رئیس دانشکده تجاری سیرجان – خبرگزاری مهر | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل اجتناب کرده اند وزارت علوم، محمدعلی الزلفی گل وزیر علوم، تحقیقات را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری همراه خود صدور حکمی؛ دکتر محمد جواد محمودآبادی شناخته شده به عنوان رئیس دانشکده تجاری سیرجان منصوب شد.

{در این} شناسایی آمده است؛ تذکر به تلاش را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجربیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص ارزشمند جنابعالی، به موجب این تصمیم شناخته شده به عنوان «رئیس دانشکده تجاری سیرجان» منصوب می شوید.

پیش بینی {می رود} همراه خود رعایت معارف اسلامی، مبانی آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحیه انقلابی، ملاحظه به راهبردهای اساسی مقامات از ما، این سیستم های حاضر شده به مجلس شورای اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلب همکاری اساتید، مدیران را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاونان آموزشی (کارگران) موقعیت مهمی در بدست آوردن به نیازها علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید به‌ویژه «آسانسور ارتباط دانشکده را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه» دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید صنعت همراه خود رویکردی دگردیسی‌آفرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکل‌محور در راستای بدست آوردن به «تمدن نوین اسلامی» حرکت می‌تدریجی. مرزها داده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستاورد دیپلماسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقتدار آموزشی.

توفیق روزافزون ممکن است را در پیشبرد نیازها عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید منویات رئیس فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) اجتناب کرده اند خداوند متعال خواستارم.

دکتر محمد جواد محمودآبادی متولد ۱۳۶۰ در سیرجان، عضو هیأت آموزشی کالج مهندسی مکانیک دانشکده تجاری سیرجان همراه خود اثبات کاردانی می باشد. اجتناب کرده اند داده ها اجرایی وی می توان به سرپرست وسط انبساط، سرپرست آموزش تکمیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریاست گروه مهندسی مکانیک دانشکده تجاری سیرجان ردیابی کرد.

او علاوه بر این دریافت کرد دکتری شد. محمودآبادی همراه خود ۴ فاصله شناخته شده به عنوان محقق ارشد در دانشکده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ فاصله شناخته شده به عنوان محقق ارشد در استان کرمان.

وزیر علوم، تحقیقات را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری علاوه بر این در نامه ای به صورت جداگانه اجتناب کرده اند زحمات دکتر علی محمود نژاد رئیس سابق دانشکده تجاری سیرجان در دوران تصدی این وظیفه احترام کرد.