داروسازی آنلاین هندی PharmEasy استارتاپ مدیریت زنجیره تامین بیمارستان مبتنی بر ابر Aknamed را خریداری می کندAknamed ، یک پلت فرم زنجیره تامین مراقبت های بهداشتی مبتنی بر ابر در هند ، توسط داروسازی دیجیتال PharmEasy خریداری شده است. به گزارش اکونومیک تایمز ، این شرکت عمدتا سهام بین 180 تا 190 میلیون دلار از این شرکت خریداری کرد.

آنها چه می کنند

PharmEasy که در سال 2015 راه اندازی شد ، یک پلت فرم مبتنی بر وب و برنامه تلفن همراه را اجرا می کند که در آن مشتریان می توانند داروها را سفارش دهند ، محصولات بهداشتی بخرند و آزمایشات تشخیصی را رزرو کنند.

از سوی دیگر ، Aknamed ، که در سال 2018 شروع به کار کرد ، یک پلت فرم زنجیره تامین را فراهم می کند که بیمارستان ها را قادر می سازد تا خرید و مصرف را با استفاده از فناوری مبتنی بر ابر ساده ، بهینه و نظارت کنند.

چرا مهم است

بر اساس گزارش خبری ، این خرید بخشی از برنامه PharmEasy برای تنوع بخشیدن به خدمات خود از یک پلت فرم تحویل داروهای آنلاین به تبدیل شدن به یک شرکت مراقبت های بهداشتی آنلاین است.

زمینه بزرگتر

خرید Aknamed در پی خرید شرکت تشخیصی فهرست شده توسط PharmEasy انجام می شود Thyrocare در ماه ژوئن. همچنین پیش از ارسال گزارش پیش نویس مقالات IPO تا ماه آینده پیش می آید. این هفته ، همان نشریه رسانه ای گزارش داد که این شرکت در حال نهایی کردن دور مالی 200 میلیون دلاری با مشارکت سرمایه گذاران آمریکایی و آسیای جنوب شرقی است که می تواند ارزش آن را از 4.2 میلیارد دلار تا ژوئن به 6 میلیارد دلار برساند.

در همین حال ، Aknamed توزیع کننده محصولات دارویی را خریداری کرد تخصصهای بهداشتی وردمن با هزینه 35 میلیون دلار در ماه مه.

دیدگاهتان را بنویسید