دوره های آموزشی تونومیکمطمئناً حداقل یک بار از خود پرسیده اید که یادگیری این مهارت چه مزایایی دارد؟ در این قسمت به برخی از مزایای آن اشاره می کنیم:

– بالا بردن هوش

تحقیقات نشان داده است که یادگیری کدنویسی می تواند به شما کمک کند تا در رشته های مختلفی که آموزش داده می شوید بهتر عمل کنید. همچنین در این علم، شما یاد می گیرید که چگونه یک مسئله را به مراحل کوچکتر تقسیم کنید و از زبانی استفاده کنید که یک کامپیوتر بتواند آن را بفهمد.

– تأثیر مثبت بر شغل و کار آینده

یکی دیگر از مزایای یادگیری برنامه نویسی، کسب مهارت های لازم برای هر شغلی است.

آزمایشگاه

به گزارش تونمیکس، آزمایشگاه مکانی برای بررسی خواص شیمیایی مواد مانند اجزای تشکیل دهنده، خواص، ویژگی های مواد و ترکیبات آنها است. شیمی یکی از شاخه های علم است که در آن آزمایش های جالب زیادی وجود دارد و بیشتر این آزمایش ها برای کودکان بسیار مفید، آموزنده و در عین حال لذت بخش است. آزمایشگاه شیمی مکانی است که در آن مواد مورد نظر مورد مطالعه و آزمایش قرار می گیرد، آنها نیز شناسایی و اجزای تشکیل دهنده آنها و میزان مواد موجود در ترکیب مورد نظر محاسبه می شود. با انجام این تست ها عیوب مواد شناسایی و اصلاح می شوند.

در این نوع آزمایشگاه ها هر کار با آزمایش مشخص می شود و به صورت تئوری و در کتاب های درسی تدریس می شود. شناخت عیب، نقص در ماده، اصلاح و تبدیل آن به ماده دیگر از ویژگی های آزمایشگاه شیمی است. در آزمایشگاه شیمی خواص شیمیایی مواد را در نظر می گیرند و نمونه پیشرفته تری نسبت به نمونه اصلی تهیه می کنند و در نهایت با تجزیه و تحلیلی که از آزمایش به دست آورده اند کیفیت مواد را توصیف و تعیین می کنند. این علم یعنی علم شیمی یکی از علوم پایه دنیاست که دامنه وسیعی را در بر می گیرد و به کمک آن می توان شاهد پیشرفت های عظیمی در صنایع مختلف دنیا بود.

آیا کودکان در آزمایشگاه شیمی ایمن هستند؟

لازم به ذکر است که حفظ ایمنی اولین و آخرین قانون در آزمایشگاه است. زیرا همانطور که می دانید در این فضا محلول ها، اسیدها و بازهای قابل اجرا در محیط آزمایشگاه شیمی حتی در صورت سهل انگاری در مسائل ایمنی آزمایشگاه می تواند باعث بروز حوادث خطرناکی برای افراد شود.

ربات

یکی دیگر از حرفه هایی که در این آموزشگاه تدریس می شود، رباتیک است که در واقع علم فناوری مربوط به طراحی، ساخت و اصول کلی و کاربرد ربات ها می باشد. هدف رباتیک آسان‌تر کردن زندگی انسان و افزایش عمر مفید آن است. همانطور که بارها شنیده اید، ربات وسیله ای مکانیکی است که می تواند برنامه ریزی شود و بدون کمک انسان وظایف خود را انجام دهد و با محیط اطراف خود ارتباط برقرار کند. این علم یکی از مهم ترین اختراعات بشر به شمار می رود که در طول زمان دستخوش تغییرات بزرگی شده است. ربات ها ترجیح می دهند از کارهای تکراری و خطرناکی که توسط انسان انجام می شود اجتناب کنند.