دور دوم مسابقات استارکاپ در راه است


قرعه کشی دومین دوره استارکاپ جام فوتسال استارتاپ برگزار شد نبض جدیدروز جمعه ۲۶ تیرماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

پیمان شادیان پور مدیرعامل پالسی نیو به نمایندگی از گروه اصلی طراحی و اجرای این مسابقه در مراسم قرعه کشی توضیحات مفصلی در خصوص نحوه اجرای آن به حاضرین ارائه کرد و اهداف خیریه آن را برشمرد. سپس با حضور میهمانان ویژه ای چون خانم گلاره نظمی داور بین المللی فوتسال ایران، مرتضی کاظمی، اصغر همت و فرشید زارعفر بازیگران، صادق درودگر رئیس سابق کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال، وحید رجبلو موسس. از بنیاد راجبلو، و نمایندگان ۲۴ تیم شرکت کننده و اعضای رسانه. ، مراسم طراحی و گروه بندی مسابقات با بالاترین کیفیت مسابقات لیگ ایران انجام شد. اسپانسر مسابقات شرکت کالاتیک یکی از تیم های مسابقات می باشد.

این مسابقات به منظور تعامل هر چه بیشتر با اکوسیستم استارتاپی کشور و ایجاد شبکه ای بین مدیران و فعالان این حوزه در فضایی غیرانتفاعی و ورزشی و همچنین در راستای مسئولیت اجتماعی این اکوسیستم برگزار می شود. اولین دوره این مسابقه با رویکرد کمک به بیماران نیازمند عروق کرونر و همراهی کمپین اکسیژن (خرید کپسول و …) در آبان ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

نیو پالسی، سرمایه گذاری مبین سرمایه، تایفاوان، علی بابا، اتخاک، ورزش ۳، سرمایه گذاری فارابی، شینسا، پخش بزن بهادر، پلان تو پلن، کالاتیک، رسانه ملی، ابر اروان، بیماه دات کام، اکو استارت، آپارات، المو خاریف، کافه بازار، سه تارگان غرب، هنرمندان حامی، ترک اپ، فرا صنعت ای، مدیران خودرو و اسنپ فود ۲۴ تیم شرکت کننده امسال هستند که در ۴ گروه متشکل از ۶ تیم در ۸ هفته به رقابت خواهند پرداخت.

در این مدت فواید این بازی ها نصیب بنیاد می شود وحید رجبلو برای کمک به افراد توانمند کشور، یک بازی جذاب و نمایشی برگزار می شود که در آن تیم متشکل از کلیه شرکت کنندگان با تیم منتخب معلولان ذهنی و جسمی به رقابت خواهند پرداخت. این بازی نمادین به صورت ویژه با حضور تمامی تیم های شرکت کننده و خانواده هایشان در مراسم افتتاحیه برگزار می شود.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