خلاصه: Moodbeam برنامه ورود مستقیم ، ابزار جستجوی هوش مصنوعی Yext را در دسترس متخصصان مراقبت های بهداشتی EMEA و خلاصه های بیشتری راه اندازی می کنددولت انگلیس از بودجه 113 میلیون پوندی برای ایجاد نوآوری خبر می دهد

97 نفر از رهبران علم آینده انگلستان از کمک نقدی 113 میلیون پوندی برای کمک به تبدیل علم به محصولات و خدمات جدید بهره مند می شوند.

این هفته توسط آماندا سولووی وزیر علوم اعلام شد ، این طرح از پروژه هایی مانند روباتیک برای کمک به کشاورزان بریتانیایی ، درمان های جدید برای مقابله با بیماری های مزمن و باز کردن اسرار باتری های طبیعی پشتیبانی می کند.

وزیر علوم ، آماندا سولووی ، گفت: “ما علم و نوآوری را در قلب تلاش های خود برای بهبود هرچه بیشتر بیماری همه گیر قرار می دهیم و رهبران علمی فردا خود را قادر می سازیم تا تحقیقات تغییر بازی را پیش ببرند که می تواند زندگی همه ما را بهبود بخشد و انگلستان را تقویت کند.” اقتصاد

با حمایت 113 میلیون پوندی ، فلوشیپ های رهبران آینده دانشمندان و محققان ما در سراسر کشور را مجهز به ابزارهایی برای توسعه و ورود سریع نوآوری های خود به بازار می کند – همه اینها در عین حال به تأمین موقعیت بریتانیا به عنوان یک ابرقدرت علمی جهانی کمک می کند. “


برنامه ای برای حمایت از خوشبختی کارکنان

Moodbeam ، شرکت فناوری سلامت روان مستقر در بریتانیا ، یک برنامه ورود مستقیم را با هدف حمایت از مشاغل و کارکنان آنها راه اندازی کرده است.

عملکرد جدید به کاربران اجازه می دهد تا به طور مستقیم ورودی خلق و خوی خود را وارد کرده و به عنوان شروع کننده مکالمه عمل کرده و صدایی را در داخل سازمان به کارکنان ارائه دهند.

همانطور که در مورد Moodbeamبا فرمت های پوشیدنی ، کاربر دکمه زرد را برای وارد کردن گزارش شاد و دکمه آبی را برای گزارش ناراضی فشار می دهد. سپس این داده ها در داشبورد جدید ردیابی می شوند تا امکان نمایش الگوها و مکالمه سازنده فراهم شود.

کریستینا کلمر مک هیو ، موسس Moodbeam ، گفت: Moodbeam همه چیز در مورد به دست آوردن درک واقعی از موقعیت ها ، پیشبرد موفقیت ها و شکست ها به عنوان یادگیری است به گونه ای که تیم ها را گرد هم می آورد تا تغییرات را در زمان و مکان مورد نیاز بیشتر ایجاد کند. این مدل اشتراک جدید – با تعداد مشخصی از کاربران رایگان – به تیم های کوچکتر اجازه می دهد تا رویکرد را امتحان کرده و از خرید مورد نیاز کارکنان برای موفقیت واقعی نرم افزار ، بدون فشار مالی زیاد اطمینان حاصل کنند. آی تیهمچنین برای مشاغل با هر اندازه قابل مقیاس است. “


YEXT راه اندازی AIN POWEROR FINDER SOLUTION را راه اندازی می کند

شرکت جستجوی هوش مصنوعی مستقر در نیویورک ، Yext در دسترس بودن “Find-a-Doc” ، یک راه حل جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی برای سازمان های مراقبت های بهداشتی برای بهبود تجربه بیمار قبل از ملاقات ، را اعلام کرد.

پلتفرم تحقیقاتی Yext که در دسترس متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر انگلستان و منطقه EMEA است ، به بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی امکان می دهد تا ارائه دهنده مناسب برای نیازهای خود را در وب سایت یک سازمان مراقبت های بهداشتی شناسایی کنند.

هنگامی که یک بیمار یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای تخصص پزشک ، نوع بیمه و سایر معیارها جستجو می کند ، Find-a-Doc به پردازش زبان طبیعی (NLP) متکی است تا پرسش بیمار را درک کرده و پزشکانی را که با معیارهای آنها مطابقت دارند و درخواست ها را تحریک می کند ، بازگرداند. مانند “قرار ملاقات” و “دریافت راهنمایی”.


