خندق پرخطر برج میلاد با ورود سازمان بازرسی ایمن سازی می شود


ود برج میلاد

تهران (پانا) – بازرس کل سازمان بازرسی کل کشور از خندق های “برج میلاد”، “ایرانزمین” و “داریا” در منطقه ۲ شهر تهران برای رسیدگی فوری به وضعیت موجود بازدید کرد. مکان های ناامن و خندق های پرخطر در پایتخت.

به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه، با دستور ذبیح الله خدایان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور، رسیدگی فوری به وضعیت اماکن ناایمن و چاله های پرخطر در پایتخت، محمودرضا مهرورز، بازرس کل این وزارتخانه سازمان بازرسی کل کشور صبح امروز (۹ تیرماه) از گودال های «برج میلاد»، «ایرانزمین» و «داریا» در منطقه ۲ تهران بازدید و از نزدیک در جریان قرار گرفت. در مورد وضعیت فعلی این خندق ها.

ایمن سازی چاه برج میلاد با ورود سازمان بازرسی آغاز شد
بازرس کل امور وزارت کشور و شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور ابتدا از قسمت های مختلف برج میلاد بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، خندق برج میلاد به مساحت ۴۳ هزار متر مربع و عمق ۳۰ متر مربع یکی از خطرناک ترین و بحرانی ترین خندق های تهران است.

بر اساس آخرین مکاتبات سازمان بازرسی کل کشور در سال ۱۴۰۰، طرح ایمن سازی چاه برج میلاد آغاز شد که با توجه به بازدید بازرس کل وزارت کشور و شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور در این خصوص مشخص شد. . در صبح. مدت زیادی طول خواهد کشید.

تاکید بر ایمن سازی سریع خندق های ایرانزمین و داریا
بازدید بازرس کل امور وزارت کشور و شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور از چاه های «ایرانزمین» و «داریا» که نارضایتی مردم منطقه ۲ تهران را در پی داشت.

مهرورز در این بازدیدها که با حضور صاحب گودها انجام شد، بر ایمن سازی هر چه سریعتر آن گودها تاکید کرد.

شناسایی مکان‌های ناامن و گودال‌های خطرناک تهران
بازرس کل امور وزارت کشور و شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه این بازدید با اشاره به دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر شناسایی اماکن ناایمن و مرتفع . -ریسک ها، اعلام کرد که این موضوع در دستور کار بازرسی امور وزارت کشور و شهرداری ها قرار گرفت پس از شناسایی این موارد، مکاتبات لازم با شهرداری تهران و سایر نهادهای ذیربط انجام شد.

وی بر ایمن سازی اماکن ناامن و خندق های خطرناک تهران تاکید و هشدارهای لازم را داد.

مهرورز با اشاره به خطرات جانی و مالی این گودال ها برای شهروندان هشدار داد: در صورت عدم اقدام به موقع با مجرمان و مقصران برخورد قاطع خواهد شد.

در این بازدیدها شهردار منطقه ۲، مدیرعامل سازمان توسعه منطقه، معاون سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران و مسئولان شرکت ها و سازمان های تابعه شهرداری تهران نیز حضور داشتند.