سرانجام، عضویت اعضای BTS مشخص شد


سرانجام، عضویت اعضای BTS مشخص شد

گزارش کردن واژگون شدن; گروه کره ای بی تی اس که در سال ۲۰۰۹ اولین کار کرد دارای هفت عضو است که همه آنها در زمان اولین حضور خود نوجوان بودند. این گروه توانست موفقیت های زیادی را ثبت کند و شهرت زیادی در سطح جهانی به دست آورد. BTS از طریق محتوایی که به صورت آنلاین آپلود می کند و فروش آلبوم بیش از یک میلیارد دلار درآمد کسب کرده است.

چندی پیش این گروه موسیقی اعلام کرد که به نهمین سالگرد فعالیت خود می پردازد بخش انفرادی آنها نیاز به استراحت و توقف دارند و بعد از مدتی قوی تر از گذشته بر می گردند و شرکت هایپ که این گروه کره ای را مدیریت می کند نیز اعلام کرد که این گروه منحل نشده و به صورت گروهی یا انفرادی به کار خود ادامه می دهند. اعضا بیشتر بر روی وظایف فردی خود تمرکز خواهند کرد.

سرانجام، عضویت اعضای BTS مشخص شد

این موضوع با توجه به اینکه بزرگترین عضو این گروه موسیقی در سال آینده جین نام دارد ۳۰ ساله بود که مورد توجه زیادی قرار گرفت. بر اساس بررسی قانون در سال ۲۰۱۹ستارگان کی پاپ شناخته شده در سطح جهانی مجاز به ارائه خدمات خود تا زمانی بودند ۳۰ تولد را به تعویق بیندازید.

محبوبیت گروه بی تی اس در کره جنوبی آنقدر زیاد شده است که بحث های داغی در مورد کوتاه شدن دوره سربازی اجباری ستاره های کی پاپ از دو سال به تنها سه هفته وجود دارد و پارلمان کره جنوبی در حال بررسی این موضوع است..

در همان زمان، وزارت دفاع کره جنوبی نیز اخیراً این گروه را اعلام کرد بی تی اس او می تواند این برنامه را در طول خدمت سربازی در خارج از کشور انجام دهد.

خدمت نظامی در کره جنوبی بسیار بحث برانگیز است. جایی که همه مردان توانا در میان ۱۸ تا ۲۸ سال باید وظایف خود را به عنوان بخشی از تلاش برای دفاع در برابر کره شمالی مجهز به سلاح هسته ای انجام دهد و تحت خدمت اجباری قرار گیرد. در طول سال‌ها، برخی از گروه‌ها معافیت دریافت کرده‌اند یا مجاز به تعویق یا خدمت برای دوره‌های کوتاه‌تر شده‌اند، از جمله برندگان مدال‌های المپیک و بازی‌های آسیایی و نوازندگان کلاسیک که در مسابقات خاصی جوایز برتر را کسب می‌کنند..

پارلمان کره جنوبی اکنون در حال بررسی لایحه ای است که خدمت سربازی ستارگان کی پاپ را کوتاه می کند..

لی جونگ سوپ وزیر دفاع کره جنوبی در یک جلسه پارلمان این اجازه را داد بی تی اس برای ادامه، ارتش به دلیل زاد و ولد پایین می‌تواند بدون تأثیرگذاری بر مجموعه نیروی انسانی فعلی، در خدمت منافع ملی باشد و حتی در صورت پیوستن به ارتش، راهی است که به آنها فرصت تمرین و اجرای مشترک داده شود. کنسرت ها در خارج از کشور برگزار می شود.

پایان مقاله