خلاصه: Rfider تست COVID-19 را با گذرنامه سلامت دیجیتال برای سفر پیوند می دهد ، برنامه گردشگری ویتنام دارای فرم اعلامیه سلامت و خلاصه های بیشتری استRfider مستقر در نیوزلند آزمایش COVID-19 را با گذرنامه سلامت دیجیتال برای سفر پیوند می دهد

شرکت نرم افزاری نیوزلند Rfider آزمایش COVID-19 را در سنگاپور فعال کرده است تا با کارت سلامت دیجیتال برای سفرهای بین المللی ارتباط برقرار کند.

در بیانیه ای ، این شرکت اعلام کرد که توسط Invitrocue ، ارائه دهنده راه حل های تجزیه و تحلیل بیولوژیکی مستقر در سنگاپور ، انتخاب شده است تا آنتی ژن مبتنی بر بزاق و آزمایشات COVID-19 مبتنی بر PCR را با فناوری ای که امکان ردیابی ، ردیابی و تأیید را دارد ، تقویت کند.

آزمایشات Invitrocue از طریق بستر Rfider ، یک شناسه منحصر به فرد در اختیار کاربران قرار می دهد که به جلوگیری از جعل و احراز هویت نتایج آزمایش کمک می کند.

همچنین می تواند گزارش های آزمایش را به طور ایمن به دستگاه های تلفن همراه خود ارسال کند تا به عنوان کارت مسافرتی استفاده شود.

Rfider می گوید فناوری آن سازگاری با پلتفرم Verity را برای چنین هدفی ایجاد کرده است. این پلتفرم که توسط توسعه دهنده برنامه های کاربردی هویت مستقل Evernym ایجاد شده است ، در پشت مجوز سلامت دیجیتال انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) قرار دارد ، که اکنون در بیش از 40 خطوط هوایی در سراسر جهان آزمایش می شود ، از جمله حامل پرچم استرالیا. کانتاس

Evernym معاون جیمز موناگان گفت:

به گفته جان پنینگتون ، مدیر Rfider ، فناوری Rfider به کاهش زمان ارائه گزارش آزمایش به کارگران در اماکن پذیرایی و گردشگری کمک می کند ، که به نوبه خود ، بازیابی رویدادهای حضوری در سراسر جهان را آغاز می کند.

دکتر استفان فانگ ، مدیر اجرایی Invitrocue ، گفت که مشارکت آن با Rfider به آنها امکان می دهد تا “توسعه” پلت فرم آزمایش خود را “مقیاس بندی” کرده و نتایج را به کاربران و حتی تصمیم گیرندگان در “زمان واقعی” ارائه دهند. وی افزود: “این یک گام نه تنها در نحوه انجام آزمایش بلکه در نحوه دریافت سریعتر داده های بهتر است.”


فرم اعلامیه سلامت در برنامه گردشگری ویتنام ادغام شده است

برنامه گردشگری موبایل ویتنام به نام “Du lick Viet Nam an toan” در حال حاضر دارای فرم اعلامیه سلامت است.

به گفته الف گزارش خبری ، گنجاندن فرم اعلامیه سلامت ، که به سیستم متصل شده توسط کمیته ملی پیشگیری و کنترل COVID-19 متصل می شود ، بخشی از تلاش های مقامات بهداشتی برای افزایش پاسخ همه گیر است. افزودن ویژگی جدید همچنین نیاز کاربران به تغییر پلت فرم دیگر را فقط برای پر کردن فرم برطرف می کند.

این برنامه تلفن همراه سال گذشته در ماه اکتبر توسط اداره ملی گردشگری ویتنام راه اندازی شد و دارای نقشه دیجیتالی است که اطلاعات رستوران ها ، هتل ها ، آپارتمان ها ، اماکن تفریحی ، ارائه دهندگان حمل و نقل ، بیمارستان ها و داروخانه ها را نشان می دهد.

برنامه گردشگری همچنین جدیدترین اطلاعات را در مورد وضعیت COVID-19 در هر مقصد ، از جمله جزئیات مربوط به موارد عفونت و تعداد بیماران بهبود یافته ، ارائه می دهد.

توسعه دهندگان در تلاش هستند تا ویژگی های دیگری مانند تأیید ایمنی COVID-19 ، صدور گواهینامه واکسن COVID-19 ، سوابق سلامت ، بیمه مسافرتی و بلیط های الکترونیکی را اضافه کنند.

در گزارش اخبار آمده است که به دلیل محدودیت های غالب سفرها و بسته شدن مرزها ، تنها حدود 105،000 ورود گردشگر بین المللی در هشت ماهه اول سال 2021 در کشور ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه در سال 2020 97 درصد کاهش یافته است.


پرتال خبری پزشکی هند به صورت موبایل پخش می شود

Medical Dialogues ، یک پورتال خبری پزشکی آنلاین در هند ، برنامه تلفن همراه خود را برای دستگاه های Android و iOS راه اندازی کرده است.

پورتال ثبت شده در اخبار Google اخبار پزشکی ، دستورالعمل ها ، موارد جالب و اخبار مربوط به صنعت مراقبت های بهداشتی را ارائه می دهد. ادعا می کند که بیش از دو میلیون بازدید در ماه دارد. این سایت خبری دارای گواهی HONcode برای ارائه اطلاعات بهداشتی معتبر در اینترنت است.

به گفته این شرکت ، توسعه آن به دنبال تقاضای بیش از 600،000 برادر پزشکی است که از کاربران ثبت شده این پورتال هستند.

این برنامه با هدف توانمندسازی و به روز رسانی پزشکان با دانش پزشکی ، دارای ویژگی های جدیدی مانند کتابخانه ویدئو ، وبینار برای پزشکان و ماژول های تعاملی مانند آزمونها ، نظرسنجی ها و نظرسنجی ها است.

“به عنوان پیشگام مدیریت ریسک در کشور ، پزشکان باید با دستورالعمل های پزشکی تحت دستورالعمل های COVID-19 در ارتباط باشند زیرا ویروس هر هفته شکل جدیدی می گیرد. پزشکان باید با آخرین اطلاعات در مورد COVID-19 به روز شوند. دکتر پرم آگاروال ، یکی از بنیانگذاران دیالوگ های پزشکی ، گفت. “با حفظ حکم ارائه بهترین خدمات ، برنامه پزشکی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و پزشکی راه اندازی شده است.”


گروه خیریه ویتنامی-آمریکایی مشاوره تلفنی رایگان را برای بیماران مبتلا به COVID-19 در ویتنام انجام می دهد

سازمان خیریه ویتنامی-آمریکایی Good Samaritan Medical Dental Ministry با استانهای دانگ نائی و تیان گیانگ در ویتنام همکاری کرده است تا مشاوره رایگان از راه دور پزشک با بیماران مبتلا به کووید -19 را در خانه انجام دهد.

به گفته الف گزارش خبری ، از سیستم پزشکی از راه دور برای ارتباط بیماران با پزشکان در ایالات متحده و ویتنام برای مشاوره های مجازی استفاده می شود.

این گزارش خاطرنشان کرد که دانگ نای و تین گیانگ از جمله استانهای جنوبی کشور هستند که میزان بالای ابتلا به COVID-19 را گزارش کرده اند. به عنوان مثال ، در دونگ نای ، حدود 23000 شهروند به این بیماری مبتلا شده اند و بیش از 200 نفر در حال حاضر فوت کرده اند.

گروه خیریه اعلام کرد که می توانند بین 200 تا 300 بیمار COVID-19 را برای مشاوره “هر چهار ساعت” اسکان دهند. آنها همچنین برای تحویل دستگاه های مانیتورینگ اکسیژن خون و غلظت اکسیژن از دولت به بیمارانی که به آنها نیاز دارند کمک کردند.

دیدگاهتان را بنویسید