خانمی اشتباه کرد و خلاف قانون خدا و اسلام عمل کرد و بالاخره سکته کرد


نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: برادران نیروی انتظامی و مأموران نظم و امنیت باید تمام توان خود را برای برخورد با مخلان نظم و امنیت و تخریب و هتک حرمت اموال عمومی به کار گیرند. “

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: برادران نیروی انتظامی و مأموران نظم و امنیت باید تمام توان خود را برای برخورد با مخلان نظم و امنیت و تخریب و هتک حرمت اموال عمومی به کار گیرند. “

به گزارش ایرنا، آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه یاسوج اظهار داشت: کسانی که به قرآن، حجاب و حجاب توهین می کنند نادان هستند و به زودی سزای اعمال خود را خواهند دید.

وی افزود: شرکت در این جلسات جرم و نیازمند برخورد قانونی است و مردم باید توجه داشته باشند که دستان نفاق، استکبار و استعمار پشت این جریان است.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با اشاره به درگذشت مهسا امینی گفت: خانمی مرتکب خطا شد و خلاف قانون خدا و اسلام عمل کرد و در نهایت سکته کرد که همه ما را درگیر کرده است. و نگران است، اما این تمام چیزی نیست که قرار است اتفاق بیفتد. کشور در هرج و مرج است.

آیت الله حسینی تصریح کرد: آمریکا و استکبار پشت این شورش ها و قیام ها هستند و از آنجایی که ایران به یک قدرت جهانی تبدیل شده و عظمت پیدا کرده است، نمی توانند این موفقیت ها را ببینند.

وی ادامه داد: این مضحک است که طالبان با آن وضعیت و آل سعود که حتی به زنان اجازه رانندگی نمی دهد بخواهد خود را دلسوز ملت ایران نشان دهد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: عده ای اراذل و اوباش آنچه را که دشمن می خواهد تغذیه می کنند و پلیس، قرآن و مسجد را به آتش کشیدند.

از بحث حفظ حجاب یک قدم عقب نخواهیم نشست

آیت‌الله حسینی تاکید کرد: همه بدانند که از ارزش‌های الهی و قانون، حجاب عقب‌نشینی نخواهیم کرد، زیرا بی حجابی فساد است.

وی گفت: آنچه باقی می ماند انقلاب و اسلام و حجاب و اقتدار دینی است و استعمار و استکبار و کفر رژیم صهیونیستی و آمریکا نابود می شود.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج افزود: فرهنگ و تفکر جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان گسترش یافته است و این دشمنان عددی خلاف اراده ملت نیستند.

آیت الله حسینی گفت: اسلام و انقلاب به قدری ریشه محکمی دارد که با این بادها تکان نمی خورد و ما فقط به فکر کسانی هستیم که نادان هستند و خواسته های دشمنان را دنبال می کنند و برای خود پرونده های سنگین درست می کنند.

وی با اشاره به حوادث این هفته از جمله رحلت سرباز پیامبر اسلام (ص)، شهادت امام حسن مجتبی و شهادت امام رضا (ع) و تسلیت این ایام گفت: اگر پیامبر و امامان پاک نبودند، دنیا نبود و به ظلمت فرو می‌رفت، هر جامعه‌ای که در مسیر کفر حرکت کند، سرنگون می‌شود.