خدمات و توضیحات خودروبار تبریز – پایگاه خبری – تحلیلی جامعه ایران


باربر تبریز

باربر یا یدک‌کش یکی از ماشین‌هایی است که برای حمل و نقل و جابجایی خودرو استفاده می‌شود. حمل و نقل خودرو به دلایل مختلفی از جمله خرابی آن یا ارسال به شخص دیگری انجام می شود. اول از همه باید بدانید که باربر و یدک کش با هم تفاوت هایی دارند. یدک کش سرعت بالاتری دارد و در ظاهر یدک کش قلاب و زنجیر دارد و ماشین را می کشد اما باربر ماشین را حمل و حمل می کند. از این تفاوت ظاهری می توان فهمید که حامل خودرو بسیار ایمن تر از یدک کش است. اغلب ما شاهد بودیم که خودروهای صفری که توسط خودروهای حمل‌ونقل حمل می‌شد تا به صاحبانشان برسند. استفاده از ماشین باربری تبریز از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و باعث می شود که آسیب های حین حمل و نقل خودرو تا حد زیادی کاهش یابد. برای ارائه انواع باربری تبریز با ما همراه باشید.

انواع باربری تبریز

باربرها از نظر ظرفیت به دو دسته تقسیم می شوند:

همانطور که از نامش پیداست، یک ماشین حمل می کند. این نوع باربری در تبریز معمولا سرعت بیشتری دارد و برای حمل خودرو در مسافت های کوتاه استفاده می شود. به عنوان مثال، اگر قصد دارید در داخل شهر تبریز حرکت کنید، می توانید از یک ماشین تبریز استفاده کنید. کامیون شما معمولاً به عنوان یک حمل کننده وسیله نقلیه استفاده می شود.

 • وسیله نقلیه چند ظرفیتی:

این نوع خودرو در ظرفیت های مختلف وجود دارد و با توجه به اینکه همزمان چندین خودرو را حمل می کند هزینه کمتری نیز دارد. استفاده از این نوع کریر بیشتر برای جابجایی خودروها در مسافت های طولانی انجام می شود تا هزینه کمتری متحمل خودرو شوند. برای حمل چند خودرو معمولا از تریلرهایی با ظرفیت ۶ یا ۸ خودرو استفاده می شود.

وسیله نقلیه مکانیزه چیست؟

باربر مکانیزه را می توان یکی از انواع جدید کریر خودرو دانست که کارکردهای ویژه ای دارد. باربر مکانیزه می تواند زاویه کف کریر را با توجه به نیاز خودرو و راننده و وضعیت جاده تنظیم کند. کفپوش مکانیزه خودرو کیفیت بالاتری دارد و در نتیجه امنیت بیشتری را برای خودرو به ارمغان می آورد. کف کریر مکانیزه به بهترین شکل طراحی شده و دارای دندانه هایی است که از لرزش خودرو جلوگیری می کند. کاربرد اصلی باربری مکانیزه حمل خودروهای لوکس و گران قیمت است که با بالاترین سرعت و بالاترین ایمنی انجام می شود.

کاربرد کامیون تبریز

باربری تبریز کاربردهای گسترده ای دارد که در زیر به برخی از مهم ترین آنها اشاره می کنیم:

 • خراب شدن ماشین:

یکی از دلایل اصلی استفاده از اسکله در تبریز خرابی خودرو است. در برخی از خرابی های خودرو، امداد خودرو قادر به تعمیر سریع خودرو نیست و باید خودرو را به تعمیرگاه ببرید. خودروبر تبریز می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

 • ماشین های تصادفی:

در اکثر تصادفات، خودروها به حدی آسیب می بینند که رانندگی با آنها غیرممکن است و حتی ممکن است باعث تصادف دیگری شود. در این مواقع برای انتقال خودرو به تعمیرگاه یا حتی مراکز بیمه از یدک کش استفاده می شود.

 • ماشین های دست دوم:

برخی خودروهای فرسوده اجازه تردد در جاده را ندارند و برخی دیگر به قدری فرسوده هستند که نمی توانند رانندگی کنند. تنها راه حمل این خودروها استفاده از کریر است.

 • خودروهایی که هنوز پلاک نداشتند:

همانطور که می دانید تردد خودروهای بدون پلاک در تبریز و سایر شهرها ممنوع است. در این صورت استفاده از باربر ماشین تبریز می تواند کمک زیادی به شما کند.

 • تحویل خودرو درب منزل:

هنگامی که یک ماشین خراش می خرید و می خواهید آن را به خانه خود تحویل دهید، می توانید از کریر استفاده کنید. یکی دیگر از مواردی که برای استفاده از کریر خودرو نیاز دارید، ارسال آن از طریق تعمیرگاه است. اگر ماشین شما در طول سفر یا به طور کلی در شهر دیگری خراب شد و نیاز به تعمیر فوری داشت، باید ماشین را به تعمیرگاهی در همان شهر ببرید. پس از آن تنها راه تحویل خودرو در شهر و درب منزل، استفاده از سرویس خودرو است.

 • حمل و نقل خودروهای کلاسیک:

برخی از خودروهای لوکس و کلاسیک فقط برای نمایش در نمایشگاه ها استفاده می شوند و تردد آنها نیازمند مجوزهای مختلف است. اگر می خواهید این ماشین را جابجا کنید، می توانید از کریر استفاده کنید.

 • حمل و نقل ماشین های مسابقه ای:

همانطور که می دانید ماشین های مسابقه ای نیز به دلیل ویژگی های منحصر به فردشان اجازه تردد در شهر را ندارند. تنها راه حمل و نقل ماشین مسابقه ای در تبریز استفاده از باربری تبریز است.

راننده در تبریز

سایر کاربردهای حامل خودرو

ما به کاربردهای اصلی کریر خودرو اشاره کرده ایم. اما کاربردهای آن به همین چند مورد محدود نمی شود. موارد دیگری که در آنها نیاز به استفاده از باربری تبریز خواهید داشت به شرح زیر است:

 • حمل ادوات کشاورزی:

تجهیزات کشاورزی معمولاً سرعت بالایی برای تردد ندارند. اگر می خواهید وسایل کشاورزی را به شهری دیگر و یا حتی داخل شهری با روشی مطمئن و پرسرعت جابه جا کنید می توانید از باربری تبریز استفاده کنید. بدون شک استفاده از کریر خودرو نسبت به سایر روش ها ایمن تر است.

 • حمل و نقل ماشین آلات صنعتی:

استفاده از ماشین آلات صنعتی در کارخانه ها بسیار زیاد است. معمولاً برای خرید ماشین آلات صنعتی باید هزینه های گزافی بپردازید. بنابراین حمل و نقل آن برای جلوگیری از خسارات و تلفات احتمالی نیاز به امنیت بالایی دارد. برای حمل ماشین آلات صنعتی در تبریز بهترین گزینه پیش روی شما استفاده از باربری تبریز می باشد.

 • حمل وسایلی که در جاده قابل جابجایی نیست:

قایق های تفریحی و قایق های موتوری مجاز به رانندگی در جاده ها نیستند. زمانی که این دو دستگاه نیاز به تعمیر دارند، می توانید از شرکت حمل کننده خودرو کمک بگیرید. پدال یا قایق پدالی یکی از مواردی است که در اکثر شهرها یافت می شود و در بین مردم بسیار محبوب است. هیچ راه سریعتر و مطمئن تری برای حمل و نقل این وسیله نسبت به کریر خودرو وجود ندارد.

نکات مهم در استفاده از سرویس ماشین تبریز

برای استفاده از کریر ماشین باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید:

 • استفاده از خدمات مراکزی که امکان بیمه خودرو را به شما می دهند تا در صورت بروز مشکل در حین حمل و نقل متحمل ضرر نشوید.
 • استفاده از خدمات مرکزی که از حامل های حرفه ای و سالم استفاده می کنند. خودروهای بسیار قدیمی و فرسوده ایمنی خودروی شما را تهدید می کند.
 • بهتر است از مرکزی که از ماشین های پیشرفته استفاده می کند کمک بگیرید.
 • در نهایت سعی کنید از مجموعه معروفی که توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند کمک بگیرید.

آدرس سایت خودروبر تبریز (خودروباران امیران):