دریافت 500 میلیون دلار بودجه برای نرم افزارهای بهداشتیشرکت نرم افزاری بهداشت و درمان بر اساس گزارش توسط ، کمور حدود 500 میلیون دلار در دو دور بودجه جمع آوری کرده است خودیبه منابع آن می گویند ارزش این شرکت پس از آخرین دور سری D که هفته گذشته بسته شد ، اکنون 3.5 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است.

سخنگوی Commure گفت که این شرکت در مورد بودجه یا ارزش گذاری اظهارنظر نمی کند.

خودی گزارش داد که Human Capital و Greenoaks Capital آخرین دور را رهبری کردند.

چکار میکند

Commure یک بستر توسعه سازگار با FHIR برای سیستم های بهداشتی ، فروشندگان و شرکت های نوپا برای ساخت برنامه ها و نرم افزارهای مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد. این پلت فرم با یک چارچوب امنیتی AAA ، یک اتوبوس خدمات رویداد ، یک دروازه API ، یک ذخیره داده انعطاف پذیر ، خدمات اصطلاحات و اجزای UI مخصوص مراقبت های بهداشتی ساخته شده است.

اسنپ ​​شات بازار

قابلیت همکاری و به اشتراک گذاری داده ها همچنان موانع صنعت مراقبت های بهداشتی هستند. آ در گزارش 2019 رویال فیلیپس اشاره شد که به اشتراک گذاری ضعیف و نادر داده ها مانع نوآوری در زمینه سلامت دیجیتال می شود. این نظرسنجی نشان داد که 80 of از متخصصان مراقبت های بهداشتی گزارش داده اند که پرونده های بهداشتی دیجیتالی به نوعی در مرکز خود به اشتراک گذاشته شده اند ، اما تنها 32 said گفته اند که با کسانی که خارج از مرکز خود هستند به اشتراک گذاشته اند.

با این حال ، 69 of از پاسخ دهندگان گفتند که سوابق کیفیت مراقبت را بهبود می بخشد ، و 59 said گفتند که نتایج بیماران را بهبود می بخشند.

ماه گذشته ، HCA Healthcare ، یکی از بزرگترین سیستم های بهداشتی کشور ، فروش شرکت بهینه سازی EHR خود PatientKeeper to Commure را اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است که HCA همچنین در Commure سرمایه گذاری خواهد کرد.

“اکوسیستم سلامت فعلی مانند یک شهر بدون جاده عمل می کند. ما “شهر” مراقبت های بهداشتی را که دارای بیش از 3000 شرکت فناوری اطلاعات است ، بدون در نظر گرفتن مسیرهایی که آنها را به هم متصل می کند ، ساختیم. ” وقتی فروش اعلام شد

“مراقبت های بهداشتی فاقد زیرساخت ها و اتصال مناسب برای جمع آوری و ارائه داده ها به گونه ای است که به طور معنی داری نحوه دسترسی ، هماهنگی ، ارائه و تجربه مراقبت را تغییر دهد.”

دوور و میر نوشتند که PatientKeeper به عنوان یک واحد مستقل در Commure به حیات خود ادامه می دهد ، اما این شرکت نرم افزار PatientKeeper را بر روی بستر ابری Commure منتقل می کند.

Commure خرید دیگری را در ماه مارس اعلام کرد ، هنگامی که به سرعت افزایش یافت بستر ارتباطات سلامت مجازی Karuna Health.

در ماه جولای ، این شرکت دکتر Saurabha Bhatnagar را دور از گروه UnitedHealth استخدام کرد ، جایی که او به عنوان افسر ارشد پزشکی و رئیس دیجیتال و فناوری خدمت می کرد. باتناگار ، مدیر ارشد بهداشتی کمور است.

دیدگاهتان را بنویسید