سامری خوب توضیح می دهد که چگونه او تلاش برای ربودن کودک نو پا برانکس را خنثی کرد


یک سامری خوب گفت که آماده است تا یک خزنده دیوانه را که قصد ربودن یک دختر 3 ساله از برانکس را داشت رها کند-و او را دنبال کرد تا پلیس ظاهر شد و او را دستگیر کرد.

خوان کارلوس کاولرو ، 27 ساله ، دوشنبه بعد از ظهر در شرق ترمونت در حال گاز گرفتن بود که دید سانتیاگو سالسدا 27 ساله ، لیلیانا رپکا کوچک را در حالی که با مادربزرگ و دو خواهر و برادرش قدم می زد ، گرفت و بلند شد.

کاولرو ، که در منهتن زندگی می کند ، روز چهارشنبه به The Post گفت: “من از ماشینم بیرون پریدم تا سعی کنم او را مورد ضرب و شتم قرار دهم.” “آنها فریاد می زدند ،” کمک! تماس گرفتن با پلیس!’ من به آنها می گویم که چرا فریاد می زنید؟ تماس گرفتن با پلیس!’

او به یاد می آورد: “من به او می گویم:” بچه کوچولو را تنها بگذار “. او می گوید: “او مشکل دارد. من باید او را ببرم. ‘ من می گویم ، “شما مشکل خواهید داشت.” او می گوید ، “شما چه خواهید کرد؟” او دید که من به او مشت می زنم. او شروع به دویدن می کند. ”

کاولرو گفت که او آدم ربای احتمالی را “به اندازه سه طول ماشین” دنبال کرد ، وقتی مرد او را دنبال کرد و کودک نوپا را پایین انداخت.

گفته می شود سانتیاگو سالگادو سعی کرده لیلیانا رپکا را بگیرد.
ویلیام سی لوپز/NYPOST

مظنون گفت: “من مشکل نمی خواهم.” “می بینم آن شخص دیوانه است.”

کاولرو گفت که با پلیس تماس گرفت و حدود 6 بلوک را دنبال کرد.

او گفت: “او مرا دید که دنبال او می روم.” “او عینک تیره ای زد مانند کسی دیگر. من یک ماشین پلیس مخفی دیدم. ‘این مرد را دستگیر کنید او سعی کرد بچه کوچکی را بدزدد. “

سالسدو سه شنبه شب به اتهام تلاش برای آدم ربایی و حبس غیرقانونی دستگیر و به دادگاه معرفی شد و با قرار وثیقه 15 هزار دلاری بازداشت شد.

محاکمه سانتیاگو سالسدو
سانتیاگو سالسدو پس از جنایت در محاکمه خود ظاهر می شود.
عکس استخر

قاضی با درخواست وکیل خود مبنی بر دریافت خدمات درمانی و خدمات بهداشت روانی موافقت کرد. او روز جمعه باید به دادگاه بازگردد.

کاولرو گفت: “اگر من او را دنبال نکنم ، هیچ کس نمی تواند او را دستگیر کند.” “اگر او دستگیر نشود ، سعی می کند این کار را با یک نوزاد دیگر انجام دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید