رئیس جدید تبلیغات اسلامی قروه معرفی شد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر؛ تجلیل از حجت الاسلام عباس عبدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی قارو و معارفه حجت الاسلام سیف الله سبزی رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی سه شنبه شب با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی انجام شد.

حجت الاسلام برومند رازیانی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان نیز با قدردانی از زحمات حجت الاسلام عباس عبدی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد و هیئت مذهبی با ارزش ترین فرهنگی فعالیت می کند. امور مذهبی و اجتماعی استان و شهرستانها مشغول است

وی با اشاره به اینکه استان کردستان اعم از هیئت های مذهبی، کانون های فرهنگی و تبلیغی و موسسات قرآنی، خانه های قرآن و مبلغان در این دستگاه فرهنگی تشکیل خانواده می دهند، افزود: هزار و ۴۰۰ تشکل و نهاد فعال در استان که بسیار عظیم هستند. سرمایه برای آنها دستگاه فرهنگی و تبلیغی کردستان محسوب می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان تصریح کرد: خدمت به فعالان در هیئت های مذهبی، موسسات و خانه های قرآنی، مراکز فرهنگی و تبلیغی طلاب و روحانیون نعمتی است که نصیب همگان نمی شود.

وی افزود: امیدواریم رئیس جدید این اداره بتواند از ۲۰۰ هیئت مذهبی ثبت نام شده در قاروبا حوزه های علمیه و سایر مهارت های دینی و فرهنگی این شهر برای پیشبرد مکتب اهل بیت علیهم السلام و پیشبرد اهداف نهضت اسلامی همکاری کند.

حجت الاسلام رازیانی یادآور شد: دشمن در تعبیر مقام معظم رهبری از نوک پیکان دشمنان برای ناامید کردن مردم و ایجاد یأس و ناامیدی در عرصه های مختلف اقتصادی، سیاسی، مذهبی و مذهبی استفاده می کند. پنهان شده است انجام داد.

وی اعلام کرد: مهمترین و کلیدی ترین هدف دشمن در این حمله جنگ ترکیبی و جنگ داستان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان بر لزوم دفاع از ارزش های دینی و دفاع از هویت دینی انقلاب اسلامی به عنوان یک وظیفه و وظیفه شرعی تاکید کرد و خاطرنشان کرد: همه کسانی که به دین و انقلاب اهمیت می دهند باید احساس مسئولیت کنند. و در این رابطه پرچمداران این حرکت طبیعتاً علمدار است، روحانیون و بزرگانی که با آنها باید بتوانیم به هدف خود برسیم.

در پایان آن مراسم از زحمات حجت الاسلام عباس عبدی و حجت الاسلام سیف الله سبزی به عنوان رئیس جدید تبلیغات اسلامی تقدیر شد. قارو ارائه شد.