خبرگزاری مهر: صعود روی حیله و تزویر لیورپول در آنفیلد/ مادرید به پپ سیتیزن ها نرسید | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، بقیه دیدارهای مرحله ۱ چهارم بسته شدن لیگ قهرمانان اروپا اجتناب کرده اند ساعت ۲۳:۳۰ عصر چهارشنبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر ایده ۲ دیدار برگزار تبدیل می شود. اتلتیکو مادرید – منچستر سیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این لیورپول – بنفیکا همراه خود ما بود

اتلتیکو مادرید او برای جبران شکست ۱-۰ مقابل منچسترسیتی چاره ای جز برد نداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتوانست دروازه شاگردان پپ گواردیولا را باز تنبل. شهروند ها او شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند کارکنان هایی محدوده تبدیل می شود کدام ممکن است جواز حضور در نیمه بسته شدن لیگ قهرمانان این فصل را کسب می تنبل.

اطلاعات آموزان مناطق آنها پس اجتناب کرده اند ناکامی در برابر این دیدگان شخصی، در دقایق پایانی به دیداری روی حیله و تزویر تغییر شدند کدام ممکن است در نتیجه ریختن فیلیپه در دقیقه ۹۰ شد.

هیچ کدام اجتناب کرده اند راه رفع ها اتلتیکو مادرید او هیچ هدفی برای جشن تکل پپ گواردیولا در مادرید نداشت.

همینطور لیورپول کدام ممکن است همراه خود نتیجه سه بر منصفانه به این دیدار سر خورد بنفیکا در ورزشی بازگشت در پرتغال، آنها همراه خود جذب می کند ۳-۳ به مصاف منصفانه عصر روی حیله و تزویر در راه حضور در ۴ کارکنان بسته شدن رفتند.

کوناته (۲۱) را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیرمینو (۵۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶۵) برای لیورپول را انتخاب کنید و انتخاب کنید راموس (۳۲)، هر دو رامجوک (۷۳) را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر (۸۲) برای بنفیکا سند عنوان کردند.

لیورپول در مرحله نیمه بسته شدن به مصاف هم خواهد سر خورد ویارئال اسپانیا {می رود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید منچسترسیتی میزبان رئال مادرید {خواهد بود}.