خط یحیی انتخاب کامل/ عجیب سرمربی پرسپولیس و آخرین اعتماد هواداران!مدت ها بحث جذب ۲ مهاجم خارجی پرسپولیس برای تکمیل مراحل نقل و انتقالات مطرح بود و حالا به نظر می رسد یکی از آنها به مرحله نهایی رسیده است. صحبت از کاسیانوی ۳۳ ساله شد، باشگاه ارز لازم را برای جذب او فراهم کرد. این بازیکن در باشگاه ویزلا پرتغال عضویت دارد و به نظر می رسد پرسپولیس برای گرفتن رضایتنامه باید ۲۰۰ هزار دلار منهای دستمزدش بپردازد. این در حالی اتفاق می‌افتد که بسیاری از رسانه‌ها به کارنامه و کیفیت کاسیانو با تردید نگاه می‌کنند.

او در آخرین تیمش به طور میانگین هر ۳۰۰ دقیقه یک بار گلزنی کرد و این یکی از بهترین بخش های دوران حرفه ای کاسیانو است! علاوه بر این او سن بالایی دارد و با توجه به اینکه پرسپولیس به تنهایی به یک تیم قدیمی تبدیل شده است، شرایط را برای پالشوها بدتر می کند.
طبیعتا خرید بازیکن خارجی ضعیفی که در این شرایط اقتصادی مستلزم صرف ارز است برای هر مربی یک نکته منفی محسوب می شود اما ماجرای یحیی گل محمدی بدتر از اینها به نظر می رسد. در واقع خط این مربی پر است و شانسی برای تکرار اشتباهات قبلی ندارد. یحیی تاکنون خریدهای بدی انجام داده است و این قانون به خصوص شامل بازیکنان خارجی جذب شده توسط این مربی می شود. اوساگونا بازیکن ضعیفی بود، استوکس حواشی زیادی داشت، منوچهر صفروف و وحدت حنانوف مورد استفاده قرار نگرفتند، شیرزد تمیرف هم انتظارات را برآورده نکرد. این ۳ نفر آخر هنوز قرارداد دارند و در تیم می مانند. در چنین شرایطی اگر دوباره خریدهای خارجی بدی انجام دهد صدای اعتراض بلند می شود. امیدواریم کاسیانو و دیگر بازیکن مد نظر یحیی پاسخ دهند و او را پاک کنند وگرنه خواهید دید که این بار سیل انتقادات به این راحتی قطع نمی شود.