای افزایش تولید آزمایش های خانگی استفاده کند ، که با گسترش نوع دلتا در سراسر کشور فروخته شده است.

وی همچنین از برنامه های خود برای گسترش دسترسی به آزمایش COVID-19 ، از جمله ارائه آزمایش رایگان در هزاران داروخانه در سراسر کشور و فروش خرده فروشان بزرگ برای فروش آزمایشات COVID-19 در خانه با هزینه خبر داد.

به گفته کاخ سفید ، کیت آزمایشی BinaxNow که در حال حاضر 23.99 دلار به فروش می رسد ، برای انجام دو آزمایش در Kroger ، Amazon و Walmart حدود 15 دلار هزینه خواهد داشت. بانک های غذایی و مراکز بهداشتی درمانی نیز آزمایش های رایگان دریافت خواهند کرد.

وی از ایالت ها خواست برنامه های آزمایش COVID-19 را در همه مدارس راه اندازی کنند.

جها گفت که به نظر او ، خبر بزرگ و تغییر دهنده بازی در سخنرانی رئیس جمهور ، گسترش آزمایش بود.

جها گفت: “کشور ما در استقرار آزمایشات به گونه ای که واقعاً بتواند این همه گیری را تحت کنترل داشته باشد ، شکست خورده است.” دلایل ، داده ها ، تجربه های زیادی وجود دارد که نشان می دهد اگر این موارد به طور گسترده در دسترس باشد ، در کاهش تعداد عفونت ها در سراسر کشور ما تفاوت چشمگیری ایجاد می کند. “دیدگاهتان را بنویسید