رژیم لاغری سریع – زندگی ایده آل | لیپوماتیک | کویتیشن


این یکی از مهمترین موضوعات است که بهترین رژیم لاغری را برای متناسب کردن وزن خود پیدا کنید و هیچ گاه به سراغ قرص افراد و مکمل های لاغری که این روزها تبلیغات آن را به همه جا میبینید ، نروید انجام دهید. در صورت وجود یک رژیم لاغری سالم و درست با یک برنامه تمرینی وارد کنید ، این برنامه بهترین و سریعترین راه برای کاهش وزن به صورت طبیعی باشد. یکی از اولین و مهمترین مسائلی که در انتخاب یک رژیم لاغری باید به آن توجه داشته باشید ، این است که تحت هیچ شرایطی قرار نمی گیرید و نمی خواهید غذای خود را حذف یا وعده های نامی را مشاهده کنید. اگر فکر کردید که نخوردن یک یا دو وعده غذا و خوردن یک وعده سنگین در روز کمکتان ، باید بدانید که در اشتباه شدید. همچنین باید حتماً هدف واقع بینانه برای کاهش وزن خود داشته باشید و به هدف خود برسید. همیشه به خاطر داشته باشید که فقط تا حد خاصی مشخص شده اید با ورزش سخت و یک برنامه تعلق داشته باشید و سالم به بدنتان فشار بیاورید.

یکی از متداولترین رژیم لاغری افرادی که دوست دارند رژیم غذایی جنرال موتورز را بخورند که یکی از بهترین برنامه های غذایی است که از منابع مختلف آن را پیدا می کنند ، سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن را بدون مصرف مکمل های غذایی یا قرص های لاغری به شما پیشنهاد پیشنهاد دهید. شرکت جنرال موتورز یکی از کمپانی های بزرگ تولیدکننده ماشین است که یک برنامه برنامه ریزی به نام رژیم غذایی جنرال موتورز یا رژیم وغذایی GM ارائه داده است که کمپانی های بسیار و موسسات آموزشی آن را دنبال می کند. با این رژیم لاغری به ارتقاء سلامت افراد در شرکت های تجاری ، مدارس ، دانشگاه ها و صنایع دیگر فعالیت می کنند. این برنامه برای همه گروه های سنی مناسب ساخته شده و حتی گفته شده است که خیلی افراد توانسته اند با این رژیم در یک هفته تا ۸ کیلو از وزن خود را پایین بیاورند.

خیلی از شما شاید تا امروز به دنبال راه های مختلف بوده اید که بدون سختی کشیده می شود تا پایین بیاورید. شاید ورزشهای مختلف از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشیید اما نمی توانم از شر چربیهای اضافی بدنتان خلاص شوید. اگر اضافه کردید یکی از اصلی ترین نگرانی های شماست ، برنامه جنغال جنرالموتورز باید پاسخی برای این مشکل شما باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز
اگر برای شروع برنامه برنامه ریزی جنرال موتورز آماده کنید ، اولین کاری که باید انجام شود این است که ذهنتان را برای این برنامه آماده کنید. فقط زمانی که در برنامه کاهش وزن موفق شدید و سریعترین روش وزنتان را پایین بیاورید که ذهنی آرام و کنترل کردید؟ این برنامه برای یک هفته است و در آن فقط از مواد مورد نیاز که تجویز شده است استفاده کنید. گفت که اگر این رژیم را دقیق اجرا کنید باید بین 5 تا 8 کیلو از وزنتان را پایین بیاورید.

مهمترین چیزی که باید مدنظر قرار دهید این است که به هیچ عنوان گرسنه بمانید. گرسنگی کشیدن دقیقاً نتیجه عکس خواست و در آخر برنامه به جای اینکه وزنتان پایین بیاید ، بالا رفت. این برنامه میزان و نوع آزمایش از مواد غذایی را به شما پیشنهاد می دهد تا مطمئن شوید که همیشه سیر هستید. خیلی از افراد این رژیم را گرفته اند متعجب شده است که چگونه برنامه غذایی که از آنها گرسنگی کشیده اند خواسته اند اینقدر وزنشان را پایین ببرند. اما جای نگرانی نیست ، فقط کافی است که به دستورات این برنامه گوش کنید و به دقت آنها را اجرا کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلویی
اولین روز رژیم لاغری: میوه های تازه
روز اول مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است چون تازه خواهخواهید در دنیایی قدم بگذارید که بفهمید چگونه قوی وزن خود را پایین بیاورید. این رژیم احساسگوید که روز اول برنامه شما باید مختص میوه ها باشد. واقعید تا هر اندازه ای که ممکن است از هر میوه ای که دوست داشت به جز موز بخورید. میوه هایی مثل هندوانه و طالبی بسیار عالی هستند. همچنین باید بین ۸ تا ۱۲ لیوان آب مصرف کنید و واقعاً به هیج ماده دیگر تبدیل دست هم نزنید ، حتی سبزیجات خام یا پخته شده است. در صورتی که این برنامه برایتان مفید باشد ، فقط باید در طول روز اول از انواع میوه های مختلف تا جایی که دوست داشتید استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید یک میوه بخورید و واقعا آب بنوشید.
دومین روز رژیم لاغری: سبزیجات
روز دوم این امکان را به شما می دهد که در طول روز تا جایی که دوست دارید سبزیجات مصرف کنید ، چه چیزی به صورت خام و چه پخته شود. برای اطمینان از سبزیجات به هیچ عنوان از روغن استفاده نکنید ، دقت کنید. دقت کنید که سیبزمینی هم جزء این سبزیجات به حساب شنآید و بهتر است آن را به صورت آبپز یا بخارپز در ابتدای روز مصرف کنید که کربوهیدرات آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که برای روز دوم برنامه غذایتان از عبارت استفاده کنید: لوبیا پخته ، هویج خام یا پخته ، بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام و امثال آن. به طور کلی دستگاه گوارشتان در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی عمل کرد و ممکن است دفعات بیشتری به دستشویی بروید. یادتان نرود که ۸ تا ۱۲ لیوان آب روزانه راتان روز دوم هم حتماً مصرف کنید.

