رشد نجومی توکن جدید


گزارش کردن واژگون شدن; Barn Bridge یک قرارداد مدیریت ریسک سرمایه گذاری زنجیره ای است که مجموعه ای از محصولات چالشی ترکیبی را به سرمایه گذاران ارائه می دهد. سرمایه گذاران در واقع از این ابزارها برای محافظت از ریسک پرتفوی خود در برابر تغییرات نامنظم در نرخ بهره و نوسانات قیمت استفاده می کنند.. آخرین محصول Barn Bridge که اسمارت آلفا نام دارد، توانایی پنهان کردن ریسک در برابر نوسانات شدید قیمت را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد و اهرم معاملاتی در روندهای صعودی را برای آنها فراهم می کند. در این بین، ارز دیجیتال Bond نیز به عنوان یک توکن حاکمیتی مبتنی بر شبکه اتریوم برای دائو عمل می کند.DAO) سیاهههای مربوط به پل انبار کار می کند.

اخبار رشد ۸۰۰ درصد یک توکن جدید در شرایط فعلی بازار می تواند بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران را تشویق به خرید آن کند. اما آیا شما توکن های باند می خرید؟رابطه، رشته) آیا می تواند گزینه خوبی برای جبران زیان های سرمایه گذاری های قبلی یک معامله گر باشد؟ در ادامه، مروری کوتاه بر پروتکل Barn Bridge (پل انبار) و قیمت احتمالی آن را در آینده پیش بینی کنید.

آخرین افزایش قیمت توکن Bond نشان دهنده علاقه فزاینده به سرمایه گذاری در پروتکل هایی است که می تواند به کاربران در پوشش ریسک های سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال کمک کند. به خصوص اکنون که اکثر پروژه ها در زمینه DeFi شکست خورده اند. با این حال، اگر کسی به حجم تجارت گروه دقت کند، متوجه خواهد شد که بخش بزرگی از این رشد ۸۰۰ درصدی هم ناشی از فرصت طلبی سرمایه گذاران کوتاه مدت بود.

پیش بینی قیمت توکن اوراق قرضه آتی:

ترسیم سطوح اصلاح فیبوناچی از بالای باند قیمت ۳۷.۵ دلار به پایین ترین قیمت خود در ۲.۱۸ دلار در نمودار هفتگی سطوح حمایت و مقاومت بالقوه را مشخص می کند. باند قیمت ارز دیجیتال پس از تست سطح ۲۴ دلار به عنوان مقاومت موقت کاهش یافت. اکنون پیش بینی می شود که این توکن با اصلاح قیمت طولانی مدت مواجه شود ۱۵.۶ حرکت دلار؛ که بد است ۱۷.۵ درصد کاهش نسبت به قیمت آن در ۲۶ ژوئن (۴ گاز گرفتن).

در مقابل، سطح ۳۰ در صورت افزایش قیمت و عبور از محدوده، دلار می تواند هدف بعدی توکن اوراق قرضه باشد ۲۴ دلار باشد اگر این مقاومت شکست بخورد، ۳۷.۵ دلار هدف بعدی قیمت خواهد بود ۹۵ درصد بالاتر از قیمت فعلی این توکن DiFi است.

پایان مقاله