سخنرانی و تحلیل رئیس فدراسیون بیت کوین


گزارش کردن واژگون شدن; رژیم صعودی پربار فدرال رزرو مسئول افزایش شدید دلار آمریکا در سال جاری بوده است که این شاخص است. DXY اوایل این ماه به بالاترین سطح در چند دهه اخیر رسید. روند عادی سازی همچنین باعث فروش عمده دارایی های پرخطر، از سهام گرفته تا ارزهای رمزنگاری شده، شده است، زیرا سرمایه گذاران برای کاهش موقعیت های سوداگرانه در میان نقدینگی فشرده عجله دارند.

با پایان یافتن دوران پول آسان، نوسانات احتمالاً بالا باقی می‌ماند و از بهبود پایدار در دارایی‌های ریسک جلوگیری می‌کند. این به این معنی است کهS&P 500 و بیت کوین هنوز از بازار خارج نشده است.

قبل از اعلام بانک مرکزی، قراردادهای آتی صندوق های فدرال رزرو در سه ماهه دوم سال آینده حدود ۴.۵ درصد بسته شد، اما انتظارات بازار به سرعت به برآوردهای تهاجمی فدرال رزرو افزایش یافت که در نمودار نقطه ای به روز شده منعکس شد. ۴.۶ درصد به عنوان مقصد نهایی برای هزینه های استقراض در سال ۲۰۲۳ در حالی که به طور همزمان کاهش زودهنگام را رد می کند..

ارزیابی مجدد چشم انداز سیاست پولی، خزانه داری ایالات متحده را در منحنی بالاتر قرار داد، به طوری که اسکناس ۲ ساله برای اولین بار از سال ۲۰۰۷ از آستانه ۴.۰۷ درصد بالاتر رفت. حرکت در اوراق قرضه باعث تقویت دلار و شاخص شد. DXY آن را به بهترین سطوح خود رساند. با این حال، در بیش از دو دهه، فلزات گرانبهای حساس به بهره واکنش منفی نشان دادند و باعث شدند طلا سود بیشتری را کاهش دهد..

در همین حال، دارایی‌های ریسک چرخشی شدید به سمت نزول کردندS&P 500 و نزدک ۱۰۰ آنها بیش از ۰.۵ درصد کاهش یافتند. بیت کوین نیز کاهش یافت و رشد ۳ درصدی را از بین برد، زیرا معامله گران برای کاهش موقعیت های سوداگرانه که ممکن است در محیط های سازگار کمتر آسیب پذیر باشند، عجله داشتند..

پس از دو روز رایزنی شدید، فدرال رزرو بعد از ظهر امروز نشست سپتامبر خود را به پایان رساند. FOMC این کشور گام تهاجمی دیگری در مبارزه برای بازگرداندن ثبات قیمت برداشت و تصمیم گرفت نرخ معیار خود را سه چهارم درصد به ۳.۰۰ تا ۳.۲۵ درصد افزایش دهد که این نیز مطابق با انتظارات اجماع بود. این تصمیم که نرخ وجوه فدرال را بسیار فراتر از «سطح خنثی» می‌برد و به قلمروی سخت‌تر می‌برد، با رأی اتفاق آرا به دست آمد..

در حالی که CPI از ۸.۵ درصد در ژوئیه به ۸.۳ درصد در آگوست بر اساس سال به سال کاهش یافت و بیش از چهار برابر بالاتر از هدف بلندمدت ۲ درصدی فدرال رزرو باقی ماند. علاوه بر این، تیتر سنج بیش از حد انتظار پیشرفت کرد و در بحبوحه افزایش هزینه های اجاره به ۶.۳% از ۵.۹% رسید، که نشانه آن است که چشم انداز قیمت بسیار نامشخص و صعودی است..

این بیانیه پیام ضعیفی در مورد فعالیت های اقتصادی ارائه کرد و اشاره کرد که شاخص های هزینه و تولید رشد متوسطی را نشان می دهد..

در مورد بازار کار، این سند تاکید می کند که بیکاری همچنان پایین است، اعتراف می کند که رشد شغل همچنان قوی است و به چشم انداز اطمینان می دهد..

بانک مرکزی بار دیگر تاکید کرد که تورم بالاست و نشان دهنده عدم تعادل عرضه و تقاضا در رابطه با بحران بهداشتی ویروس کرونا، افزایش هزینه های غذا و انرژی و فشارهای اضافی است. علاوه بر این، بانک اعلام کرد که نسبت به خطرات تورمی هوشیار است.

در مورد سیاست پولی، FOMC این دستورالعمل از همان دستورالعمل قبلی حمایت می‌کرد که افزایش مستمر در محدوده هدف مناسب است، و این نشان می‌دهد که سیاست‌گذاران هنوز با افزایش‌های تهاجمی به پایان نرسیده‌اند..

تغییرات عمده در خلاصه پیش بینی های اقتصادی شهریور ماه(SEP) در مقایسه با مطالب ارائه شده در ژوئن. علاوه بر این، افق پیش‌بینی شامل تخمین‌هایی برای سال ۲۰۲۵ بود. جزئیات اصلی در زیر برجسته شده است..

FED DOT PLOT

نمودار به اصطلاح نقطه ای فدرال رزرو که مسیر نرخ های بهره را نشان می دهد، مسیری قوی تر از آنچه چند ماه پیش تصور می شد را نشان می دهد..

بر اساس نمودار به روز شده، مقامات انتظار دارند تا ماه دسامبر هزینه های استقراض را به ۴.۴ درصد افزایش دهند که حاکی از کاهش ۱۲۰ واحدی بیشتر تا پایان سال است. این بازبینی ۱۰۰ را نشان می دهد bp در مقایسه با محتوای ارسال شده در ژوئن. سپس شرکت کنندگان شاهد افزایش نرخ وجوه فدرال به ۴.۶ درصد در سال ۲۰۲۳ هستند که ۸۰ واحد پایه بالاتر از پیش بینی قبلی است. برای سال ۲۰۲۴، انتظار می رود نرخ مرجع ۳.۹ درصد باشد، در حالی که قبلا ۳.۴ درصد بود..

پایان مقاله