CERA 10 میلیون بازدید از خانه ها را در طول بیماری همه گیر اعلام می کند

سرا ، ارائه دهنده خدمات مراقبت های بهداشتی در خانه در انگلستان ، اکنون بیش از ده میلیون مراجعه حضوری به مراقبت های بهداشتی به افراد مسن و آسیب پذیر در سراسر انگلستان ، در خانه های آنها ، از زمان شیوع بیماری همه گیر انجام داده است.

فناوری دیجیتالی Cera از طریق برنامه آن ارائه می شود و سپس توسط پرستاران و پرستاران در طول بازدید از مراقبت های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. این می تواند وخامت وضعیت سلامتی بیماران را 30 برابر سریعتر از روشهای سنتی تشخیص داده و به آن پاسخ دهد. این فناوری همچنین با نظارت بر علائم حیاتی و داده های کلیدی سلامتی در زمان واقعی ، زمان لازم برای شناسایی و پاسخ به علائم خاص در خانه را کاهش می دهد.

بن ماروتاپو ، بنیانگذار و مدیرعامل Cera ، می گوید: “در آغاز شیوع COVID-19 در انگلستان ، ما نقش حیاتی را که فناوری و کارکنان Cera می توانند در جوامع سراسر کشور ایفا کنند ، درک کردیم. مأموریت ما این است که افراد مسن را برای زندگی طولانی تر ، سالمتر و بهتر در خانه خود زندگی کنیم ، و همه گیری همه گیر اهمیت مراقبت از خانه در دسترس و با کیفیت را تا حد زیادی تقویت کرده است. در طول همه گیری همه گیر ، پرستاران و پرستاران حرفه ای ما با وجود چالش های متعدد ، مرتباً فراتر و فراتر رفته اند. “


معاملات تجزیه و تحلیل NHS AI

به دنبال اخباری مبنی بر اینکه NHS باید میزان بالایی از دستمزد به مدیران ارشد را توضیح دهد ، وزیر بهداشت بریتانیا ، ساجد جاوید گفته است که “برای هرگونه اتلاف و شوخی” مراقب خواهد بود زیرا اهداف برای تأمین بودجه NHS تعیین شده است.

NHS نقش مدیران را در حقوق تا 270،000 پوند اعلام کرده است ، مدیران ارشد توسط صورتحسابهای NHS دولت در مورد حقوق به طور متوسط ​​223،261 پوند ایجاد شده اند.

جاوید در تلاش برای رفع نگرانی ها مبنی بر اینکه بودجه قابل توجهی به NHS بدون تعهد به بهبود داده شده است ، تاکید کرد که بودجه بر کارآمدی مراقبت ، در زمینه هایی مانند مراکز جراحی و تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی متمرکز خواهد شد.


مشاوره از راه دور به عنوان نگران کننده پرچم گذاری شد

مرگ شش بیمار که از راه دور توسط پزشکان عمومی در طول بیماری همه گیر مشاهده شد ، باعث شده است که آلیسون موچ ، پزشک ارشد منچستر بزرگ ، نگرانی هایی را ایجاد کند.

مرگ بین آوریل و فوریه 2020 شامل خودکشی ، شکستگی پا ، COVID-19 و مصرف بیش از حد مواد مخدر است.

موچ پنج گزارش درباره پیشگیری از مرگ و میر در آینده نوشته است که نگرانی ها را در مورد عدم وجود جزئیات پزشکان در ملاقات های تلفنی ، که ممکن است در یک ملاقات حضوری مشاهده شده است ، برجسته کرده است.

سخنگوی وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: “هر مرگ یک فاجعه است و افکار ما با خانواده ها و دوستان است که عزیزان خود را از دست داده اند. ایمنی بیماران یک اولویت اصلی برای دولت و خدمات بهداشتی است و ما می خواهیم همه مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت کنند.

“در حالی که مشاوره تلفنی و راه دور می تواند انعطاف پذیرتر و راحت تر باشد ، اما برای همه مناسب نیست. دولت به طور کامل از نیاز به جراحی برای ارائه ملاقات حضوری در کنار قرارهای تلفنی و آنلاین پشتیبانی می کند ، کاری که در حال حاضر انجام می شود. “

دیدگاهتان را بنویسید