حمله پسر مارادونا به مسی/ مثل پدر من است؟ تو فوتبال نمی فهمی!


تیم آرژانتین که یکی از مدعیان قهرمانی در جام جهانی قطر است، در اولین دیدار خود مقابل عربستان شکست دردناکی را به دست آورد. اگرچه مسی تک گل آرژانتین را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، اما آنطور که باید در این بازی تاثیرگذار نبود. دیگو جونیور پسر دیگو مارادونای افسانه ای در مصاحبه با رادیو مارت ایتالیا در مورد شکست باورنکردنی آرژانتین مقابل عربستان و همچنین لیونل مسی صحبت کرد و گفت که مسی در حد مارادونا نیست.

او مدعی شد: “کسانی که مسی و پدرم را مقایسه می کنند، فوتبال نمی بینند و نمی دانند. ما در مورد دو سیاره متفاوت صحبت می کنیم.” دیگو جونیور درباره بازی آرژانتین و عربستان سعودی گفت: “این شکست من را نابود کرد.” من نمی توانم باور کنم که این اتفاق افتاده است. شکست مقابل عربستان روحی بود زیرا بازیکنان ترسیده بودند. “فوتبال همین است، گاهی اوقات شما در مقابل حریف بسیار ضعیف تر شکست می خورید.”

دیگو آرماندو مارادونا سیناگرا در سال ۱۹۸۶ در ناپل ایتالیا به دنیا آمد و فرزند کریستینا سیناگرا است. مارادونا چهار سال قبل از مرگش از وجود فرزندش مطلع شد اما در همین مدت کوتاه رابطه خوبی با پسر ایتالیایی اش برقرار کرد.

حمله پسر مارادونا به مسی/ مثل پدر من است؟  تو فوتبال نمی فهمی!