راهنمای خرید قطعات سنگ شکن


خرد کردن و الک کردن برای زندگی مدرن بسیار مهم است. بدون آنها، هزینه های انرژی بسیار بالاتر خواهد بود زیرا برای انجام همان مقدار کار به نیروی کار بیشتری نیاز است. سنگ شکن ها با کمک به بازیافت به مبارزه با مشکل فزاینده زباله و سرریز زباله ها کمک کرده اند و ما می توانیم مواد معدنی مورد نیاز و مورد نیاز خود را با قیمتی مقرون به صرفه داشته باشیم. اکنون که با اهمیت سنگ شکن در صنعت آشنا شدید، در ادامه این مقاله راهنمای جامع خرید قطعات را ارائه خواهیم داد. سنگ شکن باید ارائه کنیم

درباره سنگ شکن ها بیشتر بدانید.

سنگ شکن ها قطعات ضروری ماشین آلات برای عملیات معدن و استخراج معادن و همچنین عملیات بازیافت هستند. برای استخراج مواد مورد نظر از یک سنگ، ابتدا باید آن را به قطعات کوچکتر تقسیم کنید تا آنچه را که به دنبال آن هستید، مانند سنگ معدن یا زغال سنگ آشکار کنید. این ماده پس از کاهش قطعات آن از طریق یک فرآیند غربالگری ارسال می شود. سنگ شکن انواع مختلفی دارد که یکی از محبوب ترین آنها سنگ شکن فکی می باشد.

سنگ هایی که از معادن استخراج می شوند به دلیل اندازه غیرعادی اغلب غیرقابل استفاده هستند به همین دلیل از سنگ شکن استفاده می شود.

خرید قطعات سنگ شکن

  1. تغییر صفحه

این قطعه به عنوان یک وسیله ایمنی عمل می کند و به تنظیم دهانه سنگ شکن فکی کمک می کند. از فک متحرک پشتیبانی می کند و به انتقال نیروی خرد کننده به قاب بدن کمک می کند. اگر قطعه ای از مواد در سنگ شکن فکی قرار داده شود که قابل خرد شدن نباشد، صفحه کلید به طور خودکار قطع می شود و سنگ شکن فکی متوقف می شود. این برای محافظت از سایر قطعات در برابر شکستگی است. همچنین تنظیم می شود تا بسته به نیاز شما از اندازه های مختلف مواد عبور کند.

  1. صفحه فک ثابت

فک ثابت حرکت نمی کند. عملکرد آن این است که قطعه ای از فلز سنگین باشد که در برابر ضربه فک متحرک یا چرخان مقاومت کند زیرا مواد را بر روی آن خرد می کند. این اولین مرحله در فرآیند خرد کردن و غربالگری است که هدف نهایی آن شکستن مواد به قطعات به اندازه کافی کوچک است تا به غربالگر اجازه دهد تا مواد مورد نظر را از مواد ناخواسته جدا کند.

  1. صفحه فک متحرک یا چرخان

کار فک متحرک یا چرخشی این است که مواد وارد شده به آن را گرفته و به صفحه ثابت فک فشار داده و در نتیجه آن را خرد می کند. این یک عمل فشاری است که نیاز به نیروی زیادی با فک چرخان دارد. اکثر سنگ شکن های فکی V شکل هستند. این بدان معنی است که مواد موجود در سنگ شکن فکی تا زمانی که به اندازه کافی خرد نشوند نمی توانند از سوراخ V پایین عبور کنند. زاویه صفحه متحرک و ثابت اجازه می دهد تا مواد به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

  1. اینرسی

فلایویل یک سنگ شکن فکی در واقع بخش بسیار مهمی است که باید بدانید. فلایویل انرژی سنگ شکن فکی را در حین حرکت بیکار ذخیره می کند و سپس آن را در لحظه مناسب آزاد می کند تا مواد را خرد کند. این به ایجاد انرژی بار یکنواخت برای حفظ انرژی کمک می کند. در حقیقت، دو چرخ لنگر روی یک سنگ شکن فکی وجود دارد که یکی تسمه V را به شفت خارج از مرکز متصل می کند تا انرژی جنبشی را منتقل کند. دیگری باعث می شود که مقاومت روی شفت خارج از مرکز تغییر کند. هر دو با هم کار می کنند تا بارگذاری برابر را تضمین کنند.

  1. صفحه گونه

وظیفه صفحه گونه این است که سنگ را در حالی که آن را آسیاب می کنید در جای خود نگه دارد. صفحات گونه معمولاً به سرعت فرسوده می شوند زیرا در هنگام له شدن تحت فشار زیاد و بین له شدن تحت فشار کم هستند. با این حال، کوبیدن مداوم مواد می تواند باعث شود که صفحه گونه به سرعت فرسوده شود و نیاز به تعویض داشته باشد. تجهیزات مورد استفاده واگنر قطعات خرد شده جدید و بازسازی شده را ارائه می دهد.

  1. شفت غیر طبیعی

فک متحرک به شفت خارج از مرکز متصل می شود و جایی است که برق تولید می شود. که به آن پیتمن نیز می گویند، شفت خارج از مرکز توسط فلایویل چرخانده می شود که بازو را به سمت بالا می کشد و باعث حرکت صفحات جغجغه می شود. این باعث می شود که فک چرخان به سمت فک ثابت رانده شود و مواد را خرد کند.

سنگ شکن برای خرد کردن سنگ ها در ابتدای فرآیند خرد کردن و فرآوری مواد معدنی و شن و ماسه استفاده می شود و در ماشین های دیگر برای خرد کردن سنگ های بزرگ و تهیه غذا استفاده می شود.انواع سنگ شکن ها متفاوت هستند و قسمت های مختلفی در آنها

شرکت سنگ شکن ماکان makansangshekan.net ، با پشتوانه بیش از ربع قرن تجربه در ساخت و توزیع قطعات انواع دستگاه های سنگ شکن و خطوط سنگ شکن و با مدیریت جناب آقای جعفرزاده اقدامات گسترده ای در زمینه طراحی انجام داد. . این شرکت علاوه بر تامین تجهیزات ذکر شده در کشور، توانایی عرضه این محصولات را در سطوح بین المللی با کیفیت رقابتی نیز دارد، همچنین تیم ماکان تمام تلاش خود را می کند تا خدمات خود را در حداقل زمان با قیمت مناسب و با قیمت مناسب ارائه دهد. به. ارائه بهترین کیفیت به مصرف کننده و آمادگی برای هر نوع همکاری با گروه های مختلف در زمینه طراحی، ساخت و نصب و راه اندازی خطوط خردایش و فرآوری کلیه مواد معدنی، بازسازی و تعمیر کلیه دستگاه های سنگ شکن. و همچنین ساخت و تامین قطعات یدکی مربوط به دستگاه های فوق الذکر.