راهنمای مکمل سلامت قلب


راهنمای مکمل

(آخرین به روز رسانی: ۵ آگوست ۲۰۱۸)

اگرچه مصرف مولتی ویتامین یک گام بزرگ رو به جلو در مبارزه برای سلامتی است، اما اگر رژیم غذایی شما در چند زمینه کلیدی کمبود داشته باشد، ممکن است همچنان مواد مغذی مورد نیاز قلب خود را برای حفظ سلامت مطلوب نداشته باشید. با تهیه برنامه ای از مکمل های غذایی سالم برای قلب، همراه با رژیم غذایی مناسب و ورزش، خطر ابتلا به فشار خون بالا، بیماری های قلبی و حملات قلبی را به طور موثر کاهش می دهید.

روغن ماهی (امگا ۳)

مطالعات اخیر نشان داده است که اسیدهای چرب امگا ۳ برای سلامت قلب ضروری هستند. علاوه بر جلوگیری از سکته و تصلب شرایین، آنها همچنین ثابت کرده اند که متحد ضروری در برابر حملات قلبی هستند. اسیدهای چرب امگا ۳ معمولا در ماهی های چرب مانند سالمون و تن یافت می شوند. اگر از طرفداران پر و پا قرص ماهی نیستید یا آن طور که می خواهید در رژیم غذایی خود از آن استفاده نمی کنید، مکمل های بذر کتان یا روغن ماهی راهی عالی برای یکنواخت کردن مزرعه هستند. هنگام استفاده از مکمل های روغن ماهی، مهم است که به تاریخ انقضا توجه داشته باشید… زیرا این محصولات می توانند به مرور زمان فاسد شوند. بطری همچنین باید دستورالعمل های دوز را در اختیار شما قرار دهد – اگرچه بسیاری از مردم با مصرف ۳۰۰۰ میلی گرم در روز خوب عمل می کنند. اگر شک دارید، مشورت با پزشک عمومی ضرری ندارد.

زالزالک

مکمل غذایی زالزالک از دیرباز به عنوان راهی برای تنظیم فشار خون و ضربان قلب و همچنین درمان درد قفسه سینه استفاده می‌شود. مطالعات نشان می دهد که استفاده منظم از مکمل های زالزالک در آرامش رگ های خونی و بهبود جریان خون به قلب موثر است. این فواید به دلیل آنتی اکسیدان های طبیعی این گیاه است که در انگور نیز یافت می شود. زالزالک همچنین معمولاً برای درمان افرادی که نارسایی احتقانی قلب را تجربه کرده اند استفاده می شود. مکمل ها را می توان به شکل کپسول، با دوز توصیه شده ۱۶۰-۹۰۰ میلی گرم در روز خریداری کرد. و باز هم … هرگز ضرری ندارد که قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنید.

همانطور که در بالا ذکر شد، انگور همان آنتی اکسیدانی است که در زالزالک برای بهبود جریان خون و آرامش رگ های خونی یافت می شود. بسیاری بر این باورند که این آنتی اکسیدان ها که پروسیانیدین نامیده می شوند، دلیلی هستند که لذت بردن از یک لیوان شراب قرمز برای مبارزه با بیماری قلبی مفید است. به این ترتیب، بسیاری از مردم در تلاش برای تنظیم فشار خون پایین به عصاره هسته انگور روی آورده اند. این مکمل ها را می توان به صورت کپسول نیز خریداری کرد و دوز توصیه شده از ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلی گرم در روز برای اطمینان از بهترین نتایج متغیر است.

اگر به دنبال مکمل های سالم و مقرون به صرفه هستید، سایت CollagenPro.com برای شما مناسب است! با موجودی کاملی از محصولات با کیفیت بالا که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، می توانید روی قیمت رقابتی Slimside، انتخاب برتر و تعهد به برتری حساب کنید تا در کمترین زمان به شما لبخند بزنید و احساس خوبی داشته باشید. امروز از فروشگاه آنلاین ما سر بزنید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/