رویکرد رسانه ای پلیس برای تنویر افکار عمومی است


رویکرد رسانه ای پلیس برای تنویر افکار عمومی است

به گزارش دفاع پرس از کرمان، گروهبان عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: شاید تا کنون و قبل از اغتشاشات اخیر رسانه ای، نفوذ رسانه ها بر افکار عمومی بوده است. نظر در این حد بوده است ما توجه نکردیم اما واقعاً از این به بعد هم برای خودمان و هم برای آیندگان باید توضیح دهیم که دشمنان نظام تا چه اندازه از تریبون رسانه ها و فضای مجازی سوء استفاده می کنند. در زمینه ایجاد چنین اغتشاشات و تخریب اموال عمومی .

وی تصریح کرد: در این راستا بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد تبیین اهمیت خود را نشان می دهد و همه باید تلاش کنیم تا از تمام توان خود برای روشنگری نسل جوان استفاده کنیم و این فضا را ناعادلانه در اختیار دشمن قرار ندهیم.

ناظری گفت: در این راستا لازم است تلاش ها و تلاش های پلیس در طول سال به موقع و هدفمند به افکار عمومی منعکس شود تا مردم و مسئولان به موقع و به درستی از زحمات و تلاش ها مطلع شوند. نیروی انتظامی، اتخاذ شود تا در مواقع ناآرامی و اغتشاشاتی مانند حوادث اخیر شاهد تعرض مردم و بخشی از مردم به خادمان نظم و امنیت نباشیم، بلکه رویکردهایی ایجاد شود که پلیس را تأیید، تشویق و تمجید کند. خود و جلوگیری از حمله آنها به پلیس.

وی در پایان با اشاره به لزوم شناخت گروه هدف و برقراری ارتباط موثر با مردم، تصریح کرد: اگر روزی امام راحل رضوان الله علیه ارتش و جامعه هدف خود را کودکان کوچک معرفی می کردند، امروز نیز باید بدانیم که هدف ما چه کسانی هستند. جامعه هست. از چه لایه ای است.و با چه تفکری هستند و تا جایی که بتوانیم فضاهایی را که این عزیزان در آن اشغال کرده اند را تحت مدیریت خود بگیریم و خوش بگذرانیم و این فضاها را ناعادلانه در اختیار دشمن و مخالفان قرار ندهیم. .

انتهای پیام/