داجرز غولها را پاره می کند تا بازی 5 را در سری NLDS خود مجبور کند


لوس آنجلس-موکی بتس در سه دور رفت و رانندگی کرد ، ویل اسمیت نیز به عمق رفت و لس آنجلس داجرز سه شنبه شب با نتیجه 7 بر 2 سانفرانسیسکو غولها را شکست داد تا بازی قاطع 5 را در سری NL Division خود مجبور کند.

107 برد غول ها پنجشنبه شب میزبان 106 برد داجرز است و برنده برای مقابله با آتلانتا در سری مسابقات قهرمانی NL پیش می رود. شجاعان روز سه شنبه میلواکی را حذف کردند.

داجرز تنها 5 ضربه در یک باخت 1-0-دومین شکست خود در بازی 3-کسب کرد تا مدافع عنوان قهرمانی سری جهانی را در آستانه حذف قرار دهد. آنها در دومین جلسه سه شنبه تعداد زیادی از آنها را به دست آوردند و در مجموع 12 نفر را شکست دادند تا بتوانند یک گردش کوتاه اما موثر از واکر بوئلر را در سه روز استراحت پشت سر بگذارند.

بوئلر در اولین برد 9-2 داجرز در بازی 2 به مدیر دیو رابرتز رفت و گفت که می خواهد توپ در بازی 4 برای اولین بار در دوران حرفه ای خود با استراحت کوتاه شروع شود. راست دست یک اجرا و سه ضربه را در 4¹/₃ نوبت مجاز کرد. او چهار ضربه زد و دو مورد را در 71 زمین پیاده روی کرد.

موکی بتس در بازی چهارم NLDS در دور چهارم پیروزی داجرز 7-2 بر داجرز کمربند دو نفره دارد.
USA TODAY Sports

بوئلر پس از واگذاری یک تک آهنگ به اوان لونگوریا و قدم زدن در بازی استیون دوگر ، با تشویق مداوم 52،935 طرفدار آبی رنگ دستمال خیس شد.

داجرز در بازی دوم ، آنتونی دی اسکلافانی ، بازیساز غول ها را تعقیب کرد. او دو دو و پنج ضربه را رها کرد و دو ضربه را زد.

غولها تا پنجم از شش پارچ عبور کردند و تنها سه تسکین دهنده برای آنها باقی گذاشت. در مرحله هفتم ، فقط کرت کاسالی ، پشتیبان گیر پشت نیمکت در دسترس بود. او در هشتم ضربه محکم و ناگهانی به دست آورد.

باد گزنده و ثابتی که در طول بازی 3 حاکم بود ، از بین رفت و فقط نسیمی خفیف برای به هم زدن پرچم های میدان میانی باقی گذاشت.

اسمیت دومین مسابقه را در مرکز هشتم انجام داد و برتری را به 7-2 رساند.

بتس در بازی چهارم به خانه رفت و پرواز فداکاری پایه او کودی بلینگر را در پنجمین گل برای برتری 5-1 به ثمر رساند.

دوندگی های غول پیکرها در راند پنجم Rarin’s RBI در کنار جو کلی و RBI کریس برایانت در هشتمین مرحله ، در رتبه پنجم قرار گرفت. باستر پوسی ، صدرنشین All-Star ، حرفه ای .257 در فصل بعد ، 0 را برای 4 به دست آورد.

بوئلر در ابتدا سالم بود و ضربه چهارم او به دلیل خطا از پای پای جارلین گارسیا خارج شد. بتس با دو بازی دوم به پاویون زمین راست رفت و برتری 4-0 را افزایش داد.

داجرز در مرحله اول با قهرمان بازی NT ، Trea Turner RBI به مرکز راست که به دیوار می چرخید ، روی تخته رفت و کوری سیگر ، که تک بود را به ثمر رساند.

پرواز فداکارانه کریس تیلور باعث شد 2-0 در ثانیه به ثمر برسد.

سانفرانسیسکو در دومین مسابقه در دومین تک آهنگ متوالی توسط برایانت و لامونته وید جونیور حضور داشت ، اما بوئلر از جام خارج شد و لانگوریا را در یک ضربه مداوم بازنشسته کرد و مایک یاسترزمسکی در یک ردیف دوم قرار گرفت.

آخرین فصل بعد ، داجرز در بازیهای حذفی با نتیجه 3 بر صفر پیش رفت و با شکست 3-1 به مصاف آتلانتا در NLCS رفت.

دیدگاهتان را بنویسید