درمان گرفتگی عضلات پا در سه مرحله آسان

درمان گرفتگی عضلات پا معمولاً آسان است و اغلب می‌توانید خودتان آن را با هزینه بسیار کم انجام دهید.

ابتدا به علت بیشتر گرفتگی عضلات نگاه می کنیم. اگرچه این تا حد زیادی متفاوت خواهد بود، اما به نظر می رسد در هر فردی یک موضوع مشترک وجود دارد.

و این کمبود ماده مغذی معدنی منیزیم است.

قبل از اینکه عجله کنید و مکمل منیزیم بخرید، اجازه دهید کمی عمیق تر نگاه کنیم.

رژیم غذایی اکثر افراد نه تنها منیزیم، بلکه بسیاری از مواد مغذی دیگر را نیز در بر دارد.

بنابراین اولین کاری که باید انجام دهید این است که به رژیم غذایی خود بپردازید. فست فودها، غذاهای ناسالم و غذاهای فرآوری شده (شکر، آرد سفید، شیرین کننده های مصنوعی، طعم دهنده ها، مواد نگهدارنده، رنگ ها و غیره) را حذف یا حذف کنید.

مصرف لبنیات و گوشت خود را کاهش دهید. و مصرف میوه و سبزیجات تازه را افزایش دهید.

این به تنهایی ممکن است تنها درمانی برای گرفتگی عضلات پا باشد که شما همیشه به آن نیاز خواهید داشت، اگر با تأثیر رژیم غذایی بهبود یافته، گرفتگی عضلات از بین برود.

با این حال، به دلیل روش‌های نامناسب کشاورزی، ممکن است غذای شما هنوز برخی از مواد مغذی مهم را نداشته باشد، بنابراین دومین چیزی که باید در نظر بگیرید یک مکمل غذایی است. اما، مانند همه چیز در زندگی، مکمل های خوب و بد وجود دارد.

مواردی که باید از آنها اجتناب کرد آنهایی هستند که به شکل ایزوله هستند. اینها در آزمایشگاه ایجاد شده اند و به راحتی توسط بدن شما جذب یا استفاده نمی شوند. و ممکن است در دراز مدت باعث آسیب شوند.

بهترین مکملی که از هر نظر باید مصرف کرد جلبک سبز آبی است. این جلبک یک غذای فوق العاده است و حاوی تمام مواد معدنی ضروری، ویتامین ها، اسیدهای آمینه و غیره در تعادل طبیعی است که برای یک زندگی سالم به آن نیاز دارید.

و سومین جنبه ای که باید در نظر گرفت، داروی هومیوپاتی Magnesium phosphoricum (به اختصار Mag phos) است که می تواند اکثر گرفتگی های عضلانی را برطرف کند. این را می توان به عنوان نمک بافت در اکثر فروشگاه های بهداشتی یافت. یا می توانید آن را با قدرت (قوی تر) از هومیوپات ها یا داروخانه های هومیوپاتی خریداری کنید.

این شکل از منیزیم به شکلی پرانرژی است، بنابراین بدن شما راحت‌تر از شکل فیزیکی آن استفاده می‌کند.

ممکن است برای درمان گرفتگی عضلات پا یا هر سه مورد، فقط به یک مورد نیاز داشته باشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر