درخواست فوری باشگاه استقلال از وزارت ورزش/ محرومیت و جریمه سنگین در انتظار آبی هاوعده پاداش سه برابری به بازیکنان استقلال پس از قهرمانی در سوپرجام در شرایطی که این باشگاه با مشکلات مالی مواجه است، این سوال را مطرح کرده است که منابع پاداش ها کجاست؟ به گفته سعید فتاحی، فتح الله زاده با توجه به اینکه یک ماه است پولی در باشگاه وجود ندارد، تمام پرداخت ها را با قرض گرفتن از دیگران انجام داد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره پاداش سه برابری به بازیکنان گفت: یک ماه در باشگاه پولی نیست. آقای فتح الله زاده در رختکن به بچه ها گفت که پاداش این بازی سه برابر بازی های دیگر است. به هر حال این یک چیز عادی است، در همه جای دنیا وجود دارد و بازیکنان تمام تلاش خود را کردند.

تهی ادامه داد: از زمانی که آقای فتح الله زاده آمده دو جایزه برای بچه ها پرداخت شده و فقط پاداش بازی با هواداران و سوپرجام باقی مانده است. پاداش خارجی ها و بخشی از مطالبات آقای ساپینتو نیز پرداخت شد. پاداش سه بار سوپرجام و بازی با هواداران تنها پاداشی است که هنوز پرداخت نشده است. آقای فتح الله زاده از روزی که آمدند با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کردند. این پول را از باشگاه خرج نکردند، اما قرض گرفتند و به باشگاه آوردند.

وی با درخواست کمک از وزارت ورزش برای پرداخت بدهی سنگین استراماچونی تاکید کرد: پول آقای استراماچونی مبلغ زیادی است و از وزارت ورزش کمک خواستیم. این نه برای زمان آقای آجورلو است و نه برای زمان آقای فتح الله زاده. امیدوارم مثل پرسپولیس در این زمینه به استقلال کمک کنند.

آبی ها در صورت عدم پرداخت غرامت استراماچونی با انتقال و البته جریمه های سنگین مواجه خواهند شد.