سومین روز رژیم لاغری: با میوه های میوه و سبزیجات پوستی سالم بوده اید
روز سوم برنامه غذایی جنرال موتورز به شما اجازه دهید کل روز را از سبزیجات و هم میوه های مورد استفاده قرار دهید. اما توجه داشته باشید که سیبزمینی از سبزیجات و موز را از میوه های خرید استفاده کرده اید. صبح امروز صبح میوه و عصر رژیم سبزیجات را داشته باشید یا برعکس. این اینها با هم به خود شما بستگی دارد. مصرف ۸ تا ۱۲ لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز رژیم لاغری: موز و شیر
روز چهارم شاید برای خیلی های جذاب باشد. در طول روز واقعیید ۸ تا ۱۲ عدد موز و تا ۳ لیوان شیر مصرف کنید. ممکن است نگران شود که شاید این برنامه باعث ایجاد گرسنگی شود ، اما برعکس آخر روز کاملاً احساس سیری داشت. باید این هم موز و شیرتان را چنین در طول روز تقسیم کنید که به هیچ عنوان در هیچ ساعتی احساس گرسنگی نکنید. مثلاً یک عدد موز و یک لیوان شیرتان را صبح ، یک لیوان شیر و چند عدد موز را در ظهر ، ۳ عدد موز را عصر و یک لیوان شیر و باقیمانده موزها را شب بخورید. اگر این برنامه را رعایت کنید به هیچ عنوان در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم لاغری: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که کمی کمی برای خود میهمانی بگیرید. در این روز واقعیید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از جایی که احتمال دارد در بدنتان میزان بالایی اسید اوره تولید شود ، بهتر است آب را به 12 تا 15 لیوان برسانید مصرف کنید.

ششمین روز رژیم لاغری: یک فنجان برنج
در این روز هم این امکان را دارید که برای ناهار یک فنجان برنج استفاده کنید و باقیمانده روز را مثل روز سبزیجات گذرانید. دقت کنید که در این روز هم بین ۸ تا ۱۲ لیوان آب بنوشید. در این احساس سبکی تکامل یافته و جای شک نیست که دستگاه گوارشتان هم تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم لاغری: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه‌غذایی جنرال موتورز است. در این روز اجازه دهید یک فنجان برنج و هر چقدر دوست دارید سبزیجات و آبمیوه موردعلاقه راتان بخورید. این بهترین روز کل هفته را خواهد بود.

تأثیرئناً متوجه کاهش وزن بسیار خوب در بدنتان شد و کاری هم جزء دنبال کردن یک برنامه میوه و سبزیجات و آب انجام ندادید. این برنامه‌غذایی فواید دیگری برای شما خواسته بود. مشاهده دید که پوستتان بسیار شفافتر از قبل و دستگاه گوارشتان بسیار بهتر از قبل عمل کرده است. بهترین چیزی که نصیبتان این را می بیند بین ۵-۴ کیلو یا حتی بیشتر وزن کم کرده است. برای همه آنهایی که برای کم کردن اضافه کردید اضافه کردن به خودشان گرسنگی را دیدید این سالمترین و سریعترین راه برای پایین آوردن وزن است.

توجه: پیش از هر رژیم غذایی برای کاهش وزن ، حتما با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از رازهای زیبایی ، سلامتی و تناسب اندام روی مقاله های زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به این سوال ”چگونه لاغر شویم”

برجسته سازی لب ها با تزریق ژل در لب

برجسته سازی گونه ها با ترزیق چربی در گونه

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه ها با پروتز سینه

درمان دردهای عضلانی با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید