سهمیه ایران برای تماشای جام جهانی; بلیط ۷۵۰۰ – تجارتنیوز


به گزارش تجارت نیوز، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی از تفاهم با قطری ها برای ایجاد دفتر مشترک بین دو کشور با هدف توسعه روابط حمل و نقل و رفع فوری مشکلات خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، جاسم بن السیف السلیطی وزیر حمل و نقل قطر به همراه هیئت همراه صبح امروز با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی دیدار و درباره موضوعات مختلف گفت وگو کرد.

در این دیدار بر توسعه روابط دو کشور در زمینه حمل و نقل دریایی، هوایی و بین المللی تاکید شد. همچنین در این دیدار درباره مسائل مختلف جام جهانی و تسهیل سفر و اقامت ایرانیان در این ایام بحث و تبادل نظر شد.

نماینده وزارت ورزش و جوانان در این دیدار اعلام کرد که قطر ۷۵۰۰ بلیت به ایران برای تماشای جام جهانی اختصاص داده است. در این جلسه همچنین اعلام شد که طی ۶ ماهه نخست سال جاری حجم مبادلات کالای ایرانی از بنادر بوشهر و دیر به بنادر قطر ۲۰ درصد افزایش داشته است.

وزیر راه و شهرسازی ضمن تاکید بر وجود فرصت های همکاری فراوان برای ایران و قطر، بر ایجاد دفتر مشترک بین دو کشور برای همکاری در حوزه حمل و نقل تاکید کرد.

وزیر حمل و نقل قطر نیز با بیان اینکه روابط دو کشور برادرانه و عمیق است، ایجاد دفتر مشترکی را که از سوی وزیر راه و شهرسازی ایران پیشنهاد شد، برای توسعه این امر ضروری دانست. آن ها روابط