رویدادهای مجازی ، پیاده روی و رول ، راهی عالی برای فعال و متصل بودن!


زن در حال دویدن و استفاده از ردیاب تناسب اندام

سال 2020 برای همه ما یک چالش بوده است. مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل به دلیل همه گیری COVID-19 مجازی شدند. باشگاه های بهداشتی تجاری ، برنامه های سلامتی شرکت ها ، برنامه های تناسب اندام مبتنی بر جامعه و مراکز تناسب اندام پزشکی در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، درهای خود را بسته اند. اما افرادی که به تناسب اندام اختصاص داده اند ، راه هایی برای سالم ماندن و ادامه برنامه های ورزشی خود یافته اند. اکنون که تعطیلات زمستانی در راه است ، بیایید خلاق باشیم تا در کنار هم فعال بمانیم! به چالش کشیدن دوستان و خانواده برای شرکت در رویدادهای تناسب اندام مجازی ، راهی عالی برای حفظ فرم و تشویق روحیه رقابتی سالم است!

بیل تورن پیراهن مسابقه جاده Peachtree 2020 را در دست داردهر سال از سال 1970 ، گردهمایی کوچکی از 60،000+ دونده ( + به این دلیل است که ثبت نام محدود است ، اما دونده های بدون شماره همیشه وجود داشتند) در 4 جولای در آتلانتا گرد هم می آمدند.ث برای مسابقه 10K و دوچرخه سواری به نام مسابقه جاده Peachtree. هیچ مکان گرمتر یا مرطوب تری در آتلانتا در روز استقلال در سیاره زمین وجود ندارد ، اما ما به هر حال آنجا جمع شده ایم و آماده ایم تا بهترین کار خود را انجام دهیم (یا فقط برای تفریح ​​آن بدویم). می دویدیم ، راه می رفتیم و شانه به شانه ، داغ ، عرق کرده و اکثر ما تنفس شدیدی می کردیم. دقیقاً محیط مناسب برای شیوع ویروسی کروناویروس! امسال باشگاه پیاده روی آتلانتا ، به حکمت خود (و احتمالاً به این دلیل که آنها می خواستند تمام پیراهن های مسابقه 2020 را اهدا کنند) ، یک رویداد کاملاً مجازی ایجاد کرد که امکان شرکت از سراسر جهان را فراهم کرد.

مسابقات جاده ای Peachtree لغو شد؟ هرگز! امسال فقط متفاوت است

مسابقات مجازی یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در یک مسابقه یا رویداد مجازی سازماندهی شده هستید ، هزینه ورودی را پرداخت می کنید ، از برنامه یا ردیاب تناسب اندام استفاده کنید تا فاصله و زمان خود را اندازه گیری کرده و نتایج خود را به سازمان دهندگان ارائه دهید. به همین راحتی! در بیشتر مواقع هزینه ورودی اغلب شامل تی شرت تمام کننده ، شماره مسابقه و “سوغات دیگر” است. بسیاری از این رویدادها نیز به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که پرداخت هزینه برای مسابقه مجازی ممکن است به نفع بودجه یا منافع شما نباشد. مسابقه مجازی با خانواده و دوستان چطور؟ سازماندهی آنها دشوار نیست و بسیار سرگرم کننده است. استفاده از ویژگی آیفون “Facetime” در حین دویدن راهی سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و مشارکت همه خانواده است. اگر شما مانند خانواده های ما هستید ، ما در همه جا از جمله چندین ایالت و صدها مایل از هم دور هستیم. ماندن در ارتباط و ارائه پشتیبانی واقعاً کمک می کند. ما همچنین طیف گسترده ای از سنین و سطوح آمادگی جسمانی داریم ، بنابراین برای رقابت بیشتر ما ، 10K کامل (یا مسافت مشابه) سرگرم کننده است یا برای بچه های کم تناسب اندام و کوچکتر پیاده روی در مسافت تعیین شده ممکن است مفید باشد. در صورتی که زمان و مکان قابل تنظیم نباشد ، اما شما همچنان رقابتی هستید ، هر یک از ردیاب های تناسب اندام کار خواهند کرد. با زمان خود (یا فاصله یا هر چیزی که بر سر اندازه گیری موافقت می کنید) پیش بروید و بعداً مقایسه کنید. عضو خانواده با بهترین زمان برنده می شود (یا حداقل از حق فخر فروشی خانواده تا مسابقات بعدی برخوردار است).

برای رویدادهای تناسب اندام مجازی کمی کمک می خواهید؟ منابع زیر را بررسی کنید:

این فصل تعطیلات زمانی را برای خانواده ، دوستان و تناسب اندام مهیا می کند ، حتی اگر فقط در بیرون بازی کنید ، با سگ قدم بزنید یا یک رویداد تناسب اندام مجازی. برای کسانی از شما که در مسابقه مجازی Peachtree Road یا هر رویداد تناسب اندام مجازی دیگر شرکت می کنید ، موفق باشید!

نویسندگان: والتر تامپسون ، Ph.D. ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و Jammie Hopkins ، DrPH ، دانشکده پزشکی Morehouse

دیدگاهتان را بنویسید