رونالدو در منچستریونایتد به آخر خط رسید/ گزینه جایگزینی فوق ستاره شیاطین سرخ کیست؟پس از کش و قوس های فراوان، کریستیانو رونالدو پس از پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی در منچستریونایتد ماند. اما این بدان معنا نیست که او چند فصل دیگر در این تیم بازی خواهد کرد. در واقع به احتمال زیاد او پس از جام جهانی این تیم را به باشگاه دیگری ترک خواهد کرد. همچنین شیاطین سرخ از هم اکنون به دنبال جانشینی برای این فوق ستاره پرتغالی هستند. در این فصل کریستیانو رونالدو گاهی به عنوان بازیکن ثابت و گاهی به عنوان بازیکن تعویضی در زمین حضور داشت. دیدن او روی نیمکت به یک اتفاق رایج در اولدترافورد تبدیل شده است. اگرچه او هفته گذشته موفق شد اولین گل خود در دوران اریک تنهاخ را در لیگ اروپا به ثمر برساند، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که او در ادامه فصل در ترکیب ثابت حضور داشته باشد.

با وجود مصدومیت مارکوس راشفورد و آنتونی مارسیال، وضعیت همچنان پیچیده است. در واقع ممکن است بعد از بازگشت این دو نفر شرایط برای رونالدو سخت تر شود مگر اینکه بتواند توانایی های خود را برای حضور در ترکیب اصلی نشان دهد.

همانطور که اخیرا توسط The Sun فاش شده است، شیاطین سرخ قصد دارند گونزالو راموس، مهاجم ۲۱ ساله پرتغالی را که در حال حاضر برای بنفیکا بازی می کند، دنبال کنند. نکته عجیب رقم این انتقال است چرا که حاضرند بیش از ۳۰ میلیون دلار برای جذب او در نقل و انتقالات بعدی بپردازند. شاگردان تنهاچ با وجود شروع سخت در لیگ برتر و با احساس عدم حضور در لیگ قهرمانان، کم کم اعتماد به نفس و استحکام خود را به دست آوردند. البته این را هم باید تاکید کرد که آنها نزدیک به ۲۶۰ میلیون دلار برای نقل و انتقالات (با احتساب کازمیرو) هزینه کردند.

راموس به نوبه خود ۷۱ بازی برای تیم اصلی بنفیکا انجام داد (او قبلا در تیم B بازی می کرد) و ۲۲ گل با ۵ پاس گل به ثمر رساند. برای راجر اشمیت سرمربی این تیم، ستاره پرتغالی مهره هجومی بسیار ارزشمندی است و در بیشتر بازی ها به عنوان تنها بازیکن هجومی در زمین حضور داشت.

به نظر می رسد شرایط کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد یک موضوع لحظه ای باشد. در ژانویه یا ژوئن، فوق ستاره پرتغالی احتمالاً می رود. آنچه او تا آخرین لحظه در بازار نقل و انتقالات تابستانی می خواست. پنجره بعدی از ۱ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ باز خواهد شد.

از لحظه باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی در اروپا تا آخرین لحظه پایان آن، دنیای فوتبال نظاره گر این بود که آیا رونالدو موفق به تغییر تیم می شود یا خیر. او موفق نشد، بدون لیگ قهرمانان ماند و حالا باید برای حضور در ترکیب اصلی تلاش کند.

کریستیانو رونالدو در حالی که با جشن کلاسیک جهش و نیم نوبت خود جشن گرفت، در لیگ اروپا گلزنی کرد. همه چیز عادی به نظر می رسید، نه یک چهره عجیب و نه یک ژست ناراحتی. او هم مانند هر بازیکن دیگری برای حضور در ترکیب اصلی می جنگد و مصمم است هر کاری که می تواند انجام دهد تا به بهترین فرم خود بازگردد، اما با وجود همه این ها، جدایی او از یونایتد در آینده نزدیک قطعی به نظر می رسد